Author Topic: NCL Photographer uniform  (Read 1985 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline karlak

  • Registered
  • *
  • Posts: 119
    • View Profile
NCL Photographer uniform
« on: 12/December/2012 »
Od agencije smo nedavno dobili podatke za uniformu za NCL photo department.
Dobiješ ju na brodu (nemam pojma jel se plaća). No, sa sobom moramo ponijeti jedne crne večernje cipele i potpuno bijele tenisica.
Znam da je već bila rasprava o cipelama negdje, al nisam načisto -  mogu li to sve kupiti na brodu ili je ipak bolje nositi sa sobom.
Imam neke zgodne večernje lakirane crne cipele, na malu stabilnu petu, ali nisu slip resistant.

Što se tiče bijelih tenisica, mogu li ovakve proći za gangway, bijele su, al s ovom plavo-sivom prugom

malčice previše koštaju - s 50 posto popusta 570kn, a vidje da se može proći puno jeftinije ako kupuješ na brodu.
I used to lie in bed in my flat and imagine what would happen if there was a zombie attack.

Offline jimmy

  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
Re: NCL Photographer uniform
« Reply #1 on: 12/December/2012 »
Timberland ti ima super radnu obuću, slip resistant itd., ove koje si navela nisu ni waterproof(pročitaj review)

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: NCL Photographer uniform
« Reply #2 on: 12/December/2012 »
Crna pruga se nikako ne uklapa.
Imaš svakakvih i***ta na brodu, u mojem slučaju nije bilo broja za mene, pa mi šef rekao obuci crne umjesto bijelih, a jedan k****n od oficira umalo dobio slom živaca kad me vidio, sav se zacrvenio u licu od bijesa, zaprijetio otići kapetanu i reći mu kakvo je čudo doživio. Ja spomenem svom šefu, on reče "pusti budalu..."
Onda su dogovarali transfer mojih novih bijelih cipela sa broda na brod, ma ludnica ...  :pad:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline karlak

  • Registered
  • *
  • Posts: 119
    • View Profile
Re: NCL Photographer uniform
« Reply #3 on: 12/December/2012 »
Uf, hvala, pročitala sam u međuvremenu i review, odustala. Mogla sam ih nabaviti u ime neke kompenzacije za odrađeni fuš (kako mi rekoše, to ti je hrvatska stvarnost blabla). Dakle, nikakve pruge ni pod razno, dobro, držim se toga  :D
I used to lie in bed in my flat and imagine what would happen if there was a zombie attack.