Author Topic: rezervacija za hotel  (Read 5394 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Falcon_ns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 162
    • View Profile
rezervacija za hotel
« on: 14/December/2012 »
e da pitam ja vas  cekam drugi ugovor i po zavrsetku prvog ugovora dobio sam plan leta sto znaci cekam 5 februar ali nigde nisam dobio da pise hotelski smestaj ....,ukrcavam se na bahame free port .. coral princess jos treba da je na dry doku tad  to jest cini mi se da 6 februara zavrasava sa dry dokom .. ajde neka jave ovi koji su vec dobili za drugi ugovor i dali su dobili i hotel da im pise na papiru  i dali je moguce da odma idem na brod a stizem tamo oko 20,45 navecer  ..sto cisto sumnjam da te odma bace na brod

Offline iza-oblaka

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 180
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Recruitment Agency: N7A
  • Job Title: Destination Manager
Re: rezervacija za hotel
« Reply #1 on: 14/December/2012 »
vjerujem da ces se ukrcati odmah 5.-oga, pa cak i u 21h ili kasnije jer je za vrijeme dry dock-a brod otvoren 24h i mozes doci kad god pozelis...
ak se dobro sjecam, nama je nova posada za vrijeme dry docka svako malo upadala na brod, a radnici malo pomalo odlazili.
Labor improbus omnia vincit.

Offline Falcon_ns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 162
    • View Profile
Re: rezervacija za hotel
« Reply #2 on: 14/December/2012 »
ja sam se toga i plasio.hotel je hotel :)..ali zasto nigde informacije nema   ,sta to znaci  da dodjem na aerodrom i aj sad trazi brod po bahamima ,,zasto nigde ne pise da idem direktno na brod ,

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Re: rezervacija za hotel
« Reply #3 on: 15/December/2012 »
Mora biti info. Pogledaj si papire sve. Nema sanse da te bez info salju.

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: rezervacija za hotel
« Reply #4 on: 15/December/2012 »
Što bi ti kompanija plaćala hotelski smeštaj, kad je brod 24 sata tu i ne mrda... Imaš rezervisanu kabinu. ;D

I isto kako bi sa aerodroma našao hotel, tako ćeš naći i brod, neće biti sakriven u nekom žbunju ili nečijoj garaži. :giggle: Gde je? Pa na/u dock-u.

Koliko vidim iz onoga što si napisao, imaš info kad i gde ideš - 5. februar, Freeport, Coral Princess. ;D

Offline Falcon_ns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 162
    • View Profile
Re: rezervacija za hotel
« Reply #5 on: 15/December/2012 »
slazem se ja sa tobom,naravno da cu ga naci ,,na papirima nema info o hotelu samo letovi ...sve to stoji da cu se ja snaci i bez informacija na papiru,,ali ovde je polemika da od prvog odlaska na brod gde je sve organizovano i dobijeno na papiru ,a sad ako je brod na dry doku pa treba da napisu  idete direkto na brod ,a ne ovako da stave letove i sad na tebi je sta ces dalje .ne lici mi to na super organizovanu kompaniju princess :)


Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: rezervacija za hotel
« Reply #6 on: 15/December/2012 »
Ahaaa, kapiram... nisi dobio baš nikakav papir sa informacijom gde ideš, nego samo podatke o letovima... čak i to za dry dock nigde ne piše, nego ti to sam slučajno znaš... -()-

Offline Falcon_ns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 162
    • View Profile
Re: rezervacija za hotel
« Reply #7 on: 15/December/2012 »
tacno tako  dobio sam papir sa planom leta,,imam beograd- frankfurt -majami- freeport  .... ,a to da je brod na dry doku znam posto ima u rasporedu  ,a i samim tim da idem na freeport bahami znaci da je brod na dry doku jer u freeportu  se servisiraju brodovi ne primaju se putnici nikad tamo ako se ne varam vec u port everglade (majami) pa zato kazem da su mogli da stave na taj isti papir da imam rezervaciju ili da idem direktno na brod