Author Topic: poslovi iz ugostiteljsta na platformama tipa konobara ili slicno?  (Read 2924 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ogy_bg

  • Guest
cao ljudi,

Moj otac radi preko 30 godina na naftom polju u libiji.pricao mi je da postoje neke platforme koje prave i citave hotele na njima pa bih zamolio gosp admina da mi kaze da li zna mozda i je nailazio na nekoga da nudi poslove iz ugostiteljsta na platformama tipa konobara ili slicno posto sam cuo da sad ove moderne platforme to imaju i da su ugostitelji trazeni.

Ja sam vec 4 godine po brodovima, voleo bi da probam i ovo ali ako je nemoguca misija onda cu ipak ja ovde ostati ili idem na recne brodove

Hvala !!

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Ne znam za to, vjerovatno ima, ali upasti tamo je vjerovatno teško ..

Jedna zanimljivost:
Prije 2 tjedna sam sreo Zagrepcanina koji je ostavio posao na platformi, a time i placu od 11.000 eura mjesecno, zbog straha za vlastitu sigurnost.  :pop1:
Naime, imali su mali pozar, a shodno time i evakuaciju, koja mu se uopce nije svidjela.  no;;;
Covjek je poput mene trenutno u Iraku.  oT
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

ogy_bg

  • Guest
pa verujem jer mi to otac rekao a on je ipak 30 godinama vezan za naftu i radio raznorazne poslove po toj africi!!! samo treba naci a to je tesko jer sam vec pokusavao mada ne predajem se!!!