Author Topic: Cekanje na ukrcaj,Bar Department ..Princess Cruises  (Read 7005 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ministarka89

  • Registered
  • *
  • Posts: 57
    • View Profile
dje god isla na bilo koje destinacije
probaj sve
ali sve
i plivanje sa delfinom
i sa razama
i skakanje iz aviona
i eskurzijei iznajmi dzip pa idi oko ostrva
posjeti kucu boba marlija
hiljadu stvari da se odradijoj kad krenes tamo
bice haos
em sto ces praviti pare, em sto ces se za*****avati
ako dosad nisi bila pozer na slikama
postaces kad budes otislapa bahame
pa kajmanska ostrva
pa jamajka
pa ostale destinacije
iha
ti kad budes isla
ides garant na imagination ili fascination
jer je tamo bar colegge
i onda kad se sretnemo u meksiko
vodim te na pice ali opet iza tih slika
stoji dosta rada
naravno ako oces da zaradis
ali
vjeruj mi
da radis onako solidno
imaces 2000$ mjesec bez problema

P.S. nepregledno jer sam uradila copy paste sa face-a  Nadam se da on nije na forumu jer ce me ziv blam pojesti  :rofl:

Offline D10S

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 97
    • View Profile
haha to sve i ima da uradim,ali da cu zaraditi 2000$ to je nemoguce sto se tice moje pozicije :D

ali ostatak price je izvodiv  :banana:
Better to fight for something than live for nothing.

Offline ministarka89

  • Registered
  • *
  • Posts: 57
    • View Profile
Ja ga nisam ni pitala za pare jer je meni i 1000 dovoljno..njemu je sad 4 ugovor. Pisao je da je zivot gori nego u studentskom domu i naravno tipican muskarac 'kondomi su za dzabe,mozes da uzmes koliko hoces i da biras naciju'  :pad: naravno,ja ne bih toliko preterivala  ""]]  :D

Offline milicar

  • Registered
  • *
  • Posts: 160
    • View Profile
 :D

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
em sto ces praviti pare, em sto ces se za*****avati
ako dosad nisi bila pozer na slikama
postaces kad budes otislapa bahame
pa kajmanska ostrva
pa jamajka
imaces 2000$ mjesec bez problema

Da, da, praviti pare u baru nije samo tako i to oni koi u bar rade znaju, svaki dolar se mora zaradit, sistem rada drukciji kod nas, budite spremni na najgore.
Pozer na slikama, lol, to ili jesi ili nisi, ja se nikad nisam volio slikavat i to se do dana danasnjeg nije prominilo, a tek bahami, sta ima tamo, prljavo sve zivo, pushiraju svi zivi, gledaju kak da turiste oderu, kriminal, moras da cuvas ledja, isto vredi i za jamajku, st martin, st tomas...cozumel...sve su to opasna mjesta, puno opasnija nego srbija i RH. Moj savjet ti je ako si vec toliko ocarana bahamima i jamajkom posjeti obalu RH od sjevera do juga dole...svi koi su bili u RH znaju o cemu pricam. Ja sam bio vanka i obiso RH i do sada nisam naletio na mjesto koje je bolje od RH. To obicno ljudi koi nisu vidili mora u zivotu tako percipiraju Bahame, Jamajku itd...sve je to blagi uzas ak se mene pita. Sto se tice 2000 US, gle ak neko zaradjuje 2000 US neznaci da ces ti zaradjivat 2000 US, isto tako neko bez problema zaradjuje 5000 US, neko 10000 US, neko 100 000 US ak me kontas. Ne treba se na to potezati.

Offline ministarka89

  • Registered
  • *
  • Posts: 57
    • View Profile
Ih bre sto si tako kivan...  :)  Ne kazem ja da je tako,decko mi je samo preneo svoje utiske. Ja sam bila prosle godine u Makarskoj i ono...nis posebno,sve preskupo i jos niko ne pushira kako ti kazes vec su svi nesto nadmeni bogom dani. Ti si to sve video a ja nisam dalje od Evrope otisla pa ce i okean da mi bude dozivljaj.A on je isto sa primorja..
A pare ko pare...ne idem da se obogatim,ali barem je deviza koliko radim toliko zaradim a ne da u rodjenoj drzavi radim na crno ako ne mislim primati minimalac

Offline D10S

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 97
    • View Profile
sve je ovo ljepo cuti,ali skrenuli smo sa teme skroz na skroz haha  :rtfm:
Better to fight for something than live for nothing.

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Ih bre sto si tako kivan...  :)  Ne kazem ja da je tako,decko mi je samo preneo svoje utiske. Ja sam bila prosle godine u Makarskoj i ono...nis posebno,sve preskupo i jos niko ne pushira kako ti kazes vec su svi nesto nadmeni bogom dani. Ti si to sve video a ja nisam dalje od Evrope otisla pa ce i okean da mi bude dozivljaj.A on je isto sa primorja..
A pare ko pare...ne idem da se obogatim,ali barem je deviza koliko radim toliko zaradim a ne da u rodjenoj drzavi radim na crno ako ne mislim primati minimalac

Ne mislim ja nist lose, samo ti ocu reci lijepo je to vidit sve, al ljudi preteruju, kompanije idu di su jeftini portovi da ne placaju masno dok su u portu.
Dobra je makarska, mozda malo puno bosanaca ali ae. :D. Sto se tice da je skupo, gle kad dojes u meksiko koi je prijestolnica kafe i naplate ti kafu 4/5 dolara e pa onda. xD Uglavnom ne gajiti nade velike. Ja se ne sjecam da je itko ikad sa mora hvalio nest te njihove obale. Meni bzvz al eto to sam ja. Mozda sam ja bzvz. :D

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Totalni offtopic ali slažem se - i ja sam očekivao neki WOW kad dođem na Karibe i slične egzotične destinacije - no moj konačan zaključak je da je hrvatska obala 1000 puta ljepša... a sunce te ovdje i ne pretvori u jastoga za samo par sati kao tamo...
Once a sailor, always a sailor.

Offline direktor

  • Registered
  • *
  • Posts: 201
    • View Profile
Totalni offtopic ali slažem se - i ja sam očekivao neki WOW kad dođem na Karibe i slične egzotične destinacije - no moj konačan zaključak je da je hrvatska obala 1000 puta ljepša... a sunce te ovdje i ne pretvori u jastoga za samo par sati kao tamo...

Još jedan offtopic.. stalno slušam i vidim lepote ovog našeg Balkana.. nije mi jasno kako se ne obogatismo svi od turizma do sada, nego ovoliko propadosmo..  +U+

Gnothi Seauton