Author Topic: Scylla intervju u Beogradu 24.01.2013 god.  (Read 17440 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline markohux

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Scylla intervju u Beogradu 24.01.2013 god.
« on: 20/December/2012 »
Ima neko sa foruma da je pozvan na intervju u Beogradu preko Alex hotel menadzera za 24.01.2013?
Ja sam poslao mail gde sam naglasio da sam jako jako jako slab sa nemackim pa su me ipak zvali, sto znaci da nemacki nije preduslov.
Hvala clanu adi33 na podacima i uputu na Alexa:)

U mailu sam video da je jos 26 sem meni dobilo poziv pa ako ima neko...

Offline LilyD

  • Registered
  • *
  • Posts: 251
    • View Profile
Re: Scylla intervju u Beogradu 24.01.2013 god.
« Reply #1 on: 20/December/2012 »
jos 26  ??? ? Stvarno? Auh...

Though she be but little, she is fierce!

Offline Ves

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
Re: Scylla intervju u Beogradu 24.01.2013 god.
« Reply #2 on: 20/December/2012 »
I ja sam pozvana. b00/ 

Offline ajvonn

  • Registered
  • *
  • Posts: 226
    • View Profile
Re: Scylla intervju u Beogradu 24.01.2013 god.
« Reply #3 on: 21/December/2012 »
Kada su vam javili tj pozvali vas?

Offline cincinnati

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 360
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises, Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Bar Utility, Bar Waiter, Bartender
Re: Scylla intervju u Beogradu 24.01.2013 god.
« Reply #4 on: 21/December/2012 »
jel su javili mejlom ili telefonom?  :hmm:
Why Always Me?

Offline Ves

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
Re: Scylla intervju u Beogradu 24.01.2013 god.
« Reply #5 on: 21/December/2012 »
Putem emaila, pre dva tri dana.

Offline adi33

  • Registered
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
Re: Scylla intervju u Beogradu 24.01.2013 god.
« Reply #6 on: 21/December/2012 »
Ima neko sa foruma da je pozvan na intervju u Beogradu preko Alex hotel menadzera za 24.01.2013?
Ja sam poslao mail gde sam naglasio da sam jako jako jako slab sa nemackim pa su me ipak zvali, sto znaci da nemacki nije preduslov. hvala clanu adi33 na podacima i uputu na Alexa:) U mailu sam video da je jos 26 sem meni dobilo poziv pa ako ima neko...

 :uzdravlje:

Offline Bokyca

  • Registered
  • *
  • Posts: 81
    • View Profile
Re: Scylla intervju u Beogradu 24.01.2013 god.
« Reply #7 on: 21/December/2012 »
Napisah vec negde da sam poslala prijavu putem zvanicnog mejla, pa cemo videti...nemacki ne znam, ali mozda iskustvo im bude interesantno...

Offline markohux

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Re: Scylla intervju u Beogradu 24.01.2013 god.
« Reply #8 on: 21/December/2012 »
jos 26  ??? ? Stvarno? Auh...


Ahaaa, znaci nas 27. Jel to puno? Glavne informacije o pitanjima na samom intervju i sve ostalo imamo na forumu od prosle god sto su bili ljudi, e bas tamo sam video da ih je bilo 14 prosle godine :pad: Mozda im sad treba vise osoblja ;)

Offline LilyD

  • Registered
  • *
  • Posts: 251
    • View Profile
Re: Scylla intervju u Beogradu 24.01.2013 god.
« Reply #9 on: 21/December/2012 »
Ahaaa, znaci nas 27. Jel to puno? Glavne informacije o pitanjima na samom intervju i sve ostalo imamo na forumu od prosle god sto su bili ljudi, e bas tamo sam video da ih je bilo 14 prosle godine :pad: Mozda im sad treba vise osoblja ;)

Vidi, u emailu koji je meni poslat je bilo nas sest, a znam da je posle i jos jedna devojka pozvana. Sa tih 27, to je 34 ljudi, i to za koje mi znamo. To je bas bas puno i uopste mi ne uliva neku nadu  :nono:
Though she be but little, she is fierce!

Offline markohux

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Re: Scylla intervju u Beogradu 24.01.2013 god.
« Reply #10 on: 21/December/2012 »
Vidi, u emailu koji je meni poslat je bilo nas sest, a znam da je posle i jos jedna devojka pozvana. Sa tih 27, to je 34 ljudi, i to za koje mi znamo. To je bas bas puno i uopste mi ne uliva neku nadu  :nono:
Pa dobro mi cemo da se potrudimo i damo sve od sebe pa sta bude :) Nemacki je ogromna prednost pa sad ja samo sa ne bas tecnim engleskim bi trebao da ne idem uopste b00/ Ko zna mozda im stvarno treba masa jeftine radne snage pa nas zovu u tom broju :)

Offline adi33

  • Registered
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
Re: Scylla intervju u Beogradu 24.01.2013 god.
« Reply #11 on: 21/December/2012 »
Pa dobro ljudi , nemojte da se predajete prije nego je i pocelo  oT.
Samo se lijepo pripremite i to je to. Onaj ko je aplicirao za odredjenu poziciju neka malo razmislja o tome sta bi mogao da kaze vezano za tu oblast, svi ste ljudi od krvi i mesa , pokazite dozu sigurnosti u sebe jer svako trazi radnike koji su samopouzdani i misle svojom glavom  :yeah:

Malo se upoznajte sa doticnom kompanijom pa im malo laskajte, kao da ste cijelu vijecnost cekali upravo na njih !!!

Offline Ves

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
Re: Scylla intervju u Beogradu 24.01.2013 god.
« Reply #12 on: 22/December/2012 »
Nisu svi pozvani za iste pozicije, verujem da su tu i bar, restoran, house keeping, recepcija... Msm bar se nadam.   -()-

Offline Costarico

  • Registered
  • *
  • Posts: 179
    • View Profile
Re: Scylla intervju u Beogradu 24.01.2013 god.
« Reply #13 on: 22/December/2012 »
E ovako ljudi, ne brinite ništa..
Scylla naredne godine izbacije dva nova broda MS Lord Byron i MS Edelwiess, što znači da će trebati cca. 70 novih ljudi, takođe puno ljudi se neće vraćati u kompaniju, sa svih brodova na kojim sam ja bio ove sezone, ja znam sigurno 30-ak ljudi koji su dobili poslove na drugim kompanijama, ili jednostavno ne žele da se vrate.. tako da definitivno svi imaju šansu!
Scylla je zbog niskih plata inače u problemu sa posadom, odnosno nedovoljnim brojem ljudi.. tako da i ko ne prođe odmah na početku sezone, počeće sa radom najkasnije do maja kad krenu prvi godišnji odmori!

A intervju će biti Artur i Sander, totalno opušteni likovi, Aleks će vam objasniti sve prije intervjua.. to je lagan opušten razgovor o prethodnom radnom i životnom iskustvu, naravno ko govori njemački ima prednost jer je većina brodova sa njemačkim putnicima, al' i oni koji govore samo engleski imaju velike šanse da dobiju posao, ja sam bio jedan o takvih! :)

Mi sutra kupimo goste za zadnji kruz i konačno pauza dva mjeseca, nakon preduge sezone, jer sam ove godine bio nightwatch, pa housekeeping, pa recepcija, pa dishwash.. zanimljivo, al' nadasve interesantno iskustvo.. al' kompanija je fleksibilna, to je jedino što mogu reći! :)
Imaju super interakciju sa posadom, nije nikakav problem ubaciti parove na iste brodove, promjeniti poziciju tokom sezone.. sve je skroz opušteno.. ja sam prošle godine osvojio Ipod od kompanije na takmičenju za najbolju fotku.. to vam sve govori koliko ljudi ulažu u to da se osjećaš kao da si pripadnik jedne porodice.. al' da bacimo sve to na stranu, pare su jedini motiv zbog koje skoro svi dolaze da rade na brodovim! :)

Offline Veljanova

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: Scylla intervju u Beogradu 24.01.2013 god.
« Reply #14 on: 27/December/2012 »
A na koji mail saljete?