Author Topic: Safe Cruise sprema interview u Beogradu za Princess i P&O Australia, Januar/2013  (Read 12876 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Safe Cruise zakazuje interview u Beogradu za Princess i P&O Australia za Januar 2013.

Točan spisak pozicija je u pripremi ... za sad se pretpostavlja da ce biti kuhinja + devojke za bar&buffet, kao i oficiri i engineers.

I rok za prijave ce biti 3.Januar...(osim za kuvare-posasticare/mesare, kod njih će prijave moći i do 15. Januara).

*** Update:

2nd Engineer
Electrotecnical Officer  
Electronic Officer
Deck AB


Cook
Butcher
Pastry

Otvorene su pozicije od asistenata do prvih kuvara/mesara/poslasticara i navise, tako da mogu da apliciraju i ljudi sa iskustvom od 6 meseci (za asistenta) i oni sa visedecenijskim iskustvom za visoke pozicije.

Foto (fully fluent English, fakultet, skola ili ozbiljan kurs za fotografa, neophodno i teoretsko i prakticno znanje)
JAP (minimum engleski+1 jezik fully fluent, iskustvo u hotelu sa najmanje 4* i to u internacionalnim lancima tipa Hayatta i sl. u trajanju od najmanje 3 godine, pozeljno iskustvo i u inostranstvu)
Sommelier  (previous ship experience OBAVEZNO sa pozitivnim appraisalom/evaluationom sa poslednjeg ugovora, fluent English, kurs za someliera)

Gift Jewelry
Gift Watch
 (pozeljno previous ship experience - OBAVEZNO sa pozitivnim appraisalom/evaluationom sa poslednjeg ugovora ili iskustvo od najmanje 3 godine u prestiznim prodavnicama nakita/satova, fully fluent English).

Link za prijavu
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline mali remorker

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Nemoj da me pratis i ja sam zalutao!
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Hotel Manager
Samo da prolaznost bude veca a samo cekanje na tu informaciju da bude manje...
Da bi bio mudar i star, moras biti mlad i glup.

Offline sankovicboris

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
da li je iko pozvan za ovaj konkurs?ja sam posalo mail sa CV i jos uvek nisam pozvan..jel mi moze neko nesto reci vise..hvala

Offline cobivr

  • Registered
  • *
  • Posts: 158
    • View Profile
Ako si im poslao CV a ne odgovaraju ti pokusaj da ih kontaktiras telefonom...posle praznika
"Ako hoćeš da budeš mudar, nauči pametno da pitaš, pažljivo da slušaš, mirno da odgovaraš i da prestaneš kad nemaš više šta da kažeš."

Offline Wasaby

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Ja sam im poslao kratak CV jos pocetkom septembra. Ali oni su me tek zvali pocetkom decembra da mi zakazu razgovor za 16.dec.  15tog zovem u agenciju da potvrdim da dolazim na razgovor, ali oni mi kazu da je pomeren tek za 16ti januar u pola 15h. Tako da za nedelju dana palim za BG, ako me opet ne ispale.

Offline Fikko

  • Registered
  • *
  • Posts: 73
    • View Profile
Stvarno mi je cudno da prave interview za staff pozicije, kada se zna da je prolaznost na proslom bila katastrofalna. (tacnije nije ni psotojala)

Ali neka, valjda ce ova druga tura imati vise srece.
Neki ljudi nikada ne polude, kako dosadne živote oni mora da vode.

Offline mali remorker

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Nemoj da me pratis i ja sam zalutao!
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Hotel Manager
JAP (minimum engleski+1 jezik fully fluent, iskustvo u hotelu sa najmanje 4* i to u internacionalnim lancima tipa Hayatta i sl. u trajanju od najmanje 3 godine, pozeljno iskustvo i u inostranstvu) ... a na web adresi same agencije stoji god dana radnog iskustva u hotelima sa min 4* i znanje drugog jezika koje nije obavezno...
Da bi bio mudar i star, moras biti mlad i glup.

Offline jeki84

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Ja sam predala CV u agenciju SC pre mesec dana, i sad bi trebala ici na neku obuku za konobara. Jos nista nisam platila, samo su mi usmeno proverili engleski. Navodno u martu bi se vec putovalo. Ali ne znam gde, jel zna neko gde ce SC slati ljude, tj. Amerika ili gde?

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Ali ne znam gde, jel zna neko gde ce SC slati ljude, tj. Amerika ili gde?

Gdje god se ukaže potreba. Pogledaj gdje plove Princess-ovi brodovi i mogu te poslati na bilo koji od njih.
To je zato, jer kada apliciraš za posao, ne apliciraš za određeni brod, nego za kompaniju.

Isto vrijedi i za P&O Ships
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline mali remorker

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Nemoj da me pratis i ja sam zalutao!
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Hotel Manager
Ja sam predala CV u agenciju SC pre mesec dana, i sad bi trebala ici na neku obuku za konobara. Jos nista nisam platila, samo su mi usmeno proverili engleski. Navodno u martu bi se vec putovalo. Ali ne znam gde, jel zna neko gde ce SC slati ljude, tj. Amerika ili gde?

Bitno je dobiti ugovor :D a gde ces se ukrcati na brod je potpuno svejedno :D svakako ti kompanija placa avionsku kartu i smestaj. Tvoje je samo da se pripremis fizicki i psihicki na rad na brodu i to je sve :D
Da bi bio mudar i star, moras biti mlad i glup.

Offline pasko

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Ja sam ih uspio juce napokon dobiti na tel, poslije 20-tak dana redovnog pokusavanja.

Ima li neko iskustva za ukrcaj preko ove agencije na pozicijama oficira palube i stroja?

Ja sam im poslao CV, ali u razgovoru preko telefona su mi rekli da nemaju vremena da me prime sad na razgovor, vec da ce me zvati u bliskoj buducnosti. :)

Offline sankovicboris

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
ja sam bio sad 4.januara na razgovor a konkurisao sam za fotografa..trebao bi da se javim polovinom februara na jos jedan razgovor i onda cu znati na cemu sam..jel ima jos neko da je konkurisao za ovu poziciju?

Offline Dzordana

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Ljudi,da li neko ide na intervju sada u februaru u Safe Cruse? Da li se neko prijavio kod njih za Princess Cruises 2013?
"Za dvadeset godina, bićete više razočarani stvarima koje niste učinili nego onima koje jeste. Zato isplovite iz sigurne luke. Istražujte. Sanjajte. Otkrijte. "

Offline mali remorker

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Nemoj da me pratis i ja sam zalutao!
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Hotel Manager
Ljudi,da li neko ide na intervju sada u februaru u Safe Cruse? Da li se neko prijavio kod njih za Princess Cruises 2013?

imaju nov intervju u feb? koje pozicije?
Da bi bio mudar i star, moras biti mlad i glup.

Offline Dzordana

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
imaju nov intervju u feb? koje pozicije?

Imas na njihovom sajtu,uglavnom traze kuvare,poslasticare,mesare....Meni su rekli da ce preliminarni intervju biti krajem februara,a finalni u martu,pa sada skupljam dokumentaciju.
"Za dvadeset godina, bićete više razočarani stvarima koje niste učinili nego onima koje jeste. Zato isplovite iz sigurne luke. Istražujte. Sanjajte. Otkrijte. "