Author Topic: Safe Cruise sprema interview u Beogradu za Princess i P&O Australia, Januar/2013  (Read 12875 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Milanche

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
Kako izgleda preliminarni intervju? Interersuju me pozicije JAP i Photo.

Offline mali remorker

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Nemoj da me pratis i ja sam zalutao!
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Hotel Manager
Kako izgleda preliminarni intervju? Interersuju me pozicije JAP i Photo.

Na preliminarnom ti proveravaju znanje engleskog jezika i ispituju te detalje o tvom radnom iskustvu. Nista strasno ali ne i naivno. Nakon preliminarnog pocinje obuka tako da je bitno proci preliminarni intevju jer dalje nastavljas sa treningom i onda izlazis na finalni intervju. Sto se tice oblacenja, ne moras biti formalno obucen, mozes biti i u jednobojnim farmerkama i nekom kosuljom/dzemperom. Dakle nesto kao fini vecernji izlazak sa devojkom koju juris dugo vec :D

Posto te interesuje pozicija JAP (na koju sam i ja takodje konkurisao) mozes pogledati na forumu moj post sa spiskom pitanja koja su meni postavili u oktobru mesecu.
Ako imas jos pitanja...just shoot :D
Da bi bio mudar i star, moras biti mlad i glup.

Offline sasa-bl

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Ljudi,da li neko ide na intervju sada u februaru u Safe Cruse? Da li se neko prijavio kod njih za Princess Cruises 2013?

jesam ja,sutra imam zakazan razgovor preko skajpa

Offline Dzordana

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile



Kako je protekao razgovor?  :embarrased:
"Za dvadeset godina, bićete više razočarani stvarima koje niste učinili nego onima koje jeste. Zato isplovite iz sigurne luke. Istražujte. Sanjajte. Otkrijte. "