Author Topic: Na koji posao da se apliciram?  (Read 2245 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Dread

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Na koji posao da se apliciram?
« on: 26/December/2012 »
Pre par dana sam od druga cuo za vas forum i od tada ne prestano listam i citam. E sada ne znam na koji posao da se prijavim hteo bih solidnu zaradu i da sto brze odem na brod, engleski mi je odlican, bar ja tako mislim a i drugi mi kazu(gledam vec 5-6 godina filmove bez prevoda, citam tonu stvari po internetu, imam dve 9 na faxu itd). Razmisljao sam da se prijavim za nesto u bar department-u ili restoranu. Posto mi cale ima kafanu od njega bih uzeo pecat za preporuku za bar, a ako se odlucim za restoran kako da nabavim pecat za preporuke za restoran ?

Ako neko moze da mi se javi na pm da mi pomogne oko pisanja iskustva, posto sam mlad (21 god), student i nemam relevantnog iskustva moram biti kreativan, a ne bi pisao ovde posto sam procitao da agencije citaju ovaj forum.

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: Na koji posao da se apliciram?
« Reply #1 on: 26/December/2012 »
Dobrodošao! :uzdravlje:

Agencije ti neće praviti nikakav problem oko tvoje kreativnosti, naprotiv one i pomažu kandidatima da budu kreativni. Agencijama je cilj da te zaposle, njima to donosi profit i igrate na istoj strani po tom pitanju.

Sigurno ćeš dobiti konkretne savete u vezi bara/restorana, to nije moja oblast, ali ti mogu reći da je engleski najbitniji uslov, ostalo su samo plusevi. Koliko čitam po forumu, na brod se najbrže i najlakše odlazi kao assistant waiter. Ali dobro, da ne ne brljam dalje, dobićeš već relevantnije savete. ;D

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: Na koji posao da se apliciram?
« Reply #2 on: 26/December/2012 »
Lijep pozdrav!

Svakako ti preporučam bar umjesto restorana, ako ćeš aplicirati za Carnival - dovoljno je da naučiš neke osnovne koktele, osnovne podjele pića i još neke "sitnice", sve možeš naći na forumu  ;) Princ ti je dobro rekao - najbrže se odlazi kao ass.waiter ali ne bih ti to preporučio - bolje je pričekati malo dulje i raditi normalan posao.

Sve u svemu, uzmi si vremena za detaljno čitanje foruma, pogotovo BAR DEPARTMENT temu http://www.inozemstvo-posao.com/smf_1-1-2_install/index.php?board=16.0

Sretno  :uzdravlje:
Once a sailor, always a sailor.

Offline bozidar

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Na koji posao da se apliciram?
« Reply #3 on: 09/January/2013 »
zna li ljudi iko pitanja kakva su na marlins testu i da li ima igdje da se skinu sa neta
POZZZ  :D

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: Na koji posao da se apliciram?
« Reply #4 on: 09/January/2013 »
http://thepiratebay.se/torrent/5294001/CES_4.1__amp__Marlins_English_Test Stari Marlins test - puno teži od novog - što je bolje za vježbanje... "Train hard, fight easy"  :deda:
Once a sailor, always a sailor.