Author Topic: Upcoming interview sessions in Belgrade/Serbia on 3rd January 2013  (Read 10877 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ajvonn

  • Registered
  • *
  • Posts: 226
    • View Profile
Jobsgccl - Our success begins with you

Upcoming interview sessions in Belgrade/Serbia on 3rd January 2013.

All applicants attending the interview will receive a written invitation. Please do not forget to bring your English CV and a passport copy with you and be advised that the session may take up to three hours.

a malo posle KIEV/UKRAINE on 9th January 2013.

Offline LilyD

  • Registered
  • *
  • Posts: 251
    • View Profile
Jobsgccl - Our success begins with you

Upcoming interview sessions in Belgrade/Serbia on 3rd January 2013.

All applicants attending the interview will receive a written invitation. Please do not forget to bring your English CV and a passport copy with you and be advised that the session may take up to three hours.


Znam da je jedna clanica fouma dobila poziv na ovaj intervju  :yeah: ali, da li je jos neko pored nje? Ja sam bila voljna, ali me nisu pozvali i cisto sumnjam da ce to uraditi u naredna dva dana :(
Though she be but little, she is fierce!

Offline oblacic

  • Registered
  • *
  • Posts: 33
    • View Profile
 Ja sam popunila aplikaciju pre jedno mesec, dva i niko nije odgovarao, da bi se ja napravila luda pre nedelju dana i poslala mail sa nekim dodatnim dokumentima i izrazila zelju da prisustvujem intervjuu... i tako danas dobijem odgovor:
 
Unfortunately not everyone who applies is invited to interviews. At this time, our schedule is full for January 3rd. If anything changes, you will be notified.

We appreciate your interest and have a wonderful New Year!

 -()-
 Da li se vredi napraviti lud pa se svakako pojaviti!!!??? :rolleyes:

Offline cincinnati

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 360
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises, Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Bar Utility, Bar Waiter, Bartender
i ja sam im pre par dana poslao mejl ali nista od odgovora, i mene zanima da li vredi napravite se lud i otici  -()-
Why Always Me?

Offline LilyD

  • Registered
  • *
  • Posts: 251
    • View Profile
Ne znam koliko to moze imati svrhe ako su jasno stavili do znanja da ce email-om pozvati ljude za koje su zainteresovani... Osim ako mislimo da ih mozemo posebno impresionirati na tom intervjuu  :rofl:
Though she be but little, she is fierce!

Offline Ves

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
Bas se pitam koliko ce biti kandidata sutra so obzirom da nisam cula za jos nekog sa foruma da ide.  -()-

Offline Ves

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
Iskustvo sa danasnjeg intervjua
Prosao je dobro (po meni) i veoma opusteno. Stigla sam malo ranije pa sam ranije i bila primljena. Prvo su mi dali da potpisem da razumem neke osnovne stvari sto se tice njihovog poslovanja (uglavnom se to sve nalazi na njihovom site), i cini mi se da je pisalo 400e ti daju za troskove puta. Plata ti leze na racun koji god ti zelis.
Prvih mesec dva si night guest agent a potom dobijes dnevnu smenu. Plata 850e plus tip i ako nisam pogresno razumela posle tog "probnog rada" je 1200e, ali za to me nemojte 100% drzati za rec. I ja sam kao i Ajvonn dosla bolesna pa mi razumevanje i memorisanje hrpe detalja nije bila na maksimalnom nivou.

Pitanja su sledeca:
kazi nesto o sebi, tvoje prethodno iskustvo, tvoje duznosti, koji program se koristio u mojim prethodnim kompanijama, koliko sam dobra sa kompjuterom, da opisem sta bi guest agent radio, sta znam o njima, koliko dugo planiram da ostanem sa njima, zasto sam napustila Steiner, sta ja ocekujem od GCCL, da li sam dobra sa brojevima, da li volim administraciju, da li imam nesto da ga pitam.
Razgovor sam imala samo sa gospodinom Patrick Schiehlen. Na kraju mi je rekao dobicete da ili ne u toku sledece nedelje.
Posto sam dosla dosta pre mog zakazanog termina srela sam tamo samo tri kandidata. Da li je pre toga bio neko ili mozda posle mene.. to ne znam.


Offline ajvonn

  • Registered
  • *
  • Posts: 226
    • View Profile
Ko bre bolestan???? ""]]  :D Salim se, tako je slicno bilo i kod mene  :)

I sledece nedelje da ti jave da si prosla! I posle toga odmah da se krene sa spremanjem svih potrebnih papira i medicinskog i vize...!

Offline LilyD

  • Registered
  • *
  • Posts: 251
    • View Profile
Ves, drzim fige i navijam da bude veliko da  :moli: :-))))'
Though she be but little, she is fierce!

Offline Ves

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
Videcemo sta ce biti. Hvala za podrsku. Znaci dosta.  :)
Ali opusteno, sta bude. Zivot je suvise kratak da bi vreme bacali na nervozu  :hehe: .

Offline veconika

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Ja sam poslala aplikaciju na riverside pre par dana, i odgvoorili su mi da su skoro sva mesta popunjena sa kandidatima koji su se ranije javili, i da im se opet javim u martu ove godine... Medjutim mom decku su odgovorili takodje i obavestili za termine untervjua, sledece nedelje, on je aplicirao za sefa kuhinje, mozda je to mesto i dalje slobodno, a mozda jednostvano moj CV ne zadovoljava njihove zahteve...
Imam pitanje, jel na recnim brodovima postoji samo jedna sezona, i kada ona zvanicno pocinje? :D

Offline Ves

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
Stigao odgovor. We are happy to inform you that you successfully passed the interview and are chosen for a position onboard of our European River Cruise Ships.
 :yeah:

Offline LilyD

  • Registered
  • *
  • Posts: 251
    • View Profile
Stigao odgovor. We are happy to inform you that you successfully passed the interview and are chosen for a position onboard of our European River Cruise Ships.
 :yeah:

 :-))))' :clapping: svaka cast!!!! I sta sad, cekas detalje ili su vec nesto javili?
Though she be but little, she is fierce!

Offline Ves

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
Kaze uskoro ce me kontaktirati putem emaila ili telefonom za dalje uputstvo.  +U+

Offline ajvonn

  • Registered
  • *
  • Posts: 226
    • View Profile
 :uzdravlje:

A, sad ide ono  +U+ niti plus niti minus, jedan veliki flat...  +U+ Sezona je u Martu, valjda ce uskoro da zovu.