Author Topic: Upcoming interview sessions in Belgrade/Serbia on 3rd January 2013  (Read 10879 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline bob_rock

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Pozdrav svima na forumu.

Pre svega jedno veliko, veliko hvala Sefu foruma, jer sam upravo na njegovoj fb stranici video da ova kompanija planira razgovore kod nas.
Meni su oni poznati od ranije, moj drugar je radio kod njih kao konobar, ali pre 5 godina, tada se radilo sa svajcarskim ugovorom, sada je Malteski ugovor...on je bio prezadovoljan, a kako je trenutno, videcemo... :yeah:

Ja sam, inace sve vreme, bio u kontaktu sa Damirom i Martinom iz Riverside... bio na preliminarnom razgovoru, cekao pozivnicu za intervju za Uniworld... Otisao usput, ne ocekujuci nista, na ovaj intervju i na kraju iz Grand Circle-a stize odgovor da sam primljen :run:, a od pozivnice za Uniworld nema nista... kazu da im nisu trebali maseri, posto sam za tu poziciju aplicirao... neverovatan obrt....

Tako da i ja sada cekam dalje korake... pozdrav buducem kolektivu :uzdravlje:, nadam se da necemo dugo cekati proceduru za medical i vizu.

Offline ajvonn

  • Registered
  • *
  • Posts: 226
    • View Profile
 :uzdravlje: Bravo clane grupe TNT  :D

Meni je od Uniworlda stiglo da Swiss kompanije  ne zaposljavaju lica van EU zajednice, a sama Svica nije EU.  oT

Offline Ves

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
Tako je i meni stiglo iz Uniworld.
Bob_Rock, dobro dosao u tim!  :uzdravlje:

Offline bob_rock

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Hvala lepo Ajvonn i Ves  :uzdravlje:

Ja sam takodje dobio isti mail od Uniworlda pre neki dan i umro sam od smeha....mrzelo me da im bilo sta odgovaram...

Bitno je da nas je GCCL prihvatio. Samo ne znam, nisam pitao kada sam bio na razgovoru, da li i kod njih postoji "on hold" varijanta ili se ide odmah na pocetku.... imate li vi neki info?

Offline Zelkovski

  • Registered
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
Evo i mene u timu.Dobio mail da sam prosao za GCCL.Ali izgleda da svi dobijemo automatiziranu poruku.Dali ste i vi tako dobili?Sve u svemu pise kao i svima netko ce vas iz H.R. odjeljenja kontaktirati sa daljnim aktivnostima.Tako je i tebi pisalo Ajvonn,dali si dobio vec upute za dalje?

Offline ajvonn

  • Registered
  • *
  • Posts: 226
    • View Profile

Offline bob_rock

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Ja cu biti strpljiv do Februara....  :)  oT

Offline Zelkovski

  • Registered
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
Cuo sam se sa likom sa kojim sam bio na intervjuu u ZG-u.On je odmah za dva dana dobio formulare na mail.Kaze da se treba vaditi rijeca knjizica i tecaj sigurnosti na rijeci.To zajedno kosta oko 150  eura.Vadi se u luckoj kapetaniji u Sisku,Osijeku,Vukovaru,za Srbiju vjerovatno u NS ili BG.Lijecnicki kod svog doktora.




Offline Ves

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
A koja se viza vadi, da li znas?

Offline ajvonn

  • Registered
  • *
  • Posts: 226
    • View Profile
Nemacka radna viza koja traje 3 meseca, oni je posle produzavaju dok si na brodu.

Offline Zelkovski

  • Registered
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
Navodno se vadi Njemacka  viza.Ako je njemacka mislim da kosta 60 eura.

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Njemacka viza je u pitanju..košta 60€ i valjana je 3 mj.ali mozes dobiti za istu cijenu i na godinu dana(od prosle godine je tako)ovisno kako im se svidis(ja imam dojam da je takav kriteriji)Ako dobijes na 3 mj.(kao ja  oT) onda mjesec dana prije isteka moras u passau na produzavanje koje kosta 100€jer njemci nemaju vise klasicnu vizu koju lupaju u putovnicu vec dobijes karticu(magnetnu,nalik na kreditnu)i to ti je radna viza!
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Offline Zelkovski

  • Registered
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
Hvala Ledeni,i na drugim postovima sam vidio da stvarno pomazes svojim informacijama.Super bi bilo odmah dobiti  na godinu dana.

Offline ajvonn

  • Registered
  • *
  • Posts: 226
    • View Profile
@Zelkovski
Da li si mozda dobio neka novija uputstva, tj kako dalje? Tvoj drugar isto, mozda?

Offline vladimir2105

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
kada ce intervju za gccl za sezonu 2014