Author Topic: Osobni Trener - Za tjedan dana bih trebala ici u ZG na inervju  (Read 5369 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline damky

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Za tjedan dana bih trebala ici u ZG na inervju vezna za posao na brodu kao osobni trener.
Da li je netko bio na tom intervjuu i kako sto pitaju, jel trebam znati neke bitne informacije?!
U prilogu sto sam dobila su mi poslali da trebam donjeti sliku "in business suit – with nice smile", jel misle u fenci smenci odijelu ili u radnoj odjeci koju koristim dok sam na poslu (voditeljica)?!

Ako netko zna bilo kakve korisne informacije vezna za ovakav intervju bila bih mu jako zahvalna! :)

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Za koju kompaniju/preko koje agencije apliciraš? Odijelo; upravo kako pise - business suit, poslovno odijelo - ne radna odjeća...  Sako i košulja + hlače/suknja bi bila idealna kombinacija...

Sretno  :uzdravlje:
Once a sailor, always a sailor.

Offline damky

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Prijava je preko Helene iz SLO...

Offline bobi

  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Situacija je jasna sto se tice fitnes trenera na brodovima, obuka u londonu traje ottprlike 5 tjedana, tamo te nauce seminare koje kasnije drzis pred gostima, cilj seminara je prodaja elemis detox proizvoda, sto ih vise prodas veca ti je lova, 9 posto je procenat za koji radis, privatni treninzi su rijetkost, od satova ces drzti jogu pilates spining, satovi su 12 dolara znaci ako imas pun sat mozda mozes napraviti oko 100-150 dolara, kazem ako imas pun sat tvojih je 9 posto od toga, puno ti je veca lova prodavati proizvode zato sto je programi detoxa oko 600 dolara prema gore prosjek

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Znaci Steiner, osobno sam takoder imao u planu otici na taj intervju u Decembru 2012. ali sam u razgovoru s ljudima koji su to radili zakljucio da nije vrijedno truda - nemas ni 1 dolar fiksno, i naravno - reci ce ti da ovisi o tebi koliko si sposoban prodati, ali ako si na brodu gdje kruz kosta 300 dolara - kome ćeš prodati detox. proizvod za 600... odustao sam - pa razmisli, možda postoji bolja pozicija za tvoje sposobnosti
Once a sailor, always a sailor.

Offline Electrician

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 381
    • View Profile
samnom je isla doma kanadjanka koja je radila kao trener i dala otkaz nakon 3 mjeseca. kaze da je totalno neisplativo jer da je u ta 3 mjeseca kad se oduzme ono sta joj uzimaju za kabinu i hranu zaradila  4(cetri)$. takodjer je rekla da su joj rekli da ce joj prekid ugovora naplatiti 600$, samo sta joj nisu imali od kuda uzeti. Naravno avio karte za london za treninge i za ugrcaj i iskrcaj sa broda si je platila sama.
 

Offline damky

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
...otici cu svakako na razgovor, nemam sto izgubiti... i malo ih njih ispitati di sta i kako?! da li jos koja agencija koja treba osobnog trenera na kruzu, ali  da budes i radis kao trener a ne prodavac proizvoda.. onda im treba trgovac, a ne osobni trener... :(

Offline HrGa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 135
  • Prodajem ulje...
    • View Profile
...otici cu svakako na razgovor, nemam sto izgubiti... i malo ih njih ispitati di sta i kako?! da li jos koja agencija koja treba osobnog trenera na kruzu, ali  da budes i radis kao trener a ne prodavac proizvoda.. onda im treba trgovac, a ne osobni trener... :(

milsim da ces se razocarati kada shvatis bit kruzera.. a to je money making...  ja idem kao fotograf... a od fotografije ni f.. poanta je u sat vemena kliknuti nekoliko stotina fotografija po vec utvrdjenim parametrima - kao robot.. a onda ono najbitnije je biti u shopu gdje prodajem te fotografije... znaci opet prodavac a ne fotograf...
nabijem te...

Offline damky

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
ma kuzim da... svatko ide s ciljem da zaradi, ali doslovce im onda trebaju trgovci a ne licencirani voditelji, izuceni konobari, fotografi i ostali koji su platili da bi imali to zvanje i licencu.. koma, bas sam se sad razocarala full

Offline HrGa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 135
  • Prodajem ulje...
    • View Profile
ma kuzim da... svatko ide s ciljem da zaradi, ali doslovce im onda trebaju trgovci a ne licencirani voditelji, izuceni konobari, fotografi i ostali koji su platili da bi imali to zvanje i licencu.. koma, bas sam se sad razocarala full

pitanje je zasto zelis ici na kruzer..

neki idu radi novca.. neki da vide svjeta... neki da se zabave.. a radi karijere.. hmm.. neznam jeli itko...
obicno ljudi postave pitanje za koju poziciju da se prijavim.. i onda odlucuju najbolji omjer kolicine posla, stresa, slobodnog vremena i zarade.. a rjetko netko dodje i kaze.. ja zelim karijeru u toj i toj poziciji...
nemoj odmah odustati.. malo bolje pogledaj prednosti i mane svega sto naletis pa odluci kako dalje... pogledaj neke druge pozicije koje bi mogla obavljat.. ima raznih drugih gdje se trazi fizicka i atletska sprema...
nabijem te...