Author Topic: Salary@Sea  (Read 10556 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Blade91

  • Registered
  • *
  • Posts: 232
    • View Profile
Salary@Sea
« on: 15/January/2013 »
... The new way to get paid ... Celebrity uvodi neku novu mogucnost primanja love na tu Salary@Sea karticu, navodno da se moze lova slati doma i da dode za par dana, a ako se salje preko wester uniona onda dode za 15 min(tu sigurno western uzima svoj dio). Pise nadalje, vrlo kratko, na tom papiricu:
- pristup tranzakcijama i racunu preko neta
- moguce podizanje novca preko ATM-ova, kupnja u ducanima te online kupnja
Znaci to bi bila neka MasterCard kartica koja trenutno sad izgleda super s tim svim mogucnostima, moje pitanje je da li je itko od vas imao posla s tom karticom ili necim takvim slicnim?

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Salary@Sea
« Reply #1 on: 15/January/2013 »
Ne mogu naci nista za salary@sea, ali zato ima seapay. Da nisi pobrkao?
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile
Re: Salary@Sea
« Reply #2 on: 15/January/2013 »
Nije pogrjesio, tako se zove.

Ne znam prave detalje, jer kad sdam ja bio na brodu poceli su najavljivati uvodjenje kartice ali cini mi se da su rekli da ce biti Visa.

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..
Re: Salary@Sea
« Reply #3 on: 15/January/2013 »
Ponosan i zadovoljan klijent ! Bank of America



Offline Mina Harker

  • Registered
  • *
  • Posts: 88
    • View Profile
Re: Salary@Sea
« Reply #4 on: 15/January/2013 »
Pozdrav!
Moj suprug radi na Celebrityu i kaže da od 25.1. uvode plaće preko kartica. Ovo preko Western Uniona ili Money grama je koma jer uzimaju previše provizije.
Na žalost nemam nekih prevelikih detalja, osim da je provizija 3% za dizanje novaca, a jednom po kruzu se može dić bez provizije. Dodatna kartica koju bi on meni poslao košta 20usd.

Offline Electrician

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 381
    • View Profile
Re: Salary@Sea
« Reply #5 on: 15/January/2013 »
Nemate mogucnos primati placu na racun doma?  :pad:
 

Offline Blade91

  • Registered
  • *
  • Posts: 232
    • View Profile
Re: Salary@Sea
« Reply #6 on: 15/January/2013 »
Po pricama na brodu princ je najblize svojim opisom, za banku jedino nisam siguran, ne mogu nigdje pronaci o kojoj se banci radi i koje su tocno provizije.
@Sefe i sam sa guglao i nisam apsolutno nista nasao pa me to malo zacudilo, vidim ima nekolicina ljudi koji znaju za to tako da ce sigurno nesto biti od toga, ako nisu prevelike provizije onda je to prava stvar, to sam cekao jer sam nervozan s tom svom lovom uvijek uz sebe... makar je i u sefu, nekako mi je najsigurnije imati sve u banci :D

Offline Raidenko

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: Salary@Sea
« Reply #7 on: 16/January/2013 »
Ok, ja nisam jos zvanicno poceo sa radom na brodu. :embarrased: Ali zadnjeg oktobra u Skoplju na obuku za Ass.Waiter-a za Celebrity, nas tutor iz Hrvatske nam nagovestio tako neshto i mogu da se zakunem da je reko da je banka zastupnik Citibank u pitanju s kojom pregovaraju oko modusa operandia isplata. Al kao sto reko to je bilo u oktobru i u fazi pregovora tako da ne mora da znaci da su oni u pitanju... -()-

Offline nmajm

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 89
    • View Profile
Re: Salary@Sea
« Reply #8 on: 30/June/2013 »
Evo odgovor na to pitanje iz prve ruke. Uzela sam tu karticu jer su nam rekli da cemo sa njom moci da saljemo parekuci preko WU bez provizije. Medjutim, kompanija je raskinula ugovor sa njima tako da sada mozete slati pare na svoj racun u banku kuci bez provizije. Meni licno nije nesto pomogla ta kartica jer ja kuci saljem pare preko moneygrama, ali je dobra kad ides u soping ne moras da nosis kes, mozes podizati pare na bankomatu na brodu, i iako ti naplate proviziju te pare ti vrate za 24h na tvoj racun. A i kuci sam je koristila najnormalnije jedino je mana sto ako je koristis previse puta, blokiraju ti je dok se ne realizuju naplate.mozes normalno da podizes sa bankomata bilo koje banke i naplate ti 2 $ po transakciji.eto, nadam se da sam bila jasna. Ako nekog jos nesto interesuje, neka se javi.pozzzz

Offline buliqu

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: Salary@Sea
« Reply #9 on: 30/June/2013 »
To je nešto poput Visa OceanPay card koju imamo mi na NCL. Preko nje dobivamo plaću, a možemo je koristiti i za plaćanje bilo gdje van/na internetu ili podizanja novca s bankomata. Također imamo svoj internet account kojem možemo besplatno pristupiti s broda, i odatle slati novac na bilo koji račun u banci ili  na WU. Poslati novac na bank account bilo gdje u svijetu košta 12 dolara po transakciji, neovisno od iznosa koji se šalje. Mnogo bolje nego kada su nam keš davali.

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: Salary@Sea
« Reply #10 on: 01/July/2013 »
Nemate mogucnos primati placu na racun doma?  :pad:

malo koja kompanija ima tu mogucnost za hotel departman.... Meni jos nije prebaceno, al treba da bude posto sam sad na engine ugovoru...
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced