Author Topic: Koliko se vremenski ceka nakon slanja CV-a agenciji?  (Read 12404 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline StK

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 114
    • View Profile
  • Recruitment Agency: Kouzon
Dakle u pitanju je SafeCruise agencija, javio sam im se putem e-maila, i odgovorili su mi vec sutradan i rekli da CV posaljem posle 1. februara.
Sad mi malo frka oko vremena, procitao sam skoro sve mgouce teme na forumu i vidim da ima dosta toga da se obavi, pa me zanima ako neko zna od prilike koliko se ceka na poziv za intervju ili kako to vec dalje ide?
Btw, samo da dodam da sam 1993. godiste i sad 8. februara punim 20 godina, dakle ja sam ih pitao da li mogu da se prijavim iako nemam 21. godinu.
Employment Power, covek po imenu Sinisa mi je odgovorio da ne mogu da se prijavim za posao pre 21. godine, dok su mi iz SafeCruise agencije rekli da saljem CV posle 1.Feb kao sto sam vec napisao, dakle ako ima jos neko under 21, javite se u Safe cruise!
I samo jos jedno off topic pitanje ako nije problem, sa cijim predstavnicima radi SafeCruise agencija?

Offline mlw

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 206
  • I am what I am.
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: CMV, Ex MSC, Ex Princess
  • Recruitment Agency: Internet, Safe Cruise
  • Job Title: Shop Seller
Rade samo sa Princessom. Koliko ja znam, ne moze na Princess ako nemas 21 godinu, bar tako bilo do sad.
A nemas puno stiske s vremeneom, nema potrebe da zuris. Ako imas CV posalji ga odmah, ako bi ga doradio, doradi, ako zelis poslusaj ih i salji u februaru. Nema razloga da zuris, svakako.

Offline rajkon

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Pozdrav druze
Evo ja sam sad zvao Safecruise i meni su rekli da krajem februara posaljem svoj CV pa cemo onda zakazati razgovor, ja sredinom marta punim 21 godinu.

Offline direktor

  • Registered
  • *
  • Posts: 201
    • View Profile
...koliko se ceka na poziv za intervju ili kako to vec dalje ide?....
.... sa cijim predstavnicima radi SafeCruise agencija?...

Nešto sumnjam da si pročitao sve moguće teme na forumu...   no;;;



Gnothi Seauton

Offline StK

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 114
    • View Profile
  • Recruitment Agency: Kouzon
Super, hvala vam na odgovorima  ;)

Offline sealevel34

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Pozdrav,za koju poziciju si aplicirao?

Offline StK

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 114
    • View Profile
  • Recruitment Agency: Kouzon
Pozdrav,za koju poziciju si aplicirao?


Sad za vikend cu pisati CV, trenutno jurim preporuke iz par restorana da "doteram" CV za poziciju assistant waiter :)

Offline dare_ns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 84
    • View Profile
Re: Koliko se vremenski ceka nakon slanja CV-a agenciji?
« Reply #7 on: 08/February/2013 »
Slicno pitanje, druga agencija. Juce (cetvrtak) sam pozvao EP, predstavio sam se i onda me je gospodja prebacila nekom gospodinu. Opet sam se predstavio i malo smo popricali, da bi mi rekao da posaljem CV, 10 fotki i kopiju pasosa na mejl.
Sve sam odmah poslao, pa mislim da ako ne bude odgovora do utorka, da ih pozovem opet? Da ih podsetim da sam tu, na civiluku :) Jel bi to bilo uredu ili ce izgledati kao da gnjavim?
Hvala

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: Koliko se vremenski ceka nakon slanja CV-a agenciji?
« Reply #8 on: 08/February/2013 »
Slicno pitanje, druga agencija. Juce (cetvrtak) sam pozvao EP, predstavio sam se i onda me je gospodja prebacila nekom gospodinu. Opet sam se predstavio i malo smo popricali, da bi mi rekao da posaljem CV, 10 fotki i kopiju pasosa na mejl.
Sve sam odmah poslao, pa mislim da ako ne bude odgovora do utorka, da ih pozovem opet? Da ih podsetim da sam tu, na civiluku :) Jel bi to bilo uredu ili ce izgledati kao da gnjavim?
Hvala


Zovi, samo zovi  :deda:
Once a sailor, always a sailor.

Offline dare_ns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 84
    • View Profile
Re: Koliko se vremenski ceka nakon slanja CV-a agenciji?
« Reply #9 on: 08/February/2013 »
Hvala, pricekacu utorak, pa ako nista do tada onda cu ih pozvati.

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: Koliko se vremenski ceka nakon slanja CV-a agenciji?
« Reply #10 on: 08/February/2013 »
Hvala, pricekacu utorak, pa ako nista do tada onda cu ih pozvati.

Ne brini ti oko toga "gnjavis" li ih, dobro ce ti naplatiti to sto ih "gnjavis" - that's their job +U+
Once a sailor, always a sailor.

Offline Kuguar

  • Registered
  • *
  • Posts: 111
    • View Profile
Re: Koliko se vremenski ceka nakon slanja CV-a agenciji?
« Reply #11 on: 09/February/2013 »
Dakle u pitanju je SafeCruise agencija, javio sam im se putem e-maila, i odgovorili su mi vec sutradan i rekli da CV posaljem posle 1. februara.
Sad mi malo frka oko vremena, procitao sam skoro sve mgouce teme na forumu i vidim da ima dosta toga da se obavi, pa me zanima ako neko zna od prilike koliko se ceka na poziv za intervju ili kako to vec dalje ide?
Btw, samo da dodam da sam 1993. godiste i sad 8. februara punim 20 godina, dakle ja sam ih pitao da li mogu da se prijavim iako nemam 21. godinu.
Employment Power, covek po imenu Sinisa mi je odgovorio da ne mogu da se prijavim za posao pre 21. godine, dok su mi iz SafeCruise agencije rekli da saljem CV posle 1.Feb kao sto sam vec napisao, dakle ako ima jos neko under 21, javite se u Safe cruise!
I samo jos jedno off topic pitanje ako nije problem, sa cijim predstavnicima radi SafeCruise agencija?


Jeste da je odavno postavljeno pitanje, ali što nisi zvao Kouzon, i lepo ih pitao. Oni u Nišu imaju svoje predstavnike, i sve sa njima vidiš.. Po meni, su oni daleko najprofesionalniji od ostalih. (da se ne naljute ljudi koji su otišli preko Sea Agency-je, ali konkretno sam mislio na dotičnog D, totalni neprofesionalac, i nemam više nikakvo mišljenje o njemu)

Offline tufica

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Koliko se vremenski ceka nakon slanja CV-a agenciji?
« Reply #12 on: 09/February/2013 »
Zato lepo cepash kod svih , pa ko prvi vika eto i tebe na brodu.... Vec sam ti poslao PM kuguar... Sve sto se tice onih kao takozvanih polaganja i testova za intervju koja se placaju , moze se ovde sve nastrebati preko foruma i net-a.... tako da samo dodjesh na finalni i cao zdravo... Platish posle proviziju ako traze i to je to....

Offline StK

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 114
    • View Profile
  • Recruitment Agency: Kouzon
Re: Koliko se vremenski ceka nakon slanja CV-a agenciji?
« Reply #13 on: 09/February/2013 »
Razlog sto sam zaglavio sa SC agencijom je taj, sto sam tek juce napunio 20 godina, kontaktirao sam ostale agencije i ni jedna ne salje osobe ispod 21.god, tako da mi je SC jedina opcija.
Ne znam kakvi su, posto vidim ovde svi imaju mixed feelings, je*iga probacu pa sta bude, to mi je jedina opcija dok ne napunim 21. god.

Offline Moonlight

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Re: Koliko se vremenski ceka nakon slanja CV-a agenciji?
« Reply #14 on: 10/February/2013 »
Razlog sto sam zaglavio sa SC agencijom je taj, sto sam tek juce napunio 20 godina, kontaktirao sam ostale agencije i ni jedna ne salje osobe ispod 21.god, tako da mi je SC jedina opcija.
Ne znam kakvi su, posto vidim ovde svi imaju mixed feelings, je*iga probacu pa sta bude, to mi je jedina opcija dok ne napunim 21. god.

 no;;; Nije ti SC jedina opcija jer imas 20 godina, probaj preko EP, i pitaj ih za NCL kompaniju (oni primaju ispod 21, decko koji ima 19 godina ima ukrcaj 2 aprila), svakako ne zavisi od agencije jel ides ili ne ako si ispod 21, nego od kompanija sa kojima saradjuju.

EDIT

Sada vidim da si napisao da si kontaktirao Sinisu, ako ti se ne ceka jos jedna godina, zovi opet, jednom decku iz Sarajeva koji isto nema 21 godinu su rekli da bi trebao biti razgovor za NCL u martu, pa kako zelis.
"Ime nije ništa; ono što nazivamo ružom, slatko bi mirisalo i s drugim imenom ... "