Author Topic: Koliko se vremenski ceka nakon slanja CV-a agenciji?  (Read 12328 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline StK

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 114
    • View Profile
  • Recruitment Agency: Kouzon
Re: Koliko se vremenski ceka nakon slanja CV-a agenciji?
« Reply #15 on: 10/February/2013 »
Aha, je*iga nisam znao za to, oni su meni rekli samo da se javim kad napunim 21. godinu  -()-
Ne znam sad jel glupo da ih zovem, da ne bude da dosadjujem ili tako nesto :D

Offline Moonlight

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Re: Koliko se vremenski ceka nakon slanja CV-a agenciji?
« Reply #16 on: 10/February/2013 »
Ma sta glupo, kao da se oni sjecaju da si ti taj i taj i sta su ti rekli, ko zna koliko poziva i mailova prime, nemoj ni govoriti da si ih vec jednom zvao i da su ti rekli da se javis kada napunis 21, nego odmah reci direktno da znas da se moze na NCL i ispod 21, i da mislis da ce im kao trebati radnika jer im izlaze dva nova broda i onda se nadovezes kad ima intervju, i eto  :D
"Ime nije ništa; ono što nazivamo ružom, slatko bi mirisalo i s drugim imenom ... "

Offline LilyD

  • Registered
  • *
  • Posts: 251
    • View Profile
Re: Koliko se vremenski ceka nakon slanja CV-a agenciji?
« Reply #17 on: 10/February/2013 »
NCLu možeš probati i direktno da se javiš... da, oni rade preko EP agencije, ali na njihovom sajtu stoji da je to za područje Hrvatske, tako da zvanično nemaju agenciju za Srbiju. Tako sam se i ja bezobrazno direktno javila. I zaista su brzi i ljubazni.
Istina je da im izlaze dva nova broda, jedan sada u aprilu, jedan dogodine u aprilu, oba sa posadama od po 1700 ljudi.
Though she be but little, she is fierce!

Offline ministarka89

  • Registered
  • *
  • Posts: 57
    • View Profile
Re: Koliko se vremenski ceka nakon slanja CV-a agenciji?
« Reply #18 on: 10/February/2013 »
Lily upravu si, evo sad cu ja da probam,jel si na zvanicnom sajtu aplicirala?

Offline dare_ns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 84
    • View Profile
Re: Koliko se vremenski ceka nakon slanja CV-a agenciji?
« Reply #19 on: 12/February/2013 »
Slicno pitanje, druga agencija. Juce (cetvrtak) sam pozvao EP, predstavio sam se i onda me je gospodja prebacila nekom gospodinu. Opet sam se predstavio i malo smo popricali, da bi mi rekao da posaljem CV, 10 fotki i kopiju pasosa na mejl.
Sve sam odmah poslao, pa mislim da ako ne bude odgovora do utorka, da ih pozovem opet? Da ih podsetim da sam tu, na civiluku :) Jel bi to bilo uredu ili ce izgledati kao da gnjavim?
Hvala


Prvi mail nisu ni primili. Da skratim pricu, treba da se javim u aprilu, a do tada da ucim i fotkam jos.

Offline StK

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 114
    • View Profile
  • Recruitment Agency: Kouzon
Re: Koliko se vremenski ceka nakon slanja CV-a agenciji?
« Reply #20 on: 27/February/2013 »
Da bacim mali update.
Dakle ovako, sredjen CV sa preporukom i to sve poslao, i stize mi odgovor ovog jutra kako ne mogu da idem jer nemam 21. godinu.
Ja im odgovorim, da su mi rekli da se javim nakon prvog februara, a oni kazu, zaboravili smo da napisemo 2014. gdoine  :pad: :pad: :pad: :pad:
Prevrno sam se  :nono:
Sad cu poslati i EP agenciji, iako sam ih vec pitao, ali nista me ne kosta.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Koliko se vremenski ceka nakon slanja CV-a agenciji?
« Reply #21 on: 27/February/2013 »

Dakle ovako, sredjen CV sa preporukom i to sve poslao, i stize mi odgovor ovog jutra kako ne mogu da idem jer nemam 21. godinu.
Ja im odgovorim, da su mi rekli da se javim nakon prvog februara, a oni kazu, zaboravili smo da napisemo 2014. gdoine  :pad: :pad: :pad: :pad:


 :rofl:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Mezzomarinero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 373
  • Smile is the best drug
    • View Profile
Poslao mail agencijama ( Safe cruise i Kouzon ) i pitanjem vezano za engine dept, u prilgu mail-a CV,diploma,sctw,matrikulu i valid medical i jos nema odgovora.  :hmm: Cekacu jos neko vreme pa cu da ih zovem da vidim da li uopste salju mornare na pozicije engine dept.
A more se ljuljaljo,ljuljalo ......

Offline mlw

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 206
  • I am what I am.
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: CMV, Ex MSC, Ex Princess
  • Recruitment Agency: Internet, Safe Cruise
  • Job Title: Shop Seller
Pa tu nisu ni otkazi cesti, manje radnika se trazi, tj. mnogo manje, tako da ne verujem da cesto i ima otvorenih konkursa.

Offline StK

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 114
    • View Profile
  • Recruitment Agency: Kouzon
Re: Koliko se vremenski ceka nakon slanja CV-a agenciji?
« Reply #24 on: 09/January/2014 »
Poslao sam danas CV u EP i dobio sam odgovor za manje od pola sata od gospodina Sinise koji kaze da su potpuno prebukirani i da ce javiti ako zatreba, sto znaci nema nista anytime soon.... :deda: eto tako cisto da znate ako jos neko planira uskoro da se prijavi.

Offline Pezo$

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 157
    • View Profile
imam jedno glupo pitanje....jel sad kad posaljem CV, treba da posaljem odma i preporuku?

inace covek iz SC mi rekao da posaljem cv, nebitno dal na engleskom ili srpskom...al ne znam dal se tu podrazumeva i preporuka

Offline Dina8

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 69
    • View Profile
  • Country: BiH
  • Company: Princess Cruises
Ne,  preporuke, potvrdu o nekaznjavanju i ostalo ćeš poslije preliminarnog..  ;)

Offline Sail194

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Poslao u decembru, jos cekam  :deda:
Tada sam aplicirao za Assistant waiter-a. Pre mesec dana za Bell Captain-a. I pre par dana sam video na sajtu Safe Cruise agencije da traze Assistant Buffet Steward-a, te sam i za tu poziciju aplicirao. Dakle u prevodu, radicu bilo sta :D. Nadam se da ce me pozvati ovih godina...  :moli: