Author Topic: da li postoji sansa da upadnem na bilo koji river cruise ove sezone?  (Read 3731 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline shox88bgd

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Pozdrav ljudi svima! Citam ove forume, sve sam procesljao, pa sam hteo da pitam da li postoji sansa da upadnem na bilo koji river cruise ove sezone, obzirom koliko sam uspeo da skontam da su intervjui uglavnom odradjeni. Nema iskustva na brodu, ali imam nesto iskustva kad u bartendingu...

Offline shox88bgd

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
* da dodam

Odlicno govorim engleski i sa nemackim ostvarujem osnovnu komunikaciju, znam slovenacki i bugarski. Radio malo u turistickoj agenciji i jos svasta nesto...
Sta mislite, kakve su mi sanse?

Offline shox88bgd

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re:
« Reply #2 on: 16/January/2013 »
Ljudi jel ima jos neki organizovan intervju u skorije vreme, hteo bi' da apliciram za ovu sezonu...

Offline taja27

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 100
    • View Profile
Sta mislite, kakve su mi sanse?
intervju-i za GCCL su prošli. pogledaj na temama za druge kompanije

Offline Ves

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
Re:
« Reply #4 on: 17/January/2013 »
Ljudi jel ima jos neki organizovan intervju u skorije vreme, hteo bi' da apliciram za ovu sezonu...

Probaj Scylla. Oni su trebali imati interview 24 Jan ali im je odlozen do daljnjeg.
Za ostale si manje vise zakasnio.  -()-

Offline oli

  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Pozdrav ljudi svima! Citam ove forume, sve sam procesljao, pa sam hteo da pitam da li postoji sansa da upadnem na bilo koji river cruise ove sezone, obzirom koliko sam uspeo da skontam da su intervjui uglavnom odradjeni. Nema iskustva na brodu, ali imam nesto iskustva kad u bartendingu...

Apliciraj se kod svih mogućih kompanija putem njihovih webstranica pa te možda pozovu na intervju.....
A lot of things I don't know anything about,
but I know in the moment what I need to know.
And the things I don't need to know, I am not concerned about.

This is my good fortune.

Offline Vrana

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 102
  • Like a rolling stone.
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Viking Cruises
  • Job Title: Guest Services Manager
Agencija Riverside nije još odradila interview za SeaChefs i Riveradvice,oni bi trebali biti krajem januara i početkom februara  :)
If you're not having fun, you're doing something wrong.

Offline swift

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Ja sam juce kontaktirao riverside i dobio sam odgovor da nisam kvalifikovan za pozicije na recnom brodu. Malo mi je cudno, posto imam malo iskustva u baru, kao i u menadzment i u turizmu, govorim par stranih jezika i nista, pa mi malo nije jasno... Slao sam prijave i licno kompanijama, pa sad cekam...