Author Topic: da li da stavim uopste Carnival u CV ili da ga izbegnem...?  (Read 2265 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline cacagirl

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
hej prijetelji!!!!

Moze pomoc???? Ovako odradila sam tri ugovora kao bar waitress za carnival...pred kraj 3-ceg ugovora uzela sam emergency...sad sam kuci vec 6 meseci i probala bi royal ili celebrity...sad me interesuje da li da stavim uopste carnival u CV ili da ga izbegnem...????

hvala!!

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
upitnik

hvala!!

p.s. imaš ban za duplirani post   :bathtime:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Nece ti valjat royal i celebrity, drugi sistem ti je tamo, na Carnival si opustena jedino ak bi aplicirala za barmena. Inace ak bi opet u bar vrati se radje na carnival. :)


Offline oblacic

  • Registered
  • *
  • Posts: 33
    • View Profile
Ja zelim samo da ti kazem svoje iskustvo, pa ti sama odluci.

Moj momak je radio na Carnivalu kao bar waiter, ja isto ali ne u baru. Desava se to da mi 2012. odemo na intervju za Royal oboje za bar waitera i ja koja sam izbrisala iz Cv-a Carnival i slagala da sam radila u nekim kaficima (a u zivotu nisam radila u baru), dobijem posao, a moj momak koji je imao u Cv-u iskustvo iz Carnival kao bar waiter nije prosao.

Ovo je samo moje iskustvo. Ja mislim da svakako zene imaju veci prolaz..jer se tako ispostavilo na intervjuu a i Dejan (Sea agency) mi je jednom prilikom rekao da mu trebaju bas zene za bar.

Ako budes ostavljala Carnival u Cv-u, ne spominji emergency, ili napisi da si odradila 2 cela ili 3 cela ugovora. I smisli dobru pricu zasto zelis  da promenis kompaniju i sve ce biti ok :deda:

Srecno!

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Moje mišljenje je da ne moraš prešutjeti da si radila na Carnivalu, to ti može biti samo plus (naravno, pod uvjetom da ne spominješ emergency poslije kojeg se nisi vratila)... Problem bi bio da se zelis zaposliti na neku kompaniju unutar Carnival korporacije, no i to nije nužno tako strasno... Sretno  :uzdravlje:
Once a sailor, always a sailor.