Author Topic: razgovor u ep, agencija želi da doda i neku svoju proviziju  (Read 1593 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline peco990

  • Registered
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Lijepi pozdrav forumašima!

Evo odlučio sam se i ja predstavit i ovo mi je i ujedno prvi post.
Imam 23 god. i odlučio sam ic raditi na brod. Javio sam se agenciji EP iz Zagreba pošto su mi najbliži te otišao do njih.
Oni su mi nakon kratkog razgovora što na engleskom što na hrvatskom predložili posao kao Assistant waiter na Carnivalu.
Rekao sam da bih što prije na brod pa su mi rekli da je interview za to najprije(oko sredine 3.mj il početkom 4.mj).
Naravno ja sam samo čovjek koji je došao u agenciju i pitao dok ne donesem CV na engleskom,potvrdu o nekažnjavanju..tj. dok
ne apliciram za taj posao(trenutno radim na tome)Rekli su mi da če me troškovi izić oko 1200eur, s tim da je karta oko 5000kn.
Molio bih iskusne forumaše da mi kažu idem li u pravom smjeru i na što bih vjerojatno još trebao obratit pažnju?
Mogu li jako sam kupit kartu jer mi se nekako čini da u cijenu karte agencija želi da doda i neku svoju proviziju pošto sve ostalo plačam ja?
 :uzdravlje:
Svi roditelji gledaju na sat kad ce im doci djeca doma, jedino moji gledaju na kalendar ;)

Offline Falcon_ns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 162
    • View Profile
Re: razgovor u ep
« Reply #1 on: 19/January/2013 »
dobro dosao  oT sacekaj da ti neko odgovori ko je isao preko njih   jer za mene dali si na dobrom pravcu   jesi jer si vec stupio u kontakt sa agencijom ..ali sve zavisi sta zelis koliko imas itd...a pre nego sto predajes CV dobro se naoruzaj informacijama sa foruma  I kad na kraju pokupis sve informacije  onda idi predaj...imas vremena 

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: razgovor u ep
« Reply #2 on: 20/January/2013 »
Kartu možeš kupiti sam, meni je kompanija plaćala kartu tako da ne znam detalje, ali proviziju sam platio ... Doduše, neki nisu http://www.inozemstvo-posao.com/smf_1-1-2_install/index.php?topic=1934.0
Once a sailor, always a sailor.