Author Topic: Kada stižu ugovori?  (Read 8303 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline markiz

  • Registered
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Kada stižu ugovori?
« on: 26/January/2013 »
Prošao sam na interview-u u studenom i zbog moby-ja propustio odlazak u prosincu.

Na facebooku nikakvih novosti nema, a ni Suzana ništa ne javlja niti odgovara na email.
Da li netko ima informacija kada bi se moglo ići, dojadilo mi čekati?


Čuo sam se sa prijateljem koji je otišao odmah u prosincu i kaže da je super. Puno društva, posao nije težak, 9-10h dnevno. Nakon mjesec dana ga prebacili u room service pa počeo i prve napojnice uzimati. Cigare i ostale potrepštine kaže jeftine. Uglavnom sve pozitivno, osim cipela. kaže čim dođeš počni se žaliti pa ti doktor prepiše da možeš tenisice nositi :)

Offline rosie2507

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Re: Kada stižu ugovori?
« Reply #1 on: 26/January/2013 »
I ja sam u studenom bila na intervjuu za Carnival , prošla , obavila sve ,al malo duže čekam radi collega koji mi počinje tek 17.2.
a znala sam da idem vec 5 .12.  da idem tek u 2. mjesecu
Bolje je napraviti pogrešku punom snagom svoga bića,nego pažljivo izbjegavati pogreške bojažljiva duha.Odgovornost znači prepoznati i zadovoljstvo i cijenu,izabrati na osnovi te spoznaje,a zatim živjeti s tim izborom bez zabrinutosti.

Offline markiz

  • Registered
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Re: Kada stižu ugovori?
« Reply #2 on: 26/January/2013 »
Ti onda nisi assistant waiter? Ili?

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Kada stižu ugovori?
« Reply #3 on: 26/January/2013 »
Ti onda nisi assistant waiter? Ili?

 :smack:

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline rosie2507

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Re: Kada stižu ugovori?
« Reply #4 on: 27/January/2013 »
Markiz ...kvrapcu . pa piše ti tu ispod slike  oT
Bolje je napraviti pogrešku punom snagom svoga bića,nego pažljivo izbjegavati pogreške bojažljiva duha.Odgovornost znači prepoznati i zadovoljstvo i cijenu,izabrati na osnovi te spoznaje,a zatim živjeti s tim izborom bez zabrinutosti.

Offline markiz

  • Registered
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Re: Kada stižu ugovori?
« Reply #5 on: 28/January/2013 »
Markiz ...kvrapcu . pa piše ti tu ispod slike  oT

:D

je*iga, sori. Nov sam ovdje, nisam ni gledao :)

Znači nitko još nista ne zna? :(

Offline markiz

  • Registered
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Re: Kada stižu ugovori?
« Reply #6 on: 28/January/2013 »
Ok, dobio sam datum danas.

08.03.

J****a, nadao sam se ranije da će biti, ali barem znam sada.
Brod: Freedom

Offline trcakz

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: Kada stižu ugovori?
« Reply #7 on: 28/January/2013 »
ja sam također zbog moby-a otkazao ASAP, ali sam isto danas dobio datum..  
10.3., brod Ecstasy

Offline rosie2507

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Re: Kada stižu ugovori?
« Reply #8 on: 29/January/2013 »
Trcakz  wohohohohoho  i moj dečko ide 10.3. na Ecstasy   ,danas mu je Suzi javila
Bolje je napraviti pogrešku punom snagom svoga bića,nego pažljivo izbjegavati pogreške bojažljiva duha.Odgovornost znači prepoznati i zadovoljstvo i cijenu,izabrati na osnovi te spoznaje,a zatim živjeti s tim izborom bez zabrinutosti.

Offline trcakz

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: Kada stižu ugovori?
« Reply #9 on: 29/January/2013 »
baš sam pročitao mail od suzi.. na Ecstasy idemo jedna cura i ja, a tvoj dečko ide na Fascination.. krivo je u sms-u napisala.

Offline flafisa

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Kada stižu ugovori?
« Reply #10 on: 29/January/2013 »
Trcakz  wohohohohoho  i moj dečko ide 10.3. na Ecstasy   ,danas mu je Suzi javila

Jeste se ti i decko prijavili kod Suzi da idete zajedno pa to nije uspjelo ili? Malo off topic, al valjda mi nece nitko zamjerit.  :embarrased:

Offline rosie2507

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Re: Kada stižu ugovori?
« Reply #11 on: 30/January/2013 »
Danijel i ja smo se prijavili skupa. Posto ja imam obuku i tek nakon nje saznajem finalni brod,suzi je dobila vec za Danijela ugovor.no kad ja saznam finalni ona ce kontaktirati kompaniju da njemu samo promjene brod. To ce se dogoditi taman kad meni obuka zavrsi .imat ce tjedan dana da se dogovori s Carnivalom. Obecala nam je da idemo skupa i mora to ispostovat htjela-ne htjela . U krajnjem slucaju ne obecavas nikad nesto u sta nisi siguran. Uglavnom javit cu jos kako se odvija nasa situacija.
Pozz
Bolje je napraviti pogrešku punom snagom svoga bića,nego pažljivo izbjegavati pogreške bojažljiva duha.Odgovornost znači prepoznati i zadovoljstvo i cijenu,izabrati na osnovi te spoznaje,a zatim živjeti s tim izborom bez zabrinutosti.

Offline flafisa

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Kada stižu ugovori?
« Reply #12 on: 30/January/2013 »
Danijel i ja smo se prijavili skupa. Posto ja imam obuku i tek nakon nje saznajem finalni brod,suzi je dobila vec za Danijela ugovor.no kad ja saznam finalni ona ce kontaktirati kompaniju da njemu samo promjene brod. To ce se dogoditi taman kad meni obuka zavrsi .imat ce tjedan dana da se dogovori s Carnivalom. Obecala nam je da idemo skupa i mora to ispostovat htjela-ne htjela . U krajnjem slucaju ne obecavas nikad nesto u sta nisi siguran. Uglavnom javit cu jos kako se odvija nasa situacija.
Pozz

Ahaaam. Zanima me posto cura i ja isto tako planiramo. Ugl. ti javi kako je zavrsilo i sretno vam!  ;D

Offline rosie2507

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Re: Kada stižu ugovori?
« Reply #13 on: 30/January/2013 »
hvala ,hvala :)
Nadam se da ce sve dobro proći . :moli:
Bolje je napraviti pogrešku punom snagom svoga bića,nego pažljivo izbjegavati pogreške bojažljiva duha.Odgovornost znači prepoznati i zadovoljstvo i cijenu,izabrati na osnovi te spoznaje,a zatim živjeti s tim izborom bez zabrinutosti.

Offline markiz

  • Registered
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Re: Kada stižu ugovori?
« Reply #14 on: 02/February/2013 »
Dali netko zna kada se može ići obavljati liječički? Bilo kada ili imaju termini?

Po vizu se ide nakon liječničkog i nakon što se plati karta, provizija i ostalo?