Author Topic: Imala sam problem s carnivalom koji je neslavo zavrsio  (Read 5360 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline sandrica22

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
dobra vece
Imam jedno pitance...pa ako ima neko pametniji,molim za pomoc
Imala sam problem s carnivalom koji je neslavo zavrsio,i sad bi se htjela prijavit za dugu kompaniju ,s time da nebi agenciji rekla da san uopce bila na carnivalu,,,da nebi bilo nekog provjeravanja od drug strane kompanije..medutim brine me to oko vize ,potosto ja imam c1d vizu,i istjece u 4 mjesec...pa da nebi u agenciji pitali dali imam kakvu vizu..i posto su mi zadnji put tu aplikaciju skupa ispunjavali agent i ja,i bilo je pitanje dali imam vizu...a sad nije se bas fino zezat s ambasadom da im lazem ,to jest da lazem agentu i on ako bude ispunjva krivo napise...pa me jebu u ambsadi...i sta sad??

Offline rosie2507

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Imala sam problem s carnivalom koji je neslavo zavrsio
« Reply #1 on: 29/January/2013 »
dobra vece
Imam jedno pitance...pa ako ima neko pametniji,molim za pomoc
Imala sam problem s carnivalom koji je neslavo zavrsio,i sad bi se htjela prijavit za dugu kompaniju ,s time da nebi agenciji rekla da san uopce bila na carnivalu,,,da nebi bilo nekog provjeravanja od drug strane kompanije..medutim brine me to oko vize ,potosto ja imam c1d vizu,i istjece u 4 mjesec...pa da nebi u agenciji pitali dali imam kakvu vizu..i posto su mi zadnji put tu aplikaciju skupa ispunjavali agent i ja,i bilo je pitanje dali imam vizu...a sad nije se bas fino zezat s ambasadom da im lazem ,to jest da lazem agentu i on ako bude ispunjva krivo napise...pa me jebu u ambsadi...i sta sad??


HM...kako si uspjela dobiti vizu? za to trebas imati LOE ...hm...  jesi vec plovila pa odustala ili?
Bolje je napraviti pogrešku punom snagom svoga bića,nego pažljivo izbjegavati pogreške bojažljiva duha.Odgovornost znači prepoznati i zadovoljstvo i cijenu,izabrati na osnovi te spoznaje,a zatim živjeti s tim izborom bez zabrinutosti.

Offline filip_035

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 107
    • View Profile
Imala sam problem s carnivalom koji je neslavo zavrsio
« Reply #2 on: 29/January/2013 »
HM...kako si uspjela dobiti vizu? za to trebas imati LOE ...hm...  jesi vec plovila pa odustala ili?

dobra vece

Imala sam problem s carnivalom koji je neslavo zavrsio,i sad bi se htjela prijavit za dugu kompaniju ,s time da nebi agenciji rekla da san uopce bila na carnivalu,,,

 :nono: :rtfm:

Offline sandrica22

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Imala sam problem s carnivalom koji je neslavo zavrsio
« Reply #3 on: 29/January/2013 »
HM...kako si uspjela dobiti vizu? za to trebas imati LOE ...hm...  jesi vec plovila pa odustala ili?

Ma doplovila,oplovila,i preprovila,sve san napravila   :pilot:

Offline Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Imala sam problem s carnivalom koji je neslavo zavrsio
« Reply #4 on: 29/January/2013 »
Laganje pri apliciranju za vizu - NIKAKO, pogotovo ne takve stvari tipa ranije odobrene vize! Nećeš se zeznuti samo oko posla na brodu, nego mnogo više. A što se agencije tiče, možeš kako hoćeš, ionako pri apliciranju svi nešto muljaju, izmišljaju, lažu, a agencije povremeno i pomažu u tome.

Offline sandrica22

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Imala sam problem s carnivalom koji je neslavo zavrsio
« Reply #5 on: 29/January/2013 »
Laganje pri apliciranju za vizu - NIKAKO, pogotovo ne takve stvari tipa ranije odobrene vize! Nećeš se zeznuti samo oko posla na brodu, nego mnogo više. A što se agencije tiče, možeš kako hoćeš, ionako pri apliciranju svi nešto muljaju, izmišljaju, lažu, a agencije povremeno i pomažu u tome.

Ma da agencija nece znat nista,ja cu sama ispunit apikaciju  ,,a ambasadi rec istinu i to je to...enevey kad se ugovor dobije,onda se radi viza,a onda i da kazen agenciji vec je kasno...ma bas krasno...thank you.. :uzdravlje:

Offline rosie2507

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Imala sam problem s carnivalom koji je neslavo zavrsio
« Reply #6 on: 29/January/2013 »
kvrapcu! Nisam pažljivo čitala . Ali nemoj lagati nikako ... istinu uvijek, kakva god da je  :hekla:
Bolje je napraviti pogrešku punom snagom svoga bića,nego pažljivo izbjegavati pogreške bojažljiva duha.Odgovornost znači prepoznati i zadovoljstvo i cijenu,izabrati na osnovi te spoznaje,a zatim živjeti s tim izborom bez zabrinutosti.

Offline HrGa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 135
  • Prodajem ulje...
    • View Profile
za vizu obavezno istina.. to je samo izmedju tebe i ambasade...

sa agencijom svejedno... moze istina pa se dogovori sa njima kako pristupit kompaniji... zapamti! i njima je bitno da se zaposlis, pa ce rado u tu svrhu lagat za tebe ;)

kompaniji ni slucajno spominjati nista negativno, u tvom slucaju prosli ugovor. laži!!!
nabijem te...

Offline cincinnati

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 360
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises, Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Bar Utility, Bar Waiter, Bartender
Ne razumem zasto bi lagala ista, imala si problem sa carnivalom sad apliciras za drugu korporaciju tipa royal, celebrity, azamara i to je to. Provere sumnjam da ce biti od strane nove kompanije ukoliko nisi napravila nesto strasno, ukoliko je samo appraisal problem ili otkaz od strane njih zbog nepostovanja nekih osnovnih pravila ne verujem da ce biti problema. Ti si samo mali sraf u celoj prici a agenciji svakako ide u prilog da ti uzme lovu za jos jednu proviziju. Tako bar ja gledam na stvar.
Why Always Me?

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Ma joj svi tu si skepticni u vezi toga cincinnati. Znas kak to ide. Odma postave sto pitanja sto inace nebi postavljali. Bolje ni ne spominjat nist i mir.
Ja sam spominjo kad sam se zaposljavo na Seabourn i naravno doma pitanje zasto vise ne radis tamo? Imali nesto sto mi zelis reci zasto se nisi vratio na carnival?
Mi cemo tebe provjerit kod njih sigurno ne zelis nesto reci, bolje reci sada. Polaze od toga da si ti kriv a ne netko drugi a sacuvaj boze kompanija.

Kad se sjetim mislim si bolje da nisam ni govorio nist. Mislim meni osobno firma Carnival je ok al sistem taj place itd u baru mi uzas i to trcanje za gostima i svaki dan kreces od nule. To mi se nije svidjalo i to je jedan od razloga sto sam ih napustio. Ma nije ni ta provizija neki problem ako ces dobiti posao koi zelis i radis ono sto znas i sto volis. Sve je to za ljude.

A sto se tice te provjere nemogu oni nista provjerit, to sam pricaju svi da te zastrase, meni nisu mogli provjerit unutar Carnival korporacije a nemogu tek zamislit da ima Royal, Celebrity uvid u Carnivalove zaposlenike i obrnuto.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
kvrapcu prilicno je vazno znati o kakvom se tocno problemu radilo, prije davanja bilo kakvog savjeta.
Najveci dio ljudi koje ja znam da su dobili otkaz, dobili su ga sa razlogom.
Cesto se i najsposobniji ljudi ne mogu navici na brod, jer nije to samo posao na brodu, nego ZIVOT na brodu.

Moja pomisao ovako na prvu, je da je bolje da cura ne ide na brod.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline rosie2507

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Kvrapcu šefe čemu ta prva pomisao pobogu?  :pad:
Bolje je napraviti pogrešku punom snagom svoga bića,nego pažljivo izbjegavati pogreške bojažljiva duha.Odgovornost znači prepoznati i zadovoljstvo i cijenu,izabrati na osnovi te spoznaje,a zatim živjeti s tim izborom bez zabrinutosti.

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Vidit ces kad dojes na brod rosie,

Jako tesko je dobit otkaz a pogotovo na Carnivalu.

Ja znam ljude koi su imali po 15 bad preformance u ugovoru i nisu otkaz dobili. :)

Offline rosie2507

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Vidit ces kad dojes na brod rosie,

Jako tesko je dobit otkaz a pogotovo na Carnivalu.

Ja znam ljude koi su imali po 15 bad preformance u ugovoru i nisu otkaz dobili. :)

Nadajmo se da će sve biti u redu . Čovjek se samo treba znati prilagoditi  :uzdravlje:
Bolje je napraviti pogrešku punom snagom svoga bića,nego pažljivo izbjegavati pogreške bojažljiva duha.Odgovornost znači prepoznati i zadovoljstvo i cijenu,izabrati na osnovi te spoznaje,a zatim živjeti s tim izborom bez zabrinutosti.

Offline sandrica22

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
kvrapcu prilicno je vazno znati o kakvom se tocno problemu radilo, prije davanja bilo kakvog savjeta.
Najveci dio ljudi koje ja znam da su dobili otkaz, dobili su ga sa razlogom.
Cesto se i najsposobniji ljudi ne mogu navici na brod, jer nije to samo posao na brodu, nego ZIVOT na brodu.

Moja pomisao ovako na prvu, je da je bolje da cura ne ide na brod.

A prvo nisan dobila otkaz,kakav otkaz..nisan bas toliki i***t,,,jer na racun mog rada nisu mogli nista rec,...menadment je po meni bio teski i***tizam,bar na tom brodu,,,a vjerovatno ih svugdi ima,..uglavnom imala sam problem s superizerom koji me matletirao do bol,a ja bar mogu svasta trpit...i na kraju sam ga optuzila za sexulno zlostavljaje,sto se nakraju nije ispostavilo pametno,jer je dobio warning,al sam i ja i dalje radila s njim,iako je bilo miljun nacina da me maknu...on je kao bio neka faca,i kao na pogresnog sam se namjerila,,,ugl ja sam se zalila,al nikog nije bilo briga,radi odlaska u wc, bi mi napravili dramu dobivala san bed performance bez razloga...i na kraju ugovora,moram hitno kuci i uzmem emrgenci,i jutro kad trebam ic ,s pakiranim koferima,food meng,,,kaze ti si suspndirana...