Author Topic: Pomoc oko doradjivanja cv-ja za konobara  (Read 16491 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ministarka89

  • Registered
  • *
  • Posts: 57
    • View Profile
Pomoc oko doradjivanja cv-ja za konobara
« on: 29/January/2013 »
Na Sefovu konstataciju,ja vam stavljam svoj cv na javni linc. Nista nisam slagala ni dodala sto ne znaci da sad necu.  :rofl:
Hocu da konkurisem za barwaitress a narocito kad saljem online mi je bitno,da me ne bi odma skartirali.
Ajdee, shoot  ::bin-laden::

Education:
 
•   Primary school: ‘Stevica Jovanovic’, Pancevo
•   High school:       School of economic 'Paja Marganovic’, Pancevo
•   University:         Hospitality industry, hotel management - Visoka Hotelijerska skola -  Belgrade, III year

Work experience:

•   Recepcionist at hostel ‘Go2’ ,Beograd 10.10.2012-still
•   Hostess and waiter of vip restaurant ’Queen of Monte Negro’, Becici-Budva,Monte Negro 15.06.-15.09.2012.  (reference)
•   Bartender and manager of caffe bar ‘RafRaf’, Beograd  20.09.2011-20.04.2012.
•   Seller at shoeshop ‘Star’  Leptokaria,Greece 01.06.2011-01.09.2011.
•    Catering waiter and promoter of company ‘Aurelio’, Belgrade 20.10.2010-still(reference)   
•   Waitress and incharge of shift at hotel and restaurant ‘Estelle’, Gerakini,Greece 15.06.2010-30.09.2010.
•   Hostess at hotel ‘Hyatt Regency’, Belgrade  01.11.2008.- 01.03.2009.(reference)
•   Waitress in local caffe bar ‘Bianco’, Pancevo 09.2007.-09.2008.(reference)

Additional information:

•   Driving licence: full clean licence (B)
•   Language: English fluent, basic italian, beginner-greek
•   Computer skills: (word,internet,outlook,excel,powerpoint)
•   Personal skills:
             team worker,organisational,intercultural,ambitious,communicative,innovative
•   Hobby:
            sports,social entertainment,traveling

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Sloppy CV
« Reply #1 on: 29/January/2013 »
It's baaad.  no;;; Zašto me ne iznenađuje da nisi provjerila CV niti na spell-check?  :waiting:

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline mlw

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 206
  • I am what I am.
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: CMV, Ex MSC, Ex Princess
  • Recruitment Agency: Internet, Safe Cruise
  • Job Title: Shop Seller
Re: Pomoc oko doradjivanja cv-ja za konobara
« Reply #2 on: 29/January/2013 »
I izbaci osnovnu skolu, pre svega, nepotrebno je, podrazumeva si da si je zavrsila, cim jesi i srednju.

Offline ministarka89

  • Registered
  • *
  • Posts: 57
    • View Profile
Re: Pomoc oko doradjivanja cv-ja za konobara
« Reply #3 on: 29/January/2013 »
O neeeee  :smack:  Istina,nisam proverila spelling jer mi glupi word na grckom a nisam primetila...Ok,izbacila i osnovnu..a super sto sam stavila da mi je english fluent.. :D  necu ni da otvaram mail vise..ipak ostaje carnival na kraju...

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Pomoc oko doradjivanja cv-ja za konobara
« Reply #4 on: 29/January/2013 »
..a super sto sam stavila da mi je english fluent.. :D 

 :giggle:

CV dobiva posao, a posao mijenja zivot.

Ulozi lovu u CV, neka ti netko nakuca 3 stranice o tvojim bajnim radnim vjestinama ...
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline HrGa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 135
  • Prodajem ulje...
    • View Profile
Re: Pomoc oko doradjivanja cv-ja za konobara
« Reply #5 on: 29/January/2013 »
CV ti je mrsav... pisi detaljnije to sto imas..
skini sa neta euro CV
http://europass.cedefop.europa.eu/hr/documents/curriculum-vitae/templates-instructions

imas tu i uputstva isto... vjeruj mi da ti je ovo odlicno ako dobro sastavis..

popuni sto vise mozes toga i opsirnije!! stavi sliku (skeniraj onu za osobnu ili neku takvu sa smjeskom - NI SLUCAJNO onu sto ti je na facebook profilu  oT)
ja sam kao bivci poslodavac jako cjenio detaljne zivotopise u ovom formatu, a kad sam sebi za brod sastavljao trebalo mi je 3 dana da sve kvalitetno popuni i puno surfanja internetom ;)


npr.
•   Bartender and manager of caffe bar ‘RafRaf’, Beograd  20.09.2011-20.04.2012.

napisi koja su ti bila prava i duznosti... malo detaljnije!!!

imas dobrog zivotopisa, ali na prvi pogled izgleda jako malo i nije vrijedno spomena...

raspisi se o svemu i izgledat ce kako treba..

isto tako.. probaj kontaktirati nekog od bivsih poslodavaca da ti napravi pismo preporuke...
sastavi sama ili nadji preko neta (ima negdje na forumu primjer) i pripremi mu na potpis i pecat.. pa ako kaze da mu se neda pisat.. pruzi mu svoj pripremljeni i kazi da si bila odvazna sama sastavit ako bi ti potpisao.. (neka bude puno superlativa u preporuci.. tko ce te hvalit ako nece preporuka  :clapping:  :deda:)
nabijem te...

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Pomoc oko doradjivanja cv-ja za konobara
« Reply #6 on: 29/January/2013 »
vidiš kako HrGa zna pomoći ... čista kontradikcija poruci koju deklarira  :D

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline BuzzKillington

  • Registered
  • *
  • Posts: 93
  • "always working an angle"
    • View Profile
Re: Pomoc oko doradjivanja cv-ja za konobara
« Reply #7 on: 29/January/2013 »
Kao sto su ti vec rekli izbaci tu osnovnu skolu a za srednju stavi High School General... Oni i onako svi imaju gimnazije tamo i lakse je za objasniti a i realno nece ti traziti diplomu na uvid
Brodovi u prašnjavoj luci,crnoj od znoja robova,spustili su jedra...

Offline HrGa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 135
  • Prodajem ulje...
    • View Profile
Re: Pomoc oko doradjivanja cv-ja za konobara
« Reply #8 on: 29/January/2013 »
vidiš kako HrGa zna pomoći ... čista kontradikcija poruci koju deklarira  :D



hahaha.. to je malo odmetnickog duha u mene  :rofl:
nabijem te...

Offline ministarka89

  • Registered
  • *
  • Posts: 57
    • View Profile
Re: Pomoc oko doradjivanja cv-ja za konobara
« Reply #9 on: 30/January/2013 »
Hvala momci na sugestijama...  :-*  HrGa po ovom sajtu sto si mi prosledio za cv,ispada kao da sam doktor nauka sa svojih 23...a preporuke sam ja odma uzimala,i na srb i na eng  :deda:   Wish me luck

Offline HrGa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 135
  • Prodajem ulje...
    • View Profile
Re: Pomoc oko doradjivanja cv-ja za konobara
« Reply #10 on: 30/January/2013 »
...HrGa po ovom sajtu sto si mi prosledio za cv,ispada kao da sam doktor nauka sa svojih 23...

skromni ne dobivaju posao nego odvazni   :deda:

neka ti CV izgleda da si ti osoba koja odredjuje tko ce biti doktor nauke!!  ::yes::
nabijem te...

Offline GusKa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 319
    • View Profile
Re: Pomoc oko doradjivanja cv-ja za konobara
« Reply #11 on: 09/March/2013 »
Dajte da vas pitam nešto... Poslala sam cv, u roku 5 minuta ( tri agencije di sam se javila,dvije sam potom eliminirala jer sam odlucila di zelim) su mi odg da posaljem papire , nisu  komentirali cv, imam iskustva itd, ali  nisam pisala neka iskustva tipa hostesiranje- par mjeseci samo  ali sad mi se cini da sam falila ali sta je tu je... Mogu li tražit da to prepravim ili ce me otkantat? :/

Isto tako, koliko je bitna slika u cv-u? Mislim, ispala sam pomalo retardirano ali sam to shvatila tek kad sam poslala jer nisam mogla sliku otvorit uvecano jer mi je fucked up laptop ( jbg, nema se) i kad sam je vidila uvecanu skoro sam pala u nesvijest.  Inace ok izgledam,nisam model ali sarmantna sam   :-))))' ( i skromna haha) a ode sam ozbiljna, iskrivljena ( ko da san se nagutala bonkasa) , kosa mi je očajna ( bila je vlaga u zraku )... Jel moguce da me eliminiraju jer sam loše ispala?  :pad:
Bog van da nemojte mi se rugat nego me zanima koliko to igra ulogu? Na svakoj slici za osobnu, putovnicu, iksicu izgledam očajno... Da posaljem drugu sliku i dodam malo šarma? ( čitaj fotošop :) jer ozbiljna faca mi NIKAKO  ne stoji. Rekli su mi doma da sam rođena za lik iz crtića  :embarrased:

P.s. tražim job konobarice...


audaces fortuna iuvat

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: Pomoc oko doradjivanja cv-ja za konobara
« Reply #12 on: 09/March/2013 »
Dajte da vas pitam nešto... Poslala sam cv, u roku 5 minuta ( tri agencije di sam se javila,dvije sam potom eliminirala jer sam odlucila di zelim) su mi odg da posaljem papire , nisu  komentirali cv, imam iskustva itd, ali  nisam pisala neka iskustva tipa hostesiranje- par mjeseci samo  ali sad mi se cini da sam falila ali sta je tu je... Mogu li tražit da to prepravim ili ce me otkantat? :/

Isto tako, koliko je bitna slika u cv-u? Mislim, ispala sam pomalo retardirano ali sam to shvatila tek kad sam poslala jer nisam mogla sliku otvorit uvecano jer mi je fucked up laptop ( jbg, nema se) i kad sam je vidila uvecanu skoro sam pala u nesvijest.  Inace ok izgledam,nisam model ali sarmantna sam   :-))))' ( i skromna haha) a ode sam ozbiljna, iskrivljena ( ko da san se nagutala bonkasa) , kosa mi je očajna ( bila je vlaga u zraku )... Jel moguce da me eliminiraju jer sam loše ispala?  :pad:
Bog van da nemojte mi se rugat nego me zanima koliko to igra ulogu? Na svakoj slici za osobnu, putovnicu, iksicu izgledam očajno... Da posaljem drugu sliku i dodam malo šarma? ( čitaj fotošop :) jer ozbiljna faca mi NIKAKO  ne stoji. Rekli su mi doma da sam rođena za lik iz crtića  :embarrased:

P.s. tražim job konobarice...




fotka koju šalješ za kompaniju nikako ne treba biti kao za dokumente, poželjno je da budeš nasmijana ali u poslovnom izdanju (košuljica i slično). pošalji agenciji CV u koji si dodala poslove naknadno, i objasni im to isto kao i nama... tvoj CV ionako neće doći do kompanije tako skoro.
Once a sailor, always a sailor.

Offline GusKa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 319
    • View Profile
Re: Pomoc oko doradjivanja cv-ja za konobara
« Reply #13 on: 09/March/2013 »
Eto ti vraga, a meni su neki koji  su se ukrcavali preko te agencije rekli da ne moze bit bilo koja slika nego bas kao za putovnicu... :/ Imaš pravo, pitat cu ih... HVala ti!  =""
audaces fortuna iuvat

Offline ministarka89

  • Registered
  • *
  • Posts: 57
    • View Profile
Re: Pomoc oko doradjivanja cv-ja za konobara
« Reply #14 on: 09/March/2013 »
Ja sam poslala dve verzije cv-ja agenciji i na kraju trecu predala kompaniji. Stavi u cv da si poslednje dve godine radila posao za koji apliciras,nema veze ako nisi. Slika treba da ti bude kao za dokumenta samo sto trebas da budes nasmejana i da ne budes bas u nekom korsetu (vidjala sam i to). Kada saljes agenciji prvi put,to je sve pro forme radi. Sa njima budi ozbiljna i sigurna ne bas saljiva kao post iznad da ti ne uvale nesto bzvz