Author Topic: Pomoc oko doradjivanja cv-ja za konobara  (Read 16516 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: Pomoc oko doradjivanja cv-ja za konobara
« Reply #15 on: 09/March/2013 »
Eto ti vraga, a meni su neki koji  su se ukrcavali preko te agencije rekli da ne moze bit bilo koja slika nego bas kao za putovnicu... :/ Imaš pravo, pitat cu ih... HVala ti!  =""

Veličina slike mora biti kao za putovnicu, ali poželjan je osmijeh na slici (što nije običaj na slici za putovnicu) :)
Once a sailor, always a sailor.

Offline GusKa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 319
    • View Profile
Re: Pomoc oko doradjivanja cv-ja za konobara
« Reply #16 on: 09/March/2013 »
No krasno. Ja izgledam gnjevno ... Bože pomozi  :pop1:
audaces fortuna iuvat

Offline Dzordana

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Re: Pomoc oko doradjivanja cv-ja za konobara
« Reply #17 on: 09/March/2013 »
Meni su rekli da moram da budem nasmejana na fotografiji.Namucila sam jadnog fotografa,x puta me slikao dok nisam ispala normalno :-D
"Za dvadeset godina, bićete više razočarani stvarima koje niste učinili nego onima koje jeste. Zato isplovite iz sigurne luke. Istražujte. Sanjajte. Otkrijte. "

Offline Lopsis

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 90
    • View Profile
Re: Pomoc oko doradjivanja cv-ja za konobara
« Reply #18 on: 10/March/2013 »
Meni su rekli da moram da budem nasmejana na fotografiji.Namucila sam jadnog fotografa,x puta me slikao dok nisam ispala normalno :-D

Hahah  :rofl:  Mene stari slikao obicnim apratom, u socrcu, kosulji i kravati na stolici za comp (naravno samo gornji dio se vidi na fotografiji :D ). A na interview.u nisam ni donio izradjenu sliku vec mi sinisa isprintao a ja iskruzio makazama i nek'vom špenom pričvrstio za dokumente. I prosao sam...  :party:  a da se razumijemo ja ne ispadam normalno ni u photoshopu, a kamo'li kad me stari slika  :rofl:  Tako da "ne beri brigu..." ;)
Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk