Author Topic: Promena Departmenta i kako?  (Read 13510 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Karaburac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 92
    • View Profile
Re: Promena Departmenta i kako?
« Reply #30 on: 23/June/2013 »
Izvinjavam se na sitnim greskama, kucam brzo i jos koristim tablet pa se desava:)

Offline chova

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 188
  • If you have target everything is easy...
    • View Profile
Re: Promena Departmenta i kako?
« Reply #31 on: 23/June/2013 »
aham.....pa za stage staff opusteno, samo malo ukrasi CV da si radio na koncertima, setapovanje stage, pozoristima jer se i na brodu radi show koji je vezan za pzoriste, malo se raspitaj i nemas frke, mislim da tu ne treba neko veliko znanje a ne znam koliko si upoznat sa ovim poslom, nije bas neka ladovina od posla, jer stalno nesto vuces, namestas ali opet lakse je od restorana a opet sa druge strane restoran je bolji zbog para a opet posto se ne vidis u tome onda furaj na ovo drugo....a kada se uglavis u stage staff otvaraju ti se pozicije za Light, sound tech i lounge tech....mnogo je lakse ovde na royalu promeniti poziciju, znam nekoliko njih koji su to uradili....cuo sam da je Lounge tech ladovina od posla a dobra je plata, blizu 2000 dolara mesecno.....

Offline Karaburac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 92
    • View Profile
Re: Promena Departmenta i kako?
« Reply #32 on: 23/June/2013 »
aham.....pa za stage staff opusteno, samo malo ukrasi CV da si radio na koncertima, setapovanje stage, pozoristima jer se i na brodu radi show koji je vezan za pzoriste, malo se raspitaj i nemas frke, mislim da tu ne treba neko veliko znanje a ne znam koliko si upoznat sa ovim poslom, nije bas neka ladovina od posla, jer stalno nesto vuces, namestas ali opet lakse je od restorana a opet sa druge strane restoran je bolji zbog para a opet posto se ne vidis u tome onda furaj na ovo drugo....a kada se uglavis u stage staff otvaraju ti se pozicije za Light, sound tech i lounge tech....mnogo je lakse ovde na royalu promeniti poziciju, znam nekoliko njih koji su to uradili....cuo sam da je Lounge tech ladovina od posla a dobra je plata, blizu 2000 dolara mesecno.....

Ma veruj mi covo stage staff bi bila premija za mene kad bi dobio, o tech i ne razmiljam jer sam daleko od toga. Samo da ne jurim za gostima vise 11 i kusur sati i ovi lesinari od supervizora da mi ne stoje nad glavom:) nemam nekog iskustva cak se razmisljam da odem do nekog pozorista u bg-u da radim kao volonter cisto da naucim osnove jer je entertaiment ono sto hocu da radim u zivotu.