Author Topic: Angelina  (Read 15238 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline fisher

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Angelina
« Reply #15 on: 25/April/2009 »
Pitaj agenta za njegovo radno iskustvo.
Dobices zanimljiv odgovor. :nono:

Offline angelina

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: Angelina
« Reply #16 on: 27/April/2009 »
Nisam se jos cula s njim, a pitacu ga, zasto da ne.
Imam utisak da si ga vec ti pitao/la pa je bio zanimljiv odgovor  -()-

P.S. pocecu da pjevam "ne odustajem, jedino s njom sebe vidim..."

Offline angelina

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: Angelina
« Reply #17 on: 27/April/2009 »
For Seaman-a:
rijec je o agentu Vladimiru Joksimovicu-Safe Cruise sa ispostavom u Kotoru.

Offline fisher

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Angelina
« Reply #18 on: 27/April/2009 »
Razgovarao sam sa par ljudi pa je svaki put bila drugacija prica.
Covjek KAZE da je bio frizer u Kotoru, plovio na putnickim brodovima, imao i vodio neku agenciju u Americi....................
Momak ga je pitao dali ukrcava masince i nauticare i dobio odgovor: "Moram ic u Atlantu na jedan kurs pa cu onda ukrcavat masince i nauticare."
Ovo ti je sve rekla-kazala pa ces ti najbolje sama vidjet sto je tacno. Licno mislim da covjek sebe malo uzdize pricom (svakakvom).
Pokusaj malo sa ovim linkovima. Mozda uspijes nac posao bez posrednika i sa manje troskova ;D

https://jobs.rccl.com/jobs/rccl_jobs.nsf
http://www.redgoldfish.co.uk/jsviewjob.asp?jid=142711&sectors=33&region=&jtype=&keywords=&offset=0
http://www.mscrecruiting.net/
http://euroship.multiservers.com/html/europe/misc/mjobs.htm

Offline angelina

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: Angelina
« Reply #19 on: 27/April/2009 »
Hvala Fisher!
Ne znam sta je ovo sa ljudima, takmice se ko ce vise neistine kazati. Ne razumijem to, jer mi iz Bosne malo vise vjerujemo ljudima.
Obecavam, ako stignem do njega, prenijecu ti istinski razgovor.
Meni je rekao da treba polagati nesto ovih dana, ispit, kako bi dobio licencu itd. i da se nada da ce uspjeti.
Hvala na ovim sajtovima, pogledacu!

Offline angelina

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: Angelina
« Reply #20 on: 04/May/2009 »
Razocaravajuce  -()- ...
Ovi nisu dobili licencu, tako da od odlaska na brod kao VMS nista  :nono:
Ipak, nada zadnja umire!  :pop1:

Offline miami

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 82
    • View Profile
Re: Angelina
« Reply #21 on: 04/May/2009 »
Pozdrav svima!
Zvala sam agenta i dobila razocaravajuci odgovor: on tek treba ovih dana da polaze neki ispit kako bi im tamo neka americka kompanija odobrila licencu za slanje med.osoblja na brod!?
Bar sam ga ja tako razumjela... Zvacu ga opet ovih dana da vidim da li je stigla licenca  :rtfm:
P.S. bila sam u Bosni za praznike tako da se nisam javljala  :pop:
Veliki pozdrav i mirno more svima!!!!!!!!!!!!!!! :-))))'  :-))))'

Nemoj ni slucajno odustajati !
To ti je dobra pozicija, odlicna plata, malo posla, sama u kabini, imas oficirski status, jedes u oficirskoj kantini (bolja hrana) i sluze te kao u restoranu, na svoj radni dan ces samo deliti brufene i pisati postede  za 'back pain'   ;)
Mozda bi bilo bolje da direktno kontaktiras kompaniju u kojoj zelis da se zaposlis i preskocis domace agencije.
Na sajtu vecine kompanija imas Online Aplikaciju, intervju ces imati preko telefona a dokumenta skeniras i posaljes.
U svakom slucaju probaj! Posalji jedan mejl pa ces videti kakav je odgovor. Treba probati,sto da ne !

Offline miami

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 82
    • View Profile
Re: Angelina
« Reply #22 on: 04/May/2009 »
Jesam ja,zena je 50-ih godina,senior doctor na Carnivalu-Crnogorka je,ali zivi u South Africa.Bila ja veoma prijatna i ljubazna osoba. ::yes::

ako joj na Name Tag-u pored imena pise South Africa onda je ne mozes racunati kao crnogorku   no;;;
jer da je bila u Crnoj Gori taj posao sigurno ne bi dobila ...Juznoafricki pasos cini cuda  ;)
na NCL-u je medical staff uvek bio iz Juzne afrike

Offline angelina

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: Angelina
« Reply #23 on: 05/May/2009 »
Hvala "miami" na podrsci  :-*   
Pokusacu jos negdje na kakvoj agenciji. sto se tice Safe Cruise agencije, oni tu navodnu licencu ocekuju na ljeto... pa ajde da se nadam  :pop1:
A znas onu staru izreku: trnovit je put do zvijezda!

Offline miami

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 82
    • View Profile
Re: Angelina
« Reply #24 on: 05/May/2009 »
Hvala "miami" na podrsci  :-*   
Pokusacu jos negdje na kakvoj agenciji. sto se tice Safe Cruise agencije, oni tu navodnu licencu ocekuju na ljeto... pa ajde da se nadam  :pop1:
A znas onu staru izreku: trnovit je put do zvijezda!

Ja ti savetujem da preskocis domace agencije i odes direktno na sajt kompanije gde bi htela raditi ( Crystal ,NCL,Royal,Princess..koja god )
Na svakom sajtu bilo koje kompanije stoji mejl za Online aplikacije,skeniras svoja dokumenta i CV i posaljes ( mozes i na 2 kompanije poslati)....i cekas odgovor.
Intervju ce biti telefonski.
Pre ces tako dobiti posao nego preko domace agencije! I Neces morati placati nikom provizije i 'usluge' agenciji.
Jer sve to sto agencija uradi za tebe mozes i ti sama! a to je da kontaktiras Cruise kompaniju  ;)
Ljudi ni ne znaju da tako moze jer malo ko je i probao direktno bez posredstva agencije.
 :deda:

Offline angelina

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: Angelina
« Reply #25 on: 06/May/2009 »
U pravu si za sve sto kazes! Na forumu sam vidjela da hvale agene Safe Cruise-a pa sam se odlucila za taj korak.
Ali ja ne bih bila ja kad ne bih pokusala jos nesto  :rolleyes: mislim na kopnu... Ali ne odustajem ni od ovih opcija pa sad, ako uspijem-uspijem!
Mirno more svima  :plovim:

Offline miami

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 82
    • View Profile
Re: Angelina
« Reply #26 on: 07/May/2009 »
U pravu si za sve sto kazes! Na forumu sam vidjela da hvale agene Safe Cruise-a pa sam se odlucila za taj korak.
Ali ja ne bih bila ja kad ne bih pokusala jos nesto  :rolleyes: mislim na kopnu... Ali ne odustajem ni od ovih opcija pa sad, ako uspijem-uspijem!
Mirno more svima  :plovim:

Ja ne hvalim ni jednu agenciju   no;;;

Offline angelina

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: Angelina
« Reply #27 on: 07/May/2009 »
Prelistala sam cijeli ovaj sajt, vidim da hvale momke iz SC-a... Mada ja mislim, sto uradis sam-to je to...