Author Topic: Ispala posle 15 meseci cekanja, sta sad?  (Read 3088 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Bekic

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Ispala posle 15 meseci cekanja, sta sad?
« on: 04/February/2013 »
Pozdrav ljudi. Napisacu situaciju pa bih bio zahvalan ako moze neki predlog sta raditi dalje...
Otisao sam u agenciju u oktobru 2011. Aplicirao sam preko Safe Cruise-a, pozicija Youth security. Prosao sve treninge, obuku, Janos iz Madjarske me je ubedjivao da je to savrsen posao za mene po mom CV-u, Luca Allieri se slozio isto na finalnom intervjuu, testove odradio perfektno, ma sve full. I kazu oni meni ako ne bude otvorena pozicija za leto 2012, bice sigurno za leto 2013. I zovu me pre par dana iz safe-a i kazu "zao mi je, necemo vise primati vasu poziciju", bla bla..
I ja kazem da mi je potreban posao, dajte ici cu kao utility cleaner, imam kvalifikacije za staff, a rdio bih i najgori posao, i kazu mi kao politika firme je kada dobijes jedan posao, ne mozes da menjas na drugi. Pitam, pa kako kad taj posao vise ne postoji, nikad nisam ni otisao da radim, hocu da radim nesto drugo onda, kazu zao mi je, idite probajte za drugu kompaniju i prekide mi vezu, dovidjenja.. I sta ja sad mogu da uradim? Ako ima neko neki predlog..? toliko vreme je proslo i na kraju mi daju nogu... Hvala unapred!

Offline baky022

  • Registered
  • *
  • Posts: 163
    • View Profile
Poz
« Reply #1 on: 04/February/2013 »
A sta ti ostaje da radis? Iskreno! Druga agencija,druga kompanija..na pocetak i to je to

Offline Java93

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: Ispala posle 15 meseci cekanja, sta sad?
« Reply #2 on: 04/February/2013 »
Ma u safe cruise-u su svi...nikakvi...pokusaj negde drugde :)

Offline cincinnati

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 360
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises, Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Bar Utility, Bar Waiter, Bartender
Re: Ispala posle 15 meseci cekanja, sta sad?
« Reply #3 on: 05/February/2013 »
Posalji mejl direktno kompaniji i objasni situaciju ili druga kompanija i druga agencija.
Why Always Me?

Offline mlw

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 206
  • I am what I am.
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: CMV, Ex MSC, Ex Princess
  • Recruitment Agency: Internet, Safe Cruise
  • Job Title: Shop Seller
Re: Ispala posle 15 meseci cekanja, sta sad?
« Reply #4 on: 05/February/2013 »
Ja bih na tvom mestu poslao mejl kompaniji i objasnio kompletnu situaciju, svo to mrcvarenje i sve ostalo pride. I da, nemoj reci da si resen da odes na bilo koju poziciju, nego da bi pristao i na nizu poziciju, jer ako mogu, gurnuce te da ribas podove, ti bi im to i dozvolio da tako napises, ovako mozes dobiti nesto nize ali opet definitivno bolje od utility cleaner-a.
Ili, menjaj agenciju i kompaniju, mozda i pametnije, sto bi pa ti isterivao pravdu tamo gde je ionako nema.

Offline Argonaut

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 371
  • Sa svakim djeli sve,tugu ?uvaj za sebe.
    • View Profile
Re: Ispala posle 15 meseci cekanja, sta sad?
« Reply #5 on: 05/February/2013 »
U potpunosti se slažem sa pređašnjim postom,samo bih dodao na Utility Cleaner jeste jedna od najnižih pozicija ali ne i najgora!
Dobiće te razglednicu iz Afričke zemlje Safari,zbogom žohari . . .

Offline Bekic

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Ispala posle 15 meseci cekanja, sta sad?
« Reply #6 on: 05/February/2013 »
Poslat mail kompaniji pa cemo videti da li ce odgovoriti... hvala drugari...

Offline Zelkovski

  • Registered
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
Re: Ispala posle 15 meseci cekanja, sta sad?
« Reply #7 on: 10/February/2013 »
Sada vidis da treba da vozis na vise kolosjeka.Cekao tolike mjesece i nista.Od sada se prijavljuj na sve sto ti je interesantno pa poslije mozes da biras.Meni je tako bilo.Mislim nisu mi sve ponude vezane bile za brodove ali imam i za brodove i hotele.Zapamti,uvijek imaj rezervno rijesenje.

Offline stefaN93

  • Registered
  • *
  • Posts: 33
  • Ahoy,Ship Ahead
    • View Profile
Re: Ispala posle 15 meseci cekanja, sta sad?
« Reply #8 on: 21/February/2013 »
Moj ti je savet Employment Power iz Zagreba.Extra kompanija po prici mojih drugova a njih je 7 otislo bez ikakvih problema.Samo je problem sto oni ja mislim nemaju tu poziciju koju ti trazis.Ali nazovi ih ispricaj im ovu avanturu sa Safe Cruise nahvali ih malo i predlozice ti neku od staff pozcija.Uzmi nauci usminkaj CV i no problem hombre :D
Al' sve se nekako predevera
kad imas viziju, imas san
gutu para, koka povazdan
da budes Halid 'mjesto Halida