Author Topic: Žene - Pegla za kosu? dozvoljeno ili ne?  (Read 4249 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline rosie2507

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Žene - Pegla za kosu? dozvoljeno ili ne?
« on: 08/February/2013 »
Evo ga polako se pakiram , razvrstavam robu i tako ...bla,bla ... Uglavnom zanima me šta je s peglom za kosu , dal netko zna ,pročitala sam da Princa na bijelom konju piše da je dozvoljena 100% . Zna li netko tko je bio na Carnivalu u skoriji vrijeme jel ju smijem imati uz sebe or not? Nebi htjela da se desi da mi ju otuđe a kupila sam ju prije par mjeseci  :neee:
Bolje je napraviti pogrešku punom snagom svoga bića,nego pažljivo izbjegavati pogreške bojažljiva duha.Odgovornost znači prepoznati i zadovoljstvo i cijenu,izabrati na osnovi te spoznaje,a zatim živjeti s tim izborom bez zabrinutosti.

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: Žene - Pegla za kosu? dozvoljeno ili ne?
« Reply #1 on: 08/February/2013 »
DA, eksplicitno je dozvoljena od strane kompanije, to čak jasno piše na informacionim posterima po brodu. Nemaš frke. ::yes::

Offline krissj

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
Re: Žene - Pegla za kosu? dozvoljeno ili ne?
« Reply #2 on: 08/February/2013 »
dozvoljeno, samo pazi ako si u maloj kabini sa slabim AC... ostavi otvorena vrata dok se peglas uvek... ja sam 2 puta aktivirala fire alarm  :nokti: i onda prvo poziv s bridza, pa sekjutiri na vratima... najbolje je bilo kad me jedan stariji filipinac pitao: a sta je ti je to?

Offline rosie2507

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Re: Žene - Pegla za kosu? dozvoljeno ili ne?
« Reply #3 on: 09/February/2013 »
dozvoljeno, samo pazi ako si u maloj kabini sa slabim AC... ostavi otvorena vrata dok se peglas uvek... ja sam 2 puta aktivirala fire alarm  :nokti: i onda prvo poziv s bridza, pa sekjutiri na vratima... najbolje je bilo kad me jedan stariji filipinac pitao: a sta je ti je to?
ooodlično :)   hvala puno
trebala si mu reci to je spravica kojom peglas "neke stvari" onima koji pitaju glupava pitanja :D
Bolje je napraviti pogrešku punom snagom svoga bića,nego pažljivo izbjegavati pogreške bojažljiva duha.Odgovornost znači prepoznati i zadovoljstvo i cijenu,izabrati na osnovi te spoznaje,a zatim živjeti s tim izborom bez zabrinutosti.

Offline krissj

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
Re: Žene - Pegla za kosu? dozvoljeno ili ne?
« Reply #4 on: 09/February/2013 »
btw... ja sam nasla prakticnije resenje :D kupilla sam  peglu za mokru  kosu (samo 20$) tako da sad fen ne koristim uopste (manje toplote u cabini)... samo operem kosu i ispeglam... nikad bolje nije izgledala  :party:

Offline karlak

  • Registered
  • *
  • Posts: 119
    • View Profile
Re: Žene - Pegla za kosu? dozvoljeno ili ne?
« Reply #5 on: 11/April/2013 »
Žene, može li se koristiti grijač voska za depilaciju u kabini? Imam onaj Čupko s cartridgem, smije li to na brod? Il da računam samo na britvice i paste?
I used to lie in bed in my flat and imagine what would happen if there was a zombie attack.

Offline GusKa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 319
    • View Profile
Re: Žene - Pegla za kosu? dozvoljeno ili ne?
« Reply #6 on: 11/April/2013 »
btw... ja sam nasla prakticnije resenje :D kupilla sam  peglu za mokru  kosu (samo 20$) tako da sad fen ne koristim uopste (manje toplote u cabini)... samo operem kosu i ispeglam... nikad bolje nije izgledala  :party:

Ja sam ocito seIjo, aI kakva je to pegIa za mokru kosu ? Što to ne bi onda uništavaIo kosu totaIka.. ?
audaces fortuna iuvat

Offline NoraNora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 269
  • Sailing through life!
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Starboard - Celebrity Cruises
  • Recruitment Agency: RIV
  • Job Title: Sales associate
Re: Žene - Pegla za kosu? dozvoljeno ili ne?
« Reply #7 on: 11/April/2013 »
Ja sam ocito seIjo, aI kakva je to pegIa za mokru kosu ? Što to ne bi onda uništavaIo kosu totaIka.. ?

I ja sam ostala paf - nikad čula za peglu za mokru kosu, a pogotovo ne za $20. Ne bu to kod mene prošlo, još da ćelava ostanem! :neceici:
Ali svatko sebi bira, jelte  ;)

Offline GusKa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 319
    • View Profile
Re: Žene - Pegla za kosu? dozvoljeno ili ne?
« Reply #8 on: 12/April/2013 »
mozda izgIeda ko pegIa pa stisnes kosu aI puše ko fen :)
audaces fortuna iuvat

Offline NoraNora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 269
  • Sailing through life!
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Starboard - Celebrity Cruises
  • Recruitment Agency: RIV
  • Job Title: Sales associate
Re: Žene - Pegla za kosu? dozvoljeno ili ne?
« Reply #9 on: 12/April/2013 »
mozda izgIeda ko pegIa pa stisnes kosu aI puše ko fen :)

Pa moguće...  :hmm:
Moli se korisnica foruma krissj da nam pojasni ovo, da ne živimo u neznanju!  :D

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced