Author Topic: da li je netko dobio datum odlaska za pozicije u Housekeeping-u na Carnivalu?  (Read 6732 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline anatela

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
nisu rekli nista za datum..samo da sto pre zavrsim dokumentaciju..ne pitaj sva sam u spidu od danas..jesu tebi rekli datum ili ne?

Offline Sale Mostar

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 74
    • View Profile
Neznam bas,nebih se bas radovao ovom sto ce vas cekati. Idete na Destiny tj Sunshine koji je na dry docku i koji bi trebao da isplovi 3.5.
Ljudi koji su vec bili na dry docku vam mogu o tome nesto vise reci,sta i kako vas ocekuje.

Offline Makani

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 67
    • View Profile
dry dock ne mora da bude losh. Meni bilo sjajno kad sam bio u Viktoriji, mesec dana nikad jache bleje na poslu  :D . Ja sam tek sad 7. proshao intervju za pool & deck supervisora, ko zna koliko cu tek ja cekati  :( , a rado bi isao sad u aprilu  :plovim:
:D

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
To sve zavisi od pozicije. Ne verujem da će Housekeeping da uživa - bukvalno će imati jedno veliko rastureno gradilište koje moraju da očiste i srede da bude udoban besprekoran hotel. Sasvim je moguće da često neće biti vode, klime itd. Nimalo lako. :nono:

Offline anatela

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
potpuno spremna za hard work..meni je frka zbog drugih stvari a ne zbog samog posla koji me tamo ceka . jedino "radovanje" koje imam je cena autobuske karte  do Trsta umesto avio do Majamija .. osecam bice :party: 

Offline ssimek7

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Rekli su mi nesto kao drugi tjedan, sad smo u procesu dobivanja termina za vizu...
Ma znam da nece biti lagan posao, al kao sto je kolegica gore rekla, bar me tjesi da ce mi ostat lova koju bi dala za avion...  :D

Offline rogi123

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
a ostatak ekipe jos nitko ništa?

evo meni je javljeno da 05.06. idem za Tampa, Florida na Carnival Paradise. Ja i još dvije cure su dobile isti datum i brod. Eto, to je to za sad!

Offline Lopsis

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 90
    • View Profile
evo meni je javljeno da 05.06. idem za Tampa, Florida na Carnival Paradise. Ja i još dvije cure su dobile isti datum i brod. Eto, to je to za sad!

Opa Rogi mozda i cimeri budemo...   :party:  ja 10.04 ukrcavam se Paradise.. ista pozicija...
Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk

Offline rogi123

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
haha pa možda i budemo.  :clapping: al ja tamo idem na college, a kasnije tko zna gdje će me rasporedit! sigurno ćemo se srest!  :uzdravlje:

Offline platana

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
06.06. Tampa, Florida  :run:                                                                                                         

Offline rogi123

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
06.06. Tampa, Florida  :run:                                                                                                         

Čestitam!  :party: A na koji brod ideš?

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Svi HK supervisori idu na college na Paradise  :deda:
Once a sailor, always a sailor.