Author Topic: Starboard, shop assistant - provjera znanja drugog jezika na intervjuu?  (Read 3159 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Mina Harker

  • Registered
  • *
  • Posts: 88
    • View Profile
Lijep pozdrav svima!
Pročitala sam cijeli forum nekoliko puta, ali nigdje nisam naišla ili sam previdjela da je netko napisao u kojoj mjeri Starbord provjerava znanje drugog jezika? Dakle ne engleski, nego onaj dodatni koji moramo znat. Ja sam se odlučila za španjolski i učila sam ga 2 mj, a imam još manje od mj dana do intervjua, pa se bojim da mi moje osnovno znanje neće biti dovoljno.
Konkretno ono što me zanima je - na koji način provjeravaju znanje jezika, da li pismeno, usmeno i kojim pitanjima, tipa dal se trebaš predstavit ili što?...
Razmišljam da sam se možda trebala odlučit za njemački, jer je manja vjerojatnost da će ga neki amer govoriti, al mi je španjolski bio laganiji :)
Unaprijed hvala najljepša na svim odgovorima.  :-))))'

Offline Inga

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Ne provjerava se uopste.
Mene su pitali koji je to nivo spanskog, rekla sam basic i ipak dobila Costu zajedno sa ostalima koji navodno govore jos neki jezik... Kasnije mi je bilo krivo sto nisam rekla samo engleski jer se ispostavilo da je na Costi losa zarada 

Offline Mina Harker

  • Registered
  • *
  • Posts: 88
    • View Profile
 :yeah: Hvala ti puno!