Author Topic: kad prestati?! Kad stati, skinuti se sa broda jednom i zauvijek?  (Read 10098 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline hastalavistaa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 208
    • View Profile
treba imati zivce na brodu
onaj ko je osetljiva dobra dusa moze da dozivi brod kao kosmar pun nepravde onda ideja na selu , sa sve kucicom izgleda kao raj.....ja trebutno imam prvu krizu oT
I ja znam lika koji sad uzgaja voce o brodu prica sve najgore...ne znam sta mu se tu desilo

onaj ko nosi u sebi cigansku, avanturisticku crtu dozivljava brod kao savrseno mesto za zivot

zanimljivo ali meni zivot gde sedis kod kuce, radis od 9 do 5 , ides na porodicne ruckove, trpis strine I ujne , rostiljas vikendom izgleda kao zivot po kazni
mastas o Turskoj letom, ako uspes da ustedis pare.....
 

Offline Euronymous

  • Registered
  • *
  • Posts: 228
    • View Profile
A izguraj to, sve je stvar vremena i kad shvatiš da džabe gubiš živce, lakše i brže će ti onda proći ta nepravda na brodu :)
Ma ima problema i na selu, pogotovu ako neko gradsko dete ode tamo pa ne zna ni šta ni kako, ni kad se šta sadi pa onda bere ili žanje, šta raditi kada neku od kultura napadne neka bolest ili insekti plus što mora da prođe i po par godina da bi ti neko voće davalo plodove.
Ali treba probati selo kao i brod ili kao posao koji najbolje oslikava kapitalizam i život u području koji najbolje prikazuje globalizam, pa svako naći kome šta ogovara, ja sebe lično nikako ne nalazim o ovom veku al šta je tu, moram se prilagoditi sredini a i okolinu koliko-toliko prilagoditi prema svojim potrebama :)
Prosečni se zlopate drndajući lopate.

Offline hastalavistaa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 208
    • View Profile
A izguraj to, sve je stvar vremena i kad shvatiš da džabe gubiš živce, lakše i brže će ti onda proći ta nepravda na brodu :)

ono kad se pitas da li pravda pobedjuje na kraju  :hmm:

hajde da vidimo :D

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
ono kad se pitas da li pravda pobedjuje na kraju  :hmm:


Pravda uvijek pobjeđuje na kraju. ... ali na kraju bitke junaci više ne stoje na nogama.  +U+
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline hastalavistaa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 208
    • View Profile
Pravda uvijek pobjeđuje na kraju. ... ali na kraju bitke junaci više ne stoje na nogama.  +U+

zanimljivo je da je posle ove moje krize kad sam se pitala da li vredi ostati svoj, truditi se , gurati I ne ziveti ni u cijem d***tu, ne pljuvati kolege sefici,  dosla I moja druga nominacija za "Team member of the month"
od sefice za koju su mi rekli da voli samo Amerikance, a koja nijednu drugu osobu, ni Amerikanca ni Kanadjanina nije nominovala u toku tih 6 meseci mog ugovora (a  bilo ih je dosta)
tako da ne verujte svemu sto cujete
ja cu probati da ostanem svoja I vredna I na trecem ugovoru pa dokle ide  b00/

Offline GOAT

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Anchors aweigh!!
    • View Profile
  • Company: Oceania/Regent
  • Recruitment Agency: n/a
  • Job Title: Destination Staff

"It always seems impossible until it's done"