Author Topic: Trenutni ili skoriji intervjui za floor supervisor ili P&D Supervisor?  (Read 2288 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline cobivr

  • Registered
  • *
  • Posts: 158
    • View Profile
Ima li neko saznanja o tome da li ima trenutno u nekoj agenciji otvoren konkurs za FS ili P&D Supervisora? Ako ne trenutno onda dali ce mozda u skorije vreme biti kakav konkurs za ove pozicije? Hvala  oT
"Ako hoćeš da budeš mudar, nauči pametno da pitaš, pažljivo da slušaš, mirno da odgovaraš i da prestaneš kad nemaš više šta da kažeš."

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
You've just missed it  :pop: Bio je intervju u decembru prošle godine, i sad u martu - dakle housekeeping za Carnival... Sigurno ga neće biti u neko dogledno vrijeme. Ako imaš konkretnije iskustvo, možda možeš pokušati na druge kompanije osim Carnivala
Once a sailor, always a sailor.

Offline cobivr

  • Registered
  • *
  • Posts: 158
    • View Profile
Hvala na informaciji. Ja sam planirao da idem preko Kouzon agencije ali koliko se meni cini oni ne salju na Carnival. Ne znam samo da li Safe Cruise salje na te pozicije?
"Ako hoćeš da budeš mudar, nauči pametno da pitaš, pažljivo da slušaš, mirno da odgovaraš i da prestaneš kad nemaš više šta da kažeš."

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Jedan je način da saznaš - zovi agencije :)  Vjerujem da Safe Cruise NE ZAPOŠLJAVA na te pozicije.
Once a sailor, always a sailor.

Offline cobivr

  • Registered
  • *
  • Posts: 158
    • View Profile
Zvao sam Kouzon agenciju i rekli su mi da trenutno nemaju ove pozicije u ponudi,a kada ce biti nisu znali da mi kazu. Safe Cruise nisam jos kontaktirao ali ni ja isto ne verujem da salju na ove pozicije u housekeepingu. Mada cu ih sve jedno pozvati cisto da budem siguran.
"Ako hoćeš da budeš mudar, nauči pametno da pitaš, pažljivo da slušaš, mirno da odgovaraš i da prestaneš kad nemaš više šta da kažeš."

Offline Kuguar

  • Registered
  • *
  • Posts: 111
    • View Profile
Hvala na informaciji. Ja sam planirao da idem preko Kouzon agencije ali koliko se meni cini oni ne salju na Carnival. Ne znam samo da li Safe Cruise salje na te pozicije?

Kouzon radi sa svim kompanijama, samo je pitanje da li imaju ugovorene intervjue...

Offline mlw

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 206
  • I am what I am.
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: CMV, Ex MSC, Ex Princess
  • Recruitment Agency: Internet, Safe Cruise
  • Job Title: Shop Seller
A SC jedino i samo sa Princessom.