Author Topic: Boce pod pritiskom ( dezodoransi,lakovi za kosu ..) dal smiju u kofer?  (Read 3403 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline rosie2507

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
evo ga , još jedno spavanje i sutra na subotu putujem . Ajme proletilo je sve ovoo!!
Uglavnom uz kofer nosim i rucnu prtljagu ne nosim nista vise :) uspjela sam sve nagurati . Prijatelj mi je rekao da dezodorans u spreju nesmijem nosit kao niti bilo šta sta je pod pritiskom . Jel to istina? to sam planirala staviti u kofer al me malo poljuljalo to njegovo upozorenje .
nek me netko savjetuje :) 
Bolje je napraviti pogrešku punom snagom svoga bića,nego pažljivo izbjegavati pogreške bojažljiva duha.Odgovornost znači prepoznati i zadovoljstvo i cijenu,izabrati na osnovi te spoznaje,a zatim živjeti s tim izborom bez zabrinutosti.

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
U rucnu prtljagu ne al ja sam uvjek u kofer stavio bar jedan dezodorans i pjenu za brijanje. Vodi racuna da imas neku torbicu ako ti slucajno se osteti ili pukne da ti ne sje*e stvari u torbi.

Offline LilyD

  • Registered
  • *
  • Posts: 251
    • View Profile
evo ga , još jedno spavanje i sutra na subotu putujem . Ajme proletilo je sve ovoo!!
Uglavnom uz kofer nosim i rucnu prtljagu ne nosim nista vise :) uspjela sam sve nagurati . Prijatelj mi je rekao da dezodorans u spreju nesmijem nosit kao niti bilo šta sta je pod pritiskom . Jel to istina? to sam planirala staviti u kofer al me malo poljuljalo to njegovo upozorenje .
nek me netko savjetuje :) 

Mozes slobodno, ali ne previse... moja sestra je ovde nakupovala bila neke lakove za kosu i cudesa (bar 4-5 velikih boca), pa cu joj zadrzali kofer na "ispitivanju" i posle joj ga vratili uz napomenu da to vise ne radi  :rofl: ali slobodno mozes jedan lak za kosu i dezodorans i slicno ;)
Though she be but little, she is fierce!

Offline rosie2507

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
odlično , to sam i mislila samo da se osiguram za prvih mjesec dana :)
Bolje je napraviti pogrešku punom snagom svoga bića,nego pažljivo izbjegavati pogreške bojažljiva duha.Odgovornost znači prepoznati i zadovoljstvo i cijenu,izabrati na osnovi te spoznaje,a zatim živjeti s tim izborom bez zabrinutosti.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Povoljnije i kvalitetnije potrepštine te vrste kupiš na brodu za siću, ... osim ako ovisiš o probranim domaćim markama ... koje će ti na brodu potrajati par tjedana.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)