Author Topic: Miroslav, IT, Celebrity  (Read 4719 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Miroslav, IT, Celebrity
« on: 25/April/2009 »
    Korisničko ime: Miroslav
    Država: BIH
    Spol: M
    Kompanija: Celebrity
    Pozicija: IT


    • Kako ste čuli o poslu na kruzerima?
    Od prijatelja, pa onda trazeci info na netu, pa onda na ovom forumu

    • Što vas je privuklo da aplicirate za posao na kruzerima?
    Putovanje

    • Preko koje ste se agencije za rad na kruzerima prijavili i zašto baš preko nje?
    Employmen power ZG

    • Za koju ste se kompaniju i poziciju prijavili i zašto?
    Image (photo) jer je to bilo jedino sto mi se svidjelo

    • Koliko je trajao interview i kada ste saznali da ste prošli?
    Intervju 3 dana a za 3 mjeseca otisao

    • Koliko su bili vaši troškovi odlaska na brod?
    Uh, to sam vec pisao na forumu photo tema ali bilo je dosta toga od samog odlaska na intervju pa priprema, pa odjelo, pa karta, iznos je preko 1500Eur kada se sitnice saberu

    • Kako ste se spremili na put u nepoznato, što ste odlučili nositi sa sobom?
    Rijecnik, mobitel sa brojem, odjecu za toplo podnevlje

    • Opišite kako ste se osjećali prvih nekoliko dana na brodu
    Uh uzas, ma htio sam da skocim  u atlantik i da plivam

    • Koliko vam je kompanija pomogla osjećati se dobrodošlim na vaše radno mjesto?
    pa prvi tjedan u Majamiju je bio odlican, hrana, pice setnja itd. ali na brodu druga prica

    • Da li vam je, po dolasku, netko neposredno pomogao uputiti vas u posao?
    da imali smo taj trening 7 dana u Majamiju, ali na brodu pomagali smo jedni drugima tj oni koji su duze tu... mada oni koji imaju vecu pozciju i veci su k****ni, to valjda ide sa pozicijom :)

    • Kako ste se nosili sa ograničenošću životnog prostora na brodu?
    Ma nista posebno samo sam se budio po noci misleci da spavam u kovcegu

    • Jeste li bili zadovoljni zaradom?
    Nikako

    • Postoji li mogućnost napredovanja tj. promocije na poslu?
    dobro, imao sam 2 promocije

    • Kako vam se svidio društveni život na brodu?
    Ludilo, u zivou nisam vidio da se tamo ne postuje da je neko udat/ozenjen, veze na brodu tj. ako neko ima curu/decka nista to ne znaci za one koji zele flert itd...
    Ali inace drustvo je Ok jer ima dosta ljudi pa se moze ici na pice, ici van itd...

    • Opišite vrstu ljudi koja je sa vama radila na brodu.
    Ma ima ih svakakvih znate svako ima dana kada su veseli, tuzni itd. ali bitno je ako se ljudi udruze a to znaci da se brze sve odradi a pa onda cuga :)

    • Kako biste opisali putnike?
    Uh tamo na Royalu malo pa malo neko je umro, ali bilo je dosta mladih sa djecom tj. vecinom neki spanci, ali svako ima svoje, imate one koji potrose 1000$ za 10min a imate one koji bi sve dzabe, nadje se i nasih koji rade vani

    • Jeste li imali vremena posjetiti destinacije koje je brod posjećivao?
    U sustini da ali kao fotograf morate da fotkate ljude dok izlaze sto znaci da trosite vrijeme dok drugi idu van , ali je ok

    • Jeste li imali neko omiljeno mjesto za izlazak?
    na brodu ili luka? na brodu hm.. eto recimo otici na zadnji dio broda

    • Opišite dobre strane rada na kruzerima.
    ljudi, mjesta, drustvo, sve zavisi od pozicije i kompanije

    • Opišite loše strane posla na kruzerima.
    Ajoj ovisno od pozicije, ali eto vidim da se ne postuju brakovi i veze izmedju ljudi sto je totalno losa slika drustva

    • Biste li zainteresiranima preporučili posao na kruzerima i zašto?
    naravno idite i mirno more... a zasto pa svako ima svoj razlog i neka to slijedi

    • Koji savjet biste dali ljudima koji namjeravaju aplicirati za posao na kruzerima?
    ako i odete na prvi ugovor na neku losu poziciju pokusajte da to prezivite, nadjite svijetlu tocku, a u tom vremenu pogledajte pozicije na brodu pa se prebacite mislim da se 65% ljudi odluci za nesto drugo.

    • Želite li dodati nešto što smatrate važnim?
    ma ne znam ni sam toliko stvari sam rekao na forumu tako da jednostavno sve zavisi od vaseg okruzenja a ja svima zelim puno uspjeha i samo naprijed jer svako svoju knjigu uspjeha sam pise, ne gledajte na druge jer ono lose kod drugih vama moze biti dobro znaci samo naprijed i ne bojte se brodova niti oluja :)
    Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
    http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)