Author Topic: Pozdrav svima...da se i ja predstavim  (Read 4330 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline micky978

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Pozdrav svima...da se i ja predstavim
« on: 22/April/2009 »
Pozdrav svima.....
Vec 6 meseci citam vase postove,pa resih da vam se prikljucim.Ustvari resih da probam da odem i ja na brod.
Mene vise zanimaju recni kruzeri,video sam da su ljudi ostavljali adrese za online apliciranje,ali me zanima da li se time bavi neka agencija iz Srbije ili u okruzenju.Naravno neka druga osim Joy agency,posto su mnogi kivni na njihov rad,naravno opravdano.
Moj drugar radi vec neko vreme preko http://www.gsellundpartner.ch/dynasite.cfm?dsmid=76974.
Ja sam aplicirao ali sam dobio obavestenje posle par dana da trnutno nemaju u slobodnih radnih mesta.Aplicirao sam za najnizu poziciju(dishwasher),posto nemam nikakvog iskustva  ""]].
 



 
Micky978[/b]

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Re: Pozdrav svima...da se i ja predstavim
« Reply #1 on: 22/April/2009 »
Aplicirao sam za najnizu poziciju(dishwasher),posto nemam nikakvog iskustva 
 


Mogao si procitati u dosta postova,da na vecini pozicija nije potrebno prethodno iskustvo.Moze se na dosta pozicija otici bez iskustva,a iko pitaju jesi li radio,za restoran se pokusaj snaci,slazi nesto  :D
Nemoj samo lagati da si bio bartender,kao sto sam procitao u nekom od postova,da je covjek rekao da je bio bartender i aplicirao za poziciju,a nije znao najobicniju razliku izmedju scotch i bourbon viskija.  oT oT
Moj savjet,bez iskustva mozes dobiti visu poziciju,kako god,mozes izbjeci pranje sudja  :pop:

Sretno!  :uzdravlje:
When it comes to money, nobody can be trusted !

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Pozdrav svima...da se i ja predstavim
« Reply #2 on: 22/April/2009 »
Samo naprijed Mickey, ja sam otisao prije 10 godina preko EP na Disney, pozicija dishwasher, $600 + oko $200 za prekovremene satove. Vise nego sto sam tada imao na drzavnom poslu u Hrvatskoj.

 :uzdravlje:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline micky978

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Pozdrav svima...da se i ja predstavim
« Reply #3 on: 27/April/2009 »
Hvala na podrsci "Sefe",meni je bitno da se domognem broda.

Zanima da li znas neku agenciju u SRB ili HR koja se bavi zaposljavanjem za recne brodove?? b00/
Procitao sam tvoj post gde si ostavio adrese firmi koja se bave recnim turizmom,hvala puno...Koliko je uspesna online prijava koju oni postavljaju? :rtfm:

Pozdrav.
Micky978[/b]

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Pozdrav svima...da se i ja predstavim
« Reply #4 on: 27/April/2009 »
Recni brodovi mi nisu uza specijalnost  no;;;
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline uma

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: Pozdrav svima...da se i ja predstavim
« Reply #5 on: 03/May/2009 »
Recni brodovi mi nisu uza specijalnost  no;;;
pozdrav sefe posto vidim da si on line da li znas kako mogu da se ubacim na crystal cruise na carnivalu sam 3 god bartender i stvarno bih htela na crystal kontaktirala sam sinisu nekoliko puta ali mi on nista nije uradio poooooz :plovim:

Offline Ikarus

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 201
    • View Profile
Re: Pozdrav svima...da se i ja predstavim
« Reply #6 on: 04/May/2009 »
pozdrav sefe posto vidim da si on line da li znas kako mogu da se ubacim na crystal cruise na carnivalu sam 3 god bartender i stvarno bih htela na crystal kontaktirala sam sinisu nekoliko puta ali mi on nista nije uradio poooooz :plovim:

Vrlo tesko...
1- Imaju samo tri broda srednje velicine
2- Ljudi su jako zadovoljni njima pa je rotacija jako mala, stalno se vrte isti ljudi i sanse za upasti u taj krug su vrlo male