Author Topic: Accountant, ima li nekoga tko je radio ovaj posao?  (Read 7638 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Na NCL-u bi vam ulazna pozicija bila Assistant Finance Accountant i pozicija ima jedan i pol stripe ali mogu reći da mi njihov život baš ne izgleda kao easy life, dosta rade, kad su regularni cruisevi samo ih je dvoje i head of department je u većini slučajeva very bitchy. Tko ima neko iskustvo u bankama i sličnim financijskim institucijama, go ahead, ali svi ostali, bolje dva puta razmislite prije nego se tamo pokušate ugurati, čini mi se da glava previše lako može završiti na panju i dosta se radi, vrlo je odgovoran posao.

Offline MissPhoenix88

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Ja sam mislila da za ovakve pozicije zaposljavaju uglavnom zapadnjake, Amere, Britance, tako te... Zvrsila sam ekonosmki fakultet i imam sertifikat da mogu da radim sve racunovodstvene poslove(tromesecni kurs), a aplicirala za shop ne znajuci da je i ovo u igri. Pih  oT  Ma... Kako god, ja odo' :D 
Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti. Nikola Tesla

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Ja nijednog "zapadnjaka" na toj poziciji ne videh - Filipinke, Indijci, Ruskinje, Srpkinje...

Zapadnjaci su u entertainment-u - igraju, pevaju, zaje*avaju se.
Tamo gde se "radi k'o crnac" smo mi, sirotinja.