Author Topic: crnogorac  (Read 1434 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline CRNOGORAC

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
crnogorac
« on: 23/February/2013 »
E da vas i ja pozdravim ako ja uspijem poci na brod svako ce.Ja u skoli nisam ucio Engleski a iskreno da vam kazem nisam imao ni kad jer su me iz 6 osnovne izbacili jer su vidjeli pametni ljudi da nisam za skolu ::bin-laden::.Posle ka svaki posteni coek kupio 6.7.8 razred a i srednju da nisam neobrazovan da se djeca sprdaju samnom aeee kako da ne . Aplicirao sam za Assistant Waitera prosao marlin brzo ce mi interviju, ucim .....Sam sebi smjesan ali ajde dako bude ok ....... Platu sto treba da zaradim na brodu trosio sam za dva dana cesto i za jednu noc ali neka kako dosle tako i posle,imam 30 god puno sam putovao svasta radio bio sam i kralj a i prosac kad sam ostao bez para u Italiju~~~ sinjore,sinjorina del ma lore~~~    ="" bio sam Italija,Njemacka,Francuska,Belgija,Poljska,Bugarska,Grcka,Turska,Kina......zadnji posao sto sam radio vratio me je 66 godina unazad haha,smisljao sta dalje dje kako,da se vratim starom zanatu ne mogu ne zbog mene,,vise nisam ja u pitanju imam moja dva anjela uglavnom sam im stvorio krov nad glavom da ne razmisljaju placat kiriju ::yes::,cuh se sa jednim drugom on radio na brod objasni mi pola sata sto i kako  i odlucih da podjem,eng sve razumijem ali slabije pricam ,umijem biti razna lacnost zavisi kako dje treba.Pozitivno sam najaci ludak tako da moreplovci ove godine kunem vam sed u sve vidimo se na cruiseru  :plovim:.................. kad se ukrcam pisem vam malo vise o svemu,jer ovaj forum zasluzuje da mu se oduzimo sa svojim iskustvima  

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: crnogorac
« Reply #1 on: 23/February/2013 »
Ovo toliko zrači pozitivnošću da ti od srca želim da uspeš. Na kraju krajeva, u ovom poslu je i važno biti pozitivan, nasmejan, umeti zabaviti ljude (goste)... a čini se da imaš talenta za to. I s obzirom da si toliko toga prošao i da umeš da se snađeš u raznim situacijama ti daje veliku prednost.

'Ajde, pa da sve bude kako treba. :uzdravlje:

Offline CRNOGORAC

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: crnogorac
« Reply #2 on: 23/February/2013 »
Ma samo napred nema nazad interviju ce valjda biti u mom gradu pa mu je bolje da mi da posao ja to zbog njega hahahahaha a on kao oce   :smack: