Author Topic: crew cabine na NCL  (Read 11682 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Re: crew cabine na NCL
« Reply #15 on: 17/April/2014 »
Koliko sam ja shvatio, četverokrevetni smještaj (čak i za staff) ili još gore, je uobičajen na nekoliko njihovih najstarijih brodova. I meni u u nekakvom sažetku ponude uz odmah pored duljine ugovora stoji "Quad (4)", što je malo zabrinjavajuće iako agencija tvrdi da staff ima dvokrevetne.

Offline Mina Harker

  • Registered
  • *
  • Posts: 88
    • View Profile
Re: crew cabine na NCL
« Reply #16 on: 19/April/2014 »
Ja vam sa sigurnošću mogu reći da NCL Getaway (najnoviji brod u floti) ima dvokrevetne kabine za shoppie, kako je sa ostalima ne znam, pretpostavljam isto.

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Re: crew cabine na NCL
« Reply #17 on: 19/April/2014 »
Onda je vjerojatno i za GSA isto. A kakva je situacija sa zahodom/tušem? Dijeli se između dvije kabine ili? Mislim da je netko napisao da Epic ima single kabine za staff ali nisam siguran. Mene bi trenutno najviše zanimalo gdje je granica između normalog smještaja i onog zloglasnog, odnosno koji su sve to brodovi na kojima staff trpaju u četverokrevetne kabine. Vjerujem da je to definitivno Pride i Sun klasa, e sad odnosi li se to i na neke od novijih brodova, Dawn klasa recimo?

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: crew cabine na NCL
« Reply #18 on: 20/April/2014 »
(sta da ti kazem, oficiri imaju srece jer dobiju kabinu za dvoje), vecinom su za cetvoro ili cak sestoro

Bio sam bas nesto gledaoo poslove za NCL, zvucalo je OK, al kad sam zaznao to za kabine da i oficiri dele, bilo je samo FUCK OFF! Princess i P&O su za to zakon. Kabine su uglavnom dvokrevetne (na P&O AUS su malo losije nego na Princessu, al opet su 2 kreveta). 4 kreveta ima samo u nekoliko kabina jos i to je za dishwash i utility cleanere rezervisano (tuzno, al ne tretiraju ih bas najlepse). Sto se OFF tice, pravilo je da cim imas strajp imas i single kabinu. Za deck i tech imas i dupli krevet a cesto i prozor. Sa dva strajpa skoro sigurno imas prozor.

No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline Mina Harker

  • Registered
  • *
  • Posts: 88
    • View Profile
Re: crew cabine na NCL
« Reply #19 on: 20/April/2014 »
Zahod/tus je u kabini, znaci djelis ga sa cimerom.

Offline mlw

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 206
  • I am what I am.
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: CMV, Ex MSC, Ex Princess
  • Recruitment Agency: Internet, Safe Cruise
  • Job Title: Shop Seller
Re: crew cabine na NCL
« Reply #20 on: 21/April/2014 »
Pa ako imas cimera u kabini, svakako WC delis sa cimerom :D

Offline Mina Harker

  • Registered
  • *
  • Posts: 88
    • View Profile
Re: crew cabine na NCL
« Reply #21 on: 21/April/2014 »
Pa ako imas cimera u kabini, svakako WC delis sa cimerom :D


 ::yes::

Offline wladimir

  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
Re: crew cabine na NCL
« Reply #22 on: 21/April/2014 »
Bio sam bas nesto gledaoo poslove za NCL, zvucalo je OK, al kad sam zaznao to za kabine da i oficiri dele, bilo je samo FUCK OFF! Princess i P&O su za to zakon. Kabine su uglavnom dvokrevetne
Na novim NCL brodovima svi staff-ovci imaju single cabin, a i poneki crew imaju single cabin, samo sto se kupatilo deli sa susednom kabinom. Za officire mislim da imaju kabine kao na Princess-u ili malo manje.

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Re: crew cabine na NCL
« Reply #23 on: 24/April/2014 »
Ima li netko dovoljno informacija da kategoriziramo NCL-ove brodove u tri skupine ovisno o tome smještaju li staff u jednokrevetne, dvokrevetne ili četverokrevetne kabine?

Offline Jel

  • Registered
  • *
  • Posts: 69
    • View Profile
Re: crew cabine na NCL
« Reply #24 on: 27/October/2014 »
Pozdrav ljudi ,

Ja evo stigoh sa drugog ugovora . NCL je u pitanju.

Dakle, radila sam tamo kao bar waiter, imala sam single kabinu, wc sam delila sa jos jednom koleginicom..u principu nikakav problem verujte.
Sad ovo sto pricam je vezano samo za novije brodove u floti, tipa Epic ili ovi noviji sto su dosli posle..
Smestaj je vrlo dobar ustvari, novi samsung lcd u svakoj sobi, DVD, kreveti i namestaj.
Na smestaj ne mogu da se pozalim.

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Re: crew cabine na NCL
« Reply #25 on: 27/October/2014 »
To je super, ali pretpostavljam da nisi i prvu ugovor isto bila na Epicu. Imam dojam da one kojima je prvi ugovor obično šalju na neki od tih nekoliko najstarijih brodova. Koji ti je bio prvi brod?

Offline Jel

  • Registered
  • *
  • Posts: 69
    • View Profile
Re: crew cabine na NCL
« Reply #26 on: 28/October/2014 »
Prvi takodje Epic  :yeah:  sreca moja