Author Topic: ??????? ?? 3 ???? ?? Princess Dawn, 3 ?????? ??? ??????????  (Read 2358 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline velikateglameda

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Добро јутро ,

путујем за 3 дана на Princess Dawn и радићу као фотограф на броду.
први ми је уговор, па бих волео, ако је неко био већ на том броду, да ми каже своја искуства.
Шта треба, а шта не треба радити ,подвео бих то под неписана правила везана за тај брод и људе који се налазе на њему.

исто тако бих волео да ми неко да информацију око куповине, пошто се око 3 месеца возам око Аустралије, а чуо сам да је тамо све јако скупо :neee:.
како се тамо купује, да ли је амазон и ебаy главна опција или постоје и неке опције карактеристичне за Аустралију?

П.С. Релативно сам нов, извинте ако су негде на форуму одговори на моја питања...нисам баш имао времена да их толико тажим. oT
Иначе форум је страва.

Offline filip_035

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 107
    • View Profile
Re: ??????? ?? 3 ???? ?? Princess Dawn
« Reply #1 on: 25/February/2013 »
Verujem da ces odlicno proci, iz iskustava sam shvatio da su Australijanci mnogo laksi gosti za saradnju.

Mozes li mi reci preko koga si isao i kad si imao intervju?

Ugodan ugovor i dosta headshotova :D

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: ??????? ?? 3 ???? ?? Princess Dawn
« Reply #2 on: 25/February/2013 »
Koristeći ćirilicu činiš svoje poruke nerazumljivim znatnom broju korisnika foruma i manje ljudi će moći da ti odgovori i prenese korisne informacije.

Offline HrGa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 135
  • Prodajem ulje...
    • View Profile
Re: ??????? ?? 3 ???? ?? Princess Dawn
« Reply #3 on: 25/February/2013 »
Koristeći ćirilicu činiš svoje poruke nerazumljivim znatnom broju korisnika foruma i manje ljudi će moći da ti odgovori i prenese korisne informacije.

nazalost istina...

iako sam ucio u osnovnoj skoli.. moram priznati da nista ne razumijem..

stvarno mi je zao.. .rado bih procitao sto pise i pomogao ako mogu...

u svakom slucaju.. sretno!
nabijem te...

Offline velikateglameda

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: ??????? ?? 3 ???? ?? Princess Dawn
« Reply #4 on: 25/February/2013 »
Navikao sam na ćirilicu, ali evo i latinicom se dobro služim ;)


Dobro jutro,

putujem za 3 dana na Princess Dawn i radiću kao fotograf na brodu.
Prvi mi je ugovor, pa bih voleo, ako je neko bio već na tom brodu, da mi napiše svoja iskustva.
Šta treba, a šta ne treba raditi, podveo bih to pod nepisana pravila vezana za taj brod i ljude koji se nalaze na njemu, postoje li neke specificnosti?

Isto tako bih voleo da mi neko da informaciju oko kupovine, pošto ću se 3 meseca vozati oko Australije, a čuo sam da je tamo sve skupo.
kako se tamo kupuje, da li amazon i ebay dolaze u obzir ili postoje boqe varijante vezane za Australiju?

P.S. relativno sam nov, izvinte ako su negde na forumu odgovori na moja pitanja...nisam baš imao vremena da podrobnije ispitam sve teme na forumu.
Inače forum je strava, sve pohvale. :yahoo:

--------------------------------------------

Filipe Hvala na informacijama.

Preliminarni intervju sam imao kod Janoša iz mađarske, a glavni mi je držao Antonio Kopola i Ana Inputana (tako nekako joj ide prezime, meni vrlo neobično) inače dobro pamtim imena i lica ;)

Naravno ako je neko sada Na DAWN nek se javi, taman da imam vezu kad odem na brod...naravno mogu mu doneti nešto ako tamo na brodu nema da se kupi ;)

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: ??????? ?? 3 ???? ?? Princess Dawn
« Reply #5 on: 25/February/2013 »
Australija je skupa ko sam vrag uglavnom. Za kupovinu vladaju JB-HI-FI i Dick Smith sto se tice racunara i elektronike, Woolworths i Target sto se tice supermarketa i raznih potrepstina, PayLess Shoes za obucu, Kineske prodavnice za odecu (samo u slucaju da gori pod nogama i da se mora kupiti, derikoze su). Sto se online kupovine tice, moze, al pazi na carinske propise, dostavu i ostale zezancije.

Ako budes imao priliku, poseti MAX BRENNER CHOCOLATE BAR (ima ih u nekoliko gradova), saznaces kako izgleda orgazam u solji cokolade.
Sto se hrane tice, HUNGRY JACK'S i SUBWAY su nekako najprihvatljiviji od Fast Food varijanti, a ako hoces nesto malo bolje, imas lanac hamburgerija koji se zove GRILLED i vode se nekom idejom "healthy burgers", nesto najblize nasoj pljeskavici sto sam probao van balkana.

Toliko od mene za sada...
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline blazzoni

  • Registered
  • *
  • Posts: 97
    • View Profile
ne znam koliko ima nasih na dawn princess-u ali znam da mi je drugar tamo, janko, 3rd butcher...ovo mu je drugi ugovor tamo i koliko znam iz njegovih prica preko fejsa i skype ne zali se. verujem da ce ti pomoci sa adaptiranjem... ne vidjam ga nesto na netu pa da mu kazem da te saceka, videcu ako uspem sms da mu doturim. pozdravi ga od Aleksandra iz Kucure  :pilot:
Nista vise nije isto
Nikad nece biti kao sto je bilo ranije

Offline Kuguar

  • Registered
  • *
  • Posts: 111
    • View Profile
ne znam koliko ima nasih na dawn princess-u ali znam da mi je drugar tamo, janko, 3rd butcher...ovo mu je drugi ugovor tamo i koliko znam iz njegovih prica preko fejsa i skype ne zali se. verujem da ce ti pomoci sa adaptiranjem... ne vidjam ga nesto na netu pa da mu kazem da te saceka, videcu ako uspem sms da mu doturim. pozdravi ga od Aleksandra iz Kucure  :pilot:

Ima Srba, ne brini :) a siguran sam da ćeš i na puno balkanaca naleteti. Ovo mi je drugar sa Karaburme. Pozdravi ga od Neleta :)