Author Topic: NCL PHOTO OPREMA UPDATE 2013  (Read 2638 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline karlak

  • Registered
  • *
  • Posts: 119
    • View Profile
NCL PHOTO OPREMA UPDATE 2013
« on: 25/February/2013 »
Stigao službeni UPDATE od NCL-a za foto opremu. Ukratko, stare liste s opremom više ne vrijede, prešli su na novi sustav. Sada moramo imati body Nikon D7000, kojeg možemo kupiti na brodu od kompanije,  plaćamo u dvije rate po 425 dolara. Ostalo osigurava NCl. Dakle, opremu ne treba nositi sa sobom na brod. (Šefe, pliz, skini stari topis s popisom opreme)

 Camera Equipment Information
 All new hires are required to own a Nikon D-7000
 Available to purchase camera (body only) at cost for $850.00USD
 Two Installment payments of $425.00 through payroll deduction
Photo Dept. Update Information
…………………………………………………………………………………………..
Norwegian will provide the following with approved employment
 Flash, Lens, Batteries and Memory Card during assignment
 Uniforms w/ Laundry Service (including tides & belts)
 Flights between the home airport and the ship for all full contracts.
 Shared room accommodations
 All meals!
 Medical care while onboard
I used to lie in bed in my flat and imagine what would happen if there was a zombie attack.

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..
Re: NCL PHOTO OPREMA UPDATE 2013
« Reply #1 on: 25/February/2013 »
Super mnogo bolja opcija za Foto. :D

Offline karlak

  • Registered
  • *
  • Posts: 119
    • View Profile
Re: NCL PHOTO OPREMA UPDATE 2013
« Reply #2 on: 25/February/2013 »
Ma odlično, manji trošak nego da kupujemo na kopnu i jednostavnije financiranje. Još refundiraju trošak za visu i dio medicala, plaćaju povratnu kartu, uniformu dobiješ tamo - bukvalno, prije odlaska moraš kupiti samo radne cipele i tenisice.  :yeah:
I used to lie in bed in my flat and imagine what would happen if there was a zombie attack.

Offline Chiza

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Da to ce da krene od aprila ja mislim nisam siguran al novi koji dolaze oni mogu to uzeti na kredit od njih... nego... evo skoro ce mjesec kako sam na NCL Sun-u pa reko da napisem po nesto...

Ovaj brod u ovom trenutku za fotografe koji nisu radili ovaj posao prije je jako dobar... spor... stari gosti, malo slika, mali targeti, i naravno mala lova...
Postoji jedna jako dobra opcija, naravno ako ste zeljni uciti...

Iako sam ja radio vec jedan ugovor za image pa znam 80 % posla a tih 20 % sam naucio u prvom cruiseu, manager me bacio na trening za Photo Lab Techniciana tako da bi vjerovatno krajem aprila trebao biti promovisan u to sto sam naveo al necu previse da pehiram napisem kasnije sta se desava, fora je u tome ako pokazete interesovanje u targete i ispunjavate svoje zadate i pushirate ljude oko sebe da i oni rade isto imate jako dobre sanse da napredujete, ne bih da se nesto hvalim ali od prvog dana od kako sam dosao slikam najvise u timu, ako sam karakter moj fotograf ima najvise slika, tako da sam za mjesec zadobio povjerenje managera koji mi je prije par sati rekao da ce mi u schedule stavljati lab plus da moram u svoje slobodno vrijeme tamo da idem... sto nije lose bolje da to odradim sad u startu dok jos nisam smoren od posla... tako ko god ima ikakve sumnje u rad na brodu razmislite ponovo ko cijeni vas trud kuci.... u zdravlje !

Offline karlak

  • Registered
  • *
  • Posts: 119
    • View Profile
Re: NCL PHOTO OPREMA UPDATE 2013
« Reply #4 on: 03/March/2013 »
Hoj, super da si se javio :clapping: - još nekoliko kolega u photo (Gem i Star) kažu kako je radna atmosfera odlična, ležerna i može se puno naučiti. Koliko znam, nas 4 još čeka datume za photo, pa valjda će i to doći brzo. Wish you luck s promocijom   :yeah:
I used to lie in bed in my flat and imagine what would happen if there was a zombie attack.