Author Topic: Koju varijantu mobilnog telefona predlazete za cruseve po Evropi?  (Read 3207 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Mikis

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Koju varijantu mobilnog telefona predlazete za cruseve po Evropi?

Offline Electrician

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 381
    • View Profile
Jel znas u kojim portovima/zemljama ces biti najvise vremena? Internet ili razgovori?
 

Offline mali remorker

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Nemoj da me pratis i ja sam zalutao!
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Hotel Manager
Koliko sam video u naslovu i pitanju pitas za varijantu samog mobilnog telefona dakle tip telefona? Svaki koji ima wifi :D simple as that :D
Da bi bio mudar i star, moras biti mlad i glup.

Offline Mikis

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Verovatno se nisam dobro izrazio, ne mislim na tip telefona vec na mobilnog operatera, na samu karticu. Najcesce luke ce biti Rim, Venecija i Barselona tako da me zanima da li postoji neka isplativa varijanta ili se sve svodi na wi-fi....?

Offline Electrician

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 381
    • View Profile
Verovatno se nisam dobro izrazio, ne mislim na tip telefona vec na mobilnog operatera, na samu karticu. Najcesce luke ce biti Rim, Venecija i Barselona tako da me zanima da li postoji neka isplativa varijanta ili se sve svodi na wi-fi....?

Italija, Tim 2 mjeseca, 10 GB, stick - 50€, puno isplativije nego kartice na brodu, ali wi-fi je u tom slucaju isplatiiji za 50€ ako imas vremena za izlaziti sa broda
Spanjolska, Vodafone, 1 mjesec unlimited 50€, mislim da ima i opcija na ogranicen promet pa traje duze

Ako mislis zvat i slati SMS-ove, onda obavezno Lyca, vise nego povoljna za zvati.
 

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Italija, Tim 2 mjeseca, 10 GB, stick - 50€, puno isplativije nego kartice na brodu, ali wi-fi je u tom slucaju isplatiiji za 50€ ako imas vremena za izlaziti sa broda
Spanjolska, Vodafone, 1 mjesec unlimited 50€, mislim da ima i opcija na ogranicen promet pa traje duze

Ako mislis zvat i slati SMS-ove, onda obavezno Lyca, vise nego povoljna za zvati.

Svaka čast, dobro će doći kad-tad!  :uzdravlje:

Imaš li savjet za Ameriku?
Once a sailor, always a sailor.

Offline Moonlight

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Jel znas u kojim portovima/zemljama ces biti najvise vremena? Internet ili razgovori?

A savjet za portove u Skandinaviji, St Petersburg, Tallin ?  -()-
"Ime nije ništa; ono što nazivamo ružom, slatko bi mirisalo i s drugim imenom ... "

Offline Electrician

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 381
    • View Profile
A savjet za portove u Skandinaviji, St Petersburg, Tallin ?  -()-

Nazalost nemam pojma za to