Author Topic: herpes na usni par dana pred intervju :(  (Read 4316 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline anatela

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
herpes na usni par dana pred intervju :(
« on: 28/February/2013 »
 Da li je iko ikada imao ovu vrstu problema pred glavni intervju?
Ne znam da li sebi da priustim ocaj i nerviranje jer kako kazu stanje se u tom slucaju samo pogorsava  ili da kuliram i probam nekako da "zamaskiram" ovu groznu pojavu?
Koliko ce to uopste i da li ce uticati na dobijanje posla s obzirom da prvi utisak koji treba da ostavim sada se vec ne cini bas sjajnim :(
Da li ce me staviti pod "osoba sa oslabljenim padom imuniteta" i samim tim oznaciti da mozda zdravstveno nisam spremna za tu vrstu posla (houskeeping)...koliko je uopste ovo ozbiljno i imam li razloga za brigu?

Offline CRNOGORAC

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: herpes na usni par dana pred intervju:(
« Reply #1 on: 28/February/2013 »
kad ti je glavni interviju ?
zagrij koru hleba da bude jako vruce i stavi na herpes,tako sam cuo da prolazi

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: herpes na usni par dana pred intervju :(
« Reply #2 on: 28/February/2013 »
Rijetko nemam baš nikakvog odgovora na pitanje. Sada stvarno nemam. Not Good.  :(

Edit:
Quote
zagrij koru hleba da bude jako vruce i stavi na herpes,tako sam cuo da prolazi

pazi da ne pogoršaš stvar
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline CRNOGORAC

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: herpes na usni par dana pred intervju :(
« Reply #3 on: 28/February/2013 »
ili slazi da si volontirala u radu sa beskucnicima i da ti se pojavilo to jer si se zalozila da im kao neko novo mjesto bude cistije pa ti iskocilo od prasine,sa tim im govoris da si vrijedna i da volis da pomazes ljudima

Offline anatela

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: herpes na usni par dana pred intervju :(
« Reply #4 on: 28/February/2013 »
Crnogorac od muke sam se nasmejala :rofl: doduse samo sam levu  stranu usne nakrivila..desna je onesposobljena. Intervju za par dana ..herpes krenuo  juce sto znaci jos nije u  punoj fazi a znam da to traje desetak dana minimum..kako kod da okrenem necu biti u lepom izdanju koja god faza da me stigne..ovo je drugi put da me ovako nesto zadesi ..prvi put pre dve godine i sada..i znam da izgleda ocajno.Ne znam samo kako ovi iz kompanije gledaju na to..da li ce to biti ili veliki minus ili do vidjenja pre nego sam i krenulai uopste:(. To za koru hleba prvi put cujem .. da ne bude da odem sa pola lica?

Offline CRNOGORAC

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: herpes na usni par dana pred intervju :(
« Reply #5 on: 28/February/2013 »
svega mi to sam cuo za koru hleba i bas kad je u ranoj fazi pokusaj nece ti gore biti, a sto si cinjela ti gospodjice te ti je iskocio herpes sram te bilo  :banana:

Offline Oljlja

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: herpes na usni par dana pred intervju :(
« Reply #6 on: 28/February/2013 »
 
http://www.herpatch.com/remesense/index.php?l=SRV&h=home&s=introduction-herpatch

 Pokusaj sa ovim trakama ili sa malo pudera, svakako ce biti manje primetno. :)
 

 

Offline LilyD

  • Registered
  • *
  • Posts: 251
    • View Profile
Re: herpes na usni par dana pred intervju :(
« Reply #7 on: 28/February/2013 »
Obavezno ovaj providni flasterčić (ima po apotekama da se kupi)! A na dan intervjua stavi puder u kamenu na usta (znam, zvuči grozno, ali da zamaskiraš crvenilo), pa onda ruž za usne i na kraju sjaj providni... i probaj da ne ližeš usta i ne pipkaš rukama, da ne bi još više privlačila pažnju na to.
Baš je bezveze to sa tim herpesom... uglavnom kad ti imunitet opadne, ako si sklon tome, onda izbija. Ili kad je neki veliki stres u pitanju. Kažu čak i da može ljubljenjem da se prenese  :pad:

Good luck!  :uzdravlje:
Though she be but little, she is fierce!

Offline sashenka

  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
Re: herpes na usni par dana pred intervju :(
« Reply #8 on: 28/February/2013 »
prije svega propobaza ... to je nesto kao mast ali vise izgleda kao med kad stavis na usnu, ali upola smanji vrijeme zarastanja. Ima u apotekama. Mazi to do intervjua a onda flaster i nista se nece primijetiti  ;)

Offline anatela

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: herpes na usni par dana pred intervju :(
« Reply #9 on: 28/February/2013 »
ljudi hvala..propobazu sklonila sa strane jer sam dobila neku reakciju ..sad sam uzela neki viru merz..jos nije izasao skroz a vec izgleda katastrofalno . te flastere imam ali prvi put kada sam stavljala nisu se pokazali bas.ma bar da je sacekao pa da izadje posle intervjua..cak se razmisljam da nalepim obican flaster i da kazem da sam imala nezgodu ..da sam pala ..rasekla usnu ..bilo sta ..samo da nema veze sa zdravljem jer mi je drugarica danas javila da se i ne gleda blagonaklono na tu pojavu jer odmah tripuju kako ti je zdravlje naruseno,los imunitet itd a ti treba da si zdravstveno super

Offline anatela

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: herpes na usni par dana pred intervju :(
« Reply #10 on: 28/February/2013 »
ma zdravlje mi je ok a ni ljubljenja nije bilo :nono: samo stres stres stres.. kamo srece da sam izvristala na vreme oT

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: herpes na usni par dana pred intervju :(
« Reply #11 on: 01/March/2013 »
ljubljenja nije bilo :nono: samo stres stres stres..

Kad ti to prođe, pod hitno na ljubljenje da se malo smiriš. :deda:

Offline maredelboy

  • Registered
  • *
  • Posts: 153
    • View Profile
Re: herpes na usni par dana pred intervju :(
« Reply #12 on: 01/March/2013 »
Flaster preko usta i gotova stvar.

Offline ajvonn

  • Registered
  • *
  • Posts: 226
    • View Profile
Re: herpes na usni par dana pred intervju :(
« Reply #13 on: 01/March/2013 »
Ma samo opušteno, nije to nikakav veliki problem koji te može sputati da ostvariš ono što hoćeš. Malo stavi pudera preko groznice i samo opušteno i sa lepim osmehom na licu!  :D