Author Topic: Posao na rije?nim brodovima za prijevoz tereta  (Read 10984 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Esseker

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Pozdrav svima...novi sam ovdje i zanima me dali se isto tako nude poslovi za ove brodove i kako ih pronaći tj. predati zamolbu...imam ukrcnine preko 10 godina i položene ispite za mornara,kormilara i rukovatelja tehničkim brodom..... radio sam sa refulerima za vađenje pjeska...bagerima za utovar i istovar sa kašikom i polipom (grajferom)  unaprijed hvala

Offline Duga_BG

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: Posao na rije?nim brodovima za prijevoz tereta
« Reply #1 on: 19/January/2016 »
Vidim da je ova tema malo starija ali nebi da otvaram novu (da se ne ljute moderatori)

Tražim posao na rečnom brodu, imam zvanje nautički tehničar - rečni smer, uz to imam državni ispit za vatrogasce i iskustvo na poslovima manipulacijom gorivom, mislim da bi mi neki tanker super odgovarao. Na žalost sa ukrcanjem ne stojim dobro jer niko neće da zaposli čoveka koji nema ukrcanje a isto se dobija samo ako si zaposlen - vrzino kolo.

Nadam se da su se ovde posle tri godine stvari malo promenile i da bi neko mogao da nam bar malo pomogne oko pronalaženja posla na brodu.
Trebalo je da piše ''Duka'' al sam se zayebo u kucanju ...