Author Topic: Pantry Assistant - da li ima nekog na forumu koji radi na toj poziciji na brodu?  (Read 10885 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline BiceBolje

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
  • Jedi Master
    • View Profile
Meni je na  intervjuu receno da je zaduzenje na tom poslu  seckanje sireva i voca i pripremanje hladnog buffeta i mozda pripremanje kafa :) Engleski moras da imas osnovni nivo , a ne ja tarzan ti dzejn :) uci uci :)
Do or do not , there is no try.
.MasterYoda

Offline BiceBolje

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
  • Jedi Master
    • View Profile
Preliminarni sa trenerom mi je zakazan za 23-24 Mart :) ima li jos nekog da je dobio ovaj datum?
Do or do not , there is no try.
.MasterYoda

Offline sasa-bl

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Extra :)) gledamo se tamo nadam se :)) a mozda i na brodu :)


ja sutra imam razgovor preko skajpa za pantry poziciju,a predao sam cv u januaru 2011

Offline BiceBolje

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
  • Jedi Master
    • View Profile
Srecno ! Javi kako je bilo sta su te pitali i ostale informacije :)
Do or do not , there is no try.
.MasterYoda

Offline Dzordana

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Blago vama,ja i dalje cekam da mi potvrde i jave kada,u koliko je intervju.... :hekla:
"Za dvadeset godina, bićete više razočarani stvarima koje niste učinili nego onima koje jeste. Zato isplovite iz sigurne luke. Istražujte. Sanjajte. Otkrijte. "

Offline Pedro

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Ima li neko jos da kaze nesto iz prve ruke o ovoj poziciji?

Offline BiceBolje

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
  • Jedi Master
    • View Profile
Jel zna neko koliko traje trening? koliko dana ili sati :)
Do or do not , there is no try.
.MasterYoda

Offline Dzordana

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
4,5 dana,ja idem na trening od 24. do 28. marta :)
"Za dvadeset godina, bićete više razočarani stvarima koje niste učinili nego onima koje jeste. Zato isplovite iz sigurne luke. Istražujte. Sanjajte. Otkrijte. "

Offline BiceBolje

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
  • Jedi Master
    • View Profile
Tad sam i ja dobio vidimo se tamo :) Ja sam u medjuvremenu konkurisao za neki posao pomocnika kuvara i dobio sam posao , al ne zelim da bacim pare koje sam vec dao agenciji i naravno zeleo bih da izguram do kraja ovu pricu u vezi broda.Sad moram da se snadjem kako znam i umem da opravdam 4-5 dana tih sto bi bio odsutan zbog intervjua a to mi i ne ide u korist s obzirom da tek treba da pocnem sa radom 21 :) kada bi znao u koje vreme ce biti odrzani pa da mogu da se iskombinujem nekako  :hmm:
Do or do not , there is no try.
.MasterYoda

Offline Dzordana

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Ja sam ovde procitala da traje negde od 9 ujutru,do 5,6 popodne.Svaki dan.Sutra mi javljaju iz agencije gde se odrzava i u koliko,pa cu ti javiti :)
"Za dvadeset godina, bićete više razočarani stvarima koje niste učinili nego onima koje jeste. Zato isplovite iz sigurne luke. Istražujte. Sanjajte. Otkrijte. "

Offline pspman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 892
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Asst. Photo Manager
Poz.. ima li nekih novosti vezano za ovu poziciju kakva je ona i o cemu je rec?? Jeste li otisli na brod ili i dalje cekate? :D hvala