Author Topic: Pantry Assistant - da li ima nekog na forumu koji radi na toj poziciji na brodu?  (Read 10931 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline BiceBolje

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
  • Jedi Master
    • View Profile
Pozdrav svima

Nov sam na forumu i nisam imao vremena da pregledam sve teme vezane za pozicije o kojima se diskutovalo u nekim ranijim temama.
Hteo bih da dobijem neke konkretne odgovore vezano za poziciju pantry assistant za koju sam se prijavio.
Idem preko agencije safe cruise i bio sam na prvom razgovoru koji je prosao dobro i dobio sam zadatak da naucim nesto vise o sirevima i skladistenju voca i povrca jer je to deo mog zaduzenja na toj poziciji.
Pa me zanima da li ima nekog na forumu koji radi na toj poziciji na brodu da mi da nekih par korisnih saveta vezano za intervju koji sledi i sve ostalo.

Hvala unapred :)
Do or do not , there is no try.
.MasterYoda

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Ako Pantry Assistant podrazumijeva kuvara tj. Cook Assistant, a ne nešto od hotelske/uslužne djelatnosti, na intervjuu bi te mogli pitati:
Način skladištenja hrane, temperature frižidera, HACCP (Hazard analysis and critical control points), rukovanje pantry opremom (npr. kako prati salate u velikim količinama)...
Tvoj će glavni posao biti organizacija i dostava hrane iz skladišta i magacina u pantry, kako bi kuvari imali sa čime raditi.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline BiceBolje

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
  • Jedi Master
    • View Profile
Hvala puno na brzom odgovoru :) Pokusacu da nadjem sto vise informacija vezano za ovo sto si mi napisao :)
Do or do not , there is no try.
.MasterYoda

Offline Dzordana

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
A kada ides na intervju?  b00/
"Za dvadeset godina, bićete više razočarani stvarima koje niste učinili nego onima koje jeste. Zato isplovite iz sigurne luke. Istražujte. Sanjajte. Otkrijte. "

Offline BiceBolje

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
  • Jedi Master
    • View Profile
Imam sada predaju dokumenata 4 marta , pa posle toga sve ostalo sto sledi psiho test itd. A ako sve bude okej onda bi valjda trebalo na finalni da idem :)
Do or do not , there is no try.
.MasterYoda

Offline Dzordana

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Hihihihi,ja vec predala,pa sada sledi marlins i psiho ,a aplicirala sam za kuvara...Nadam se da se vidimo tamo i srecno :D
"Za dvadeset godina, bićete više razočarani stvarima koje niste učinili nego onima koje jeste. Zato isplovite iz sigurne luke. Istražujte. Sanjajte. Otkrijte. "

Offline BiceBolje

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
  • Jedi Master
    • View Profile
Extra :)) gledamo se tamo nadam se :)) a mozda i na brodu :)
Do or do not , there is no try.
.MasterYoda

Offline Dzordana

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Jel su ti javili kada je tacno intervju? ;)
"Za dvadeset godina, bićete više razočarani stvarima koje niste učinili nego onima koje jeste. Zato isplovite iz sigurne luke. Istražujte. Sanjajte. Otkrijte. "

Offline BiceBolje

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
  • Jedi Master
    • View Profile
Nisu jos u ponedeljak posle predaje dokumenata bi trebalo da mi kazu :)
Do or do not , there is no try.
.MasterYoda

Offline Dzordana

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Extra,javljaj novosti  :uzdravlje:
"Za dvadeset godina, bićete više razočarani stvarima koje niste učinili nego onima koje jeste. Zato isplovite iz sigurne luke. Istražujte. Sanjajte. Otkrijte. "

Offline Pedro

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Kolko sam citao i pitao ljude koji su na brodu vec
Kazu da je ova pozicija naj gora na brodu,nemas vremena ni da jedes posteno a ne da izadjes sa broda
i platakoja pise na sajtu 1136 dolara se zaradi jako tesko,tj nemoguce je zaraditi tu platu
Ima li ko neku blizu informaciju koliko je ovo tacno i sta i kolko se radi na ovoj poziciji?

Offline Dzordana

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Rad u kuhinji,na bilo kojoj poziciji,za onog koji se nikad nije bavio tim poslom i koji ne voli to sto radi,moze biti jaaako tezak i naporan.Meni licno nije,jer obozavam svoj posao i ne plasim se teskog rada,naprotiv.Na kraju krajeva,koji posao je lak na brodu...  :D
"Za dvadeset godina, bićete više razočarani stvarima koje niste učinili nego onima koje jeste. Zato isplovite iz sigurne luke. Istražujte. Sanjajte. Otkrijte. "

Offline Pedro

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Ima li neko ko je radio na ovoj poziciji da kaze nesto vise?
Dzordana ja se ne bojim rada...mogu da radim ceo dan samo da me ne iskoriscavaju tamo...

Offline BiceBolje

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
  • Jedi Master
    • View Profile
Prvo sam bio aplicirao za pizzacook/cook assistant i decko kod koga sam bio na intervjuu mi je rekao bas suprotno od onoga sto su tebi rekli , da je to jedna od boljih pozicija u kuhinji i da je manje stresna pozicija od svih drugih vezano za kuhinju i da je tu najbolje da pokusamo da apliciramo. Ne kazem da mozda to sto su tebi rekli nije tacno nemam pojma , i na  autobusu pise lasta pa ne leti :)
Do or do not , there is no try.
.MasterYoda

Offline Pedro

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Pokusacu pa sta mi bog da  :pop1:
Dali znas mozda sta sve obajvlaju oni i koliko treba da se zna engleski?
Nesto mi je engleski los sto se tice kuhinje sad ga obnavljam    :embarrased: