Author Topic: Predložili su mi posao: Floor supervisor  (Read 2343 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline nova

  • Registered
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Na početku pozdrav svima! Odmah napominjem da sam NOVA, kao što mi to i ime govori.
Već duže vremena razmatram da se javim za rad na brodu i konačno sam skupila hrabrost. Ustvari nije u pitanju hrabrost već je u pitanju to da sam na početku 30-tih i imam obitelj, stalno radno mjesto u državnoj službi, ali za nekih 500 dolara i htjela bi zaraditi neke novce da započnem svoj biznis i ovo mi se učinila kao dobra ideja.
Dakle, zanima me slijedeće: prijavila sam se na navedeni oglas, popunila obrasce koje su mi poslali iz agencije i predložili su mi posao: Floor supervisor.
Kakva je daljnja procedura? Ustavi koliko procedura od sad, pa dok mi ne jave, naravno ukoliko sam primljena, datum kad idem na brod.
Zanima me zbog otkaznog roka na sadašnjem poslu i rješavanja "stvari" u obitelji.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Predložili su mi posao: Floor supervisor
« Reply #1 on: 25/August/2009 »
Meni je EP dala 2 dana da krenem na posao.
Da nisam bio spreman, stvar bi propala.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline nova

  • Registered
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Predložili su mi posao: Floor supervisor
« Reply #2 on: 25/August/2009 »
Dobila sam u EP odgovor da su interview-i za 04. i 14.09. uglavnom za konobare i dr., a da ću ja za floor supervisora imati telefonski inteview, a da bi eventualni ukrcaj bio u siječnju. Mislim da imam dovoljno vremena da odlučim ZA ili PROTIV - http://www.inozemstvo-posao.com/smf_1-1-2_install/index.php?topic=884.msg10134#msg10134.

Offline energija

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Predložili su mi posao: Floor supervisor
« Reply #3 on: 02/September/2009 »
Pozdrav

Sutra imam interviju i Beogradu za Emplozment Power i zanima me sta tacno od dokumenata trebam da ponesem sa sobom na uvid???

Prvenstveno me zanima ispunjen appliocation form koji ja nemam i ne znam gdje da ga nadjem ili da li cu da ga dobijem kad tamo stignem ne kontam???

Hvala svima koji mogu pomoc  oT

Offline ValZgb

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 49
    • View Profile
Predložili su mi posao: Floor supervisor
« Reply #4 on: 16/October/2009 »
Zvao me Andrej iz EP da je tecaj sigurnosti za certifikat D1 u srijedu. Ide li tko odavde?

Offline ValZgb

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 49
    • View Profile
Predložili su mi posao: Floor supervisor
« Reply #5 on: 18/November/2009 »
23.-24.09 je bio interviju za shop u hotelu "I" u Zgb.
Nekoliko ljudi je vec otislo na Royal, Celeb. i slicno.. No jel tko otisao na Carnival? Naime, meni su dodijelili Carnival.
U medjuvremenu sam obavila lijecnicki i izvadila pomorsku no nikako da dobijem datum.
Jelena mi kaze kako nije nista dobila iz Starboarda za Carnival. Kako je to moguce?
Da bas sve cruise linije mijenjaju/nadopunjaju staff a za Carnival nista. Jel itko(odavde) otisao/dobio u medjuvremenu  Carnival u shop?