Author Topic: Mogu li položiti test iz engleskog sada, i da mi važi za dogodine?  (Read 2515 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline GusKa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 319
    • View Profile
Pozdrav ljudi!

Nova sam i imam pitanje ( ocito) - Mogu li poloziti taj test iz engleskog sada (sto je organizirao a priori u trecem mjesecu) i da mi vazi za dogodine ? ili ga moram svake godine ponavljat ...

Sorry ako je glupo pitanje. Nisam nasla nista slicno na forumu , mozda nisam dovoljno trazila( a citam vec neko vrijeme). Lakse je bit dosadan i pitat :)

Pozz
audaces fortuna iuvat

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: ispit
« Reply #1 on: 01/March/2013 »
Ne moras ga ponavljati dogodine :)
Once a sailor, always a sailor.

Offline zoombaby

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Da kao brandy sto stariji to bolji!

Taj "Test" je smijurija totalna, koja cini mi se pase najvise agencijama zbog visestrukog iznosa koji naplacuju za njegovo polaganje!
"those who mind doesn't matter"

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Da kao brandy sto stariji to bolji!

Taj "Test" je smijurija totalna, koja cini mi se pase najvise agencijama zbog visestrukog iznosa koji naplacuju za njegovo polaganje!

 ::yes:: zato nije ni neobično da odbiju uzeti test odrađen u drugoj agenciji, ali ne dajte se!
Once a sailor, always a sailor.

Offline GusKa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 319
    • View Profile
Jel u svim firmama smijurija ili je to tako samo za Carnival? Jer mi jezici nisu problem .Nadam se cak ako bude srece da odem usavrsit i koji drugi jezik osim engleskog, ako se potrefe ljudi itd... Iako bi volila vise upast tamo di je ipak potrebno neko znanje a ne da sam okruzena ,,nijemima,, ako me kuzite, ne zelim ispast umisljena jer nisam ali ipak se radi o meni i u interesu mi je proc sto bolje bar sa te strane koja me zanima. To bi bilo ono sto bi najvise volila tamo stec kao iskustvo. Jer lova i nije neka bajoslovna a radit se ne bojim.
audaces fortuna iuvat

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Jel u svim firmama smijurija ili je to tako samo za Carnival? Jer mi jezici nisu problem .Nadam se cak ako bude srece da odem usavrsit i koji drugi jezik osim engleskog, ako se potrefe ljudi itd... Iako bi volila vise upast tamo di je ipak potrebno neko znanje a ne da sam okruzena ,,nijemima,, ako me kuzite, ne zelim ispast umisljena jer nisam ali ipak se radi o meni i u interesu mi je proc sto bolje bar sa te strane koja me zanima. To bi bilo ono sto bi najvise volila tamo stec kao iskustvo. Jer lova i nije neka bajoslovna a radit se ne bojim.

Isti je Marlins, i zbilja nije težak ako imaš neko konkretnije znanje engleskog. Možda ćeš na Carnivalu imati priliku usavršiti španjolski :) Za koju poziciju apliciraš i preko koje agencije?
Once a sailor, always a sailor.

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Marlins ne zavisi od kompanije, to je kao neki standardni/nezavisni test koji ima samo jednu svrhu - da filtrira te, kako kažeš, neme i nesposobne za minimalnu komunikaciju na engleskom jeziku. Zato i jeste lagan, ko to ne može da položi taj stvarno ne zna engleski i nema šta da traži na brodu.

Offline LilyD

  • Registered
  • *
  • Posts: 251
    • View Profile
Jel u svim firmama smijurija ili je to tako samo za Carnival? Jer mi jezici nisu problem .Nadam se cak ako bude srece da odem usavrsit i koji drugi jezik osim engleskog, ako se potrefe ljudi itd... Iako bi volila vise upast tamo di je ipak potrebno neko znanje a ne da sam okruzena ,,nijemima,, ako me kuzite, ne zelim ispast umisljena jer nisam ali ipak se radi o meni i u interesu mi je proc sto bolje bar sa te strane koja me zanima. To bi bilo ono sto bi najvise volila tamo stec kao iskustvo. Jer lova i nije neka bajoslovna a radit se ne bojim.

Ti se onda prijavi za recepciju i polaži Wonderlic, pa ti neće biti smejurija  :D
Though she be but little, she is fierce!

Offline GusKa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 319
    • View Profile
Prijavila bi se ja i za drugo osim konobarenja, ali u nicem drugom nemam toliko iskustva :D . Engleski mi nije problem. Ali fala bogu , uvik se moze jos bolje naucit, pogotovo sto mi je ,,brodski vokabular,, nepoznat. Plus, spomenuti test nije iskljucivo vezan uz znanje jezika ako se ne varam...

Nisam u zabludi da cu zaraditi milione ali isto tako ne bi volila doc kuci na nuli :) Ali neke druge stvari su mi bitnije od tih novaca... A sad kako ce ispast nikad se ne zna.. Danas je sve srica ( i trud) .  :)

Hvala na odgovorima. Ovaj forum je zbilja super stvar!
audaces fortuna iuvat

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Vjeruj u sebe, pogotovo ako ti je jezik dobar... A za brodski vokabular ne brini  :rofl: To je bolje da i ne naucis, ako mene pitas. Uci samo bitne pojmove vezane uz sam brod - bow - forward, front of the ship: pramac, stern - aft, back of the ship: krma... starboard side - desna strana broda, port side - lijeva strana... i slicno :)
Once a sailor, always a sailor.