Author Topic: Da li ožiljci mogu uticati da dobijem otkaz?  (Read 7823 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline PedjaBGD

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 123
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Carnival CL, Royal Caribbean int.
  • Recruitment Agency: Self employed
  • Job Title: Entertainment Audio Video Technician, Head Broadcast Technician
Au pa kakvi rade na brodu samo da znas.
Da se biraju kandidati po lepoti i izgledu, fizickim nedostatcima, radili bi samo manekeni  :D
Pri tom posada je toliko istetovirana, bar na ova tri broda sto sam video, da mi nije jasno sto se tolika prasina dize oko toga. Posebno mi nije jasno zasto nase agencije drve toliko oko toga... Ja imam vidljivu tetku na ruci nije bas "rukav" tetovaza pa niko ne pravi problem.... Oziljak je nesto sto ti nisi (nadam se) namerno napravio, i jednostavno ako te otpuste zbog toga, lepo ih tuzi !
Video sam lika koji sobar, a imao je oziljak preko celog vrata, izgleda kao velika opekotina, pa ga niko nije otpustio....  :neceici:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Au pa kakvi rade na brodu samo da znas.
Da se biraju kandidati po lepoti i izgledu, fizickim nedostatcima, radili bi samo manekeni  :D
Pri tom posada je toliko istetovirana, bar na ova tri broda sto sam video, da mi nije jasno sto se tolika prasina dize oko toga. Posebno mi nije jasno zasto nase agencije drve toliko oko toga...

Ja se prijavio nedavno online, iz zezanja, i znaš šta kažu? Sve ok, ali pošaljite nam i fotografiju.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline bomboclat

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 155
    • View Profile
Sad mi to oko oziljaka i nije do kraja jasno, meni je dr bukvalno sam izudarao vecinu ikseva na "no" na medicalu   :rofl: tako da se nisam puno ni bunio oko kategorije "vidljivi oziljci", kontam ko bi objasnio 15 oziljaka na glavi  :facepalm: e sad...nije to vise tako vidljivo (oziljci su iz daleke mladosti) Jedan je na licu koji je lako uocljiv, pa se pitam jel' gleda to neko tamo? Nije mi frka prekriti to puderom ako je za moranje, valjda me nece kidnapovati topla braca ako skontaju da se sminkam  :rofl: Jel' neko imao "stvarni" problem sa oziljcima? Hvala

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Sad mi to oko oziljaka i nije do kraja jasno, meni je dr bukvalno sam izudarao vecinu ikseva na "no" na medicalu   :rofl: tako da se nisam puno ni bunio oko kategorije "vidljivi oziljci", kontam ko bi objasnio 15 oziljaka na glavi  :facepalm: e sad...nije to vise tako vidljivo (oziljci su iz daleke mladosti) Jedan je na licu koji je lako uocljiv, pa se pitam jel' gleda to neko tamo? Nije mi frka prekriti to puderom ako je za moranje, valjda me nece kidnapovati topla braca ako skontaju da se sminkam  :rofl: Jel' neko imao "stvarni" problem sa oziljcima? Hvala

Nema problema s ožiljcima, imam jedan očigledan na čelu i više na tijelu pa nikome ništa. Makar to i pribilježili u formularima, i dalje to nije razlog da padneš medical. Sad, ako se ispitivaču na intervjuu ne svidi to što imaš ožiljak i zbog toga ne dobiješ posao... nije nemoguće ali nikad nećeš znati da je to bio razlog :D
Once a sailor, always a sailor.

Offline bomboclat

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 155
    • View Profile
Nema problema s ožiljcima, imam jedan očigledan na čelu i više na tijelu pa nikome ništa. Makar to i pribilježili u formularima, i dalje to nije razlog da padneš medical. Sad, ako se ispitivaču na intervjuu ne svidi to što imaš ožiljak i zbog toga ne dobiješ posao... nije nemoguće ali nikad nećeš znati da je to bio razlog :D

Super, hvala ti. Ma dobio sam vec posao, ukrcavam se 9.1. pa kontam moze li me neko "povuci za rukav" u fazonu otkud oziljci a u medicalu stoji "no" :-) hvala bratac

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
nema na cemu :) stvarno nemaš razloga za brigu - gotova stvar. mirno more  :uzdravlje:
Once a sailor, always a sailor.