Author Topic: Prvo što me bio pitao je bilo jesam li uhi?en kad?  (Read 11262 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Adri

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 218
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Crystal Ocean and River Cruises/currently The World
  • Recruitment Agency: Uspinjaca
  • Job Title: Executive Housekeeper
ali i mene je pitalo jesam li ikad bio uhicen ili imao ikakvih problema s policijom. Nikad nista

Takodjer.  ::yes::
If you want something - go and get it.

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Pitao je i mene i to 2 puta, ''have you ever been arrested'' i ''did you have any problems with the police'', ocito tim pitanjima zele vidjeti psiholosku reakciju, i uociti potencijalne prekrsitelje zakona
Once a sailor, always a sailor.

Offline ministarka89

  • Registered
  • *
  • Posts: 57
    • View Profile
Ajoj brate ja imam drugi problem...nikakva droga i hapsenja vec sam pre dve godine ostala u Grckoj dve nedelje posle isteka tri meseca.Naravno kancelarija na granici,grci se tamo nesto drali na mene,kao 600 evra ili nema kuci,ja pocela da cmizdrim da nisam znala bla bla i pustili me...Tek kuci sam videla da mi je napisano hemijskom iznad pecata izlaska iz drzave neka rec na s..Proveravala sam u policijskom sistemu kod nas,nema nista...E sad posto nemam vremena za novi pasos,a putovala sam sa njim vec par puta od tad jel bi to bio problem?Ako me pita tamo da li sam imala nesto ,sta da kazem?  -()- kao nisam znala,malo se napravim pglu i to je to?

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Jesi li hapšena? Nisi. Jesi li imala problem sa policijom? Nisi. Čak su te i častili 600 evra. Znači, psihološka reakcija tipa "Ja sam nevina, trep-trep". :uzdravlje:

Offline radoznao1

  • Registered
  • *
  • Posts: 53
  • za..bi kera, ?uvaj se gazde
    • View Profile
Prošlo je dosta vremena, nema informacija od draleta86 i mirele16. Da li su odobrene vize?

Offline drale86

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Prvo što me bio pitao je bilo jesam li uhi?en kad?
« Reply #35 on: 05/September/2013 »
Dobio sam vizu 4 mjeseca kasnije  :run: za koji dan moram ići u ambasadu je produžiti jel mi je ukrcaj 15.9 nadam se da neče biti nikakvih problema što se tiče produživanja :D