Author Topic: Kupovanje elektronike, online  (Read 1491 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline markiz

  • Registered
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Kupovanje elektronike, online
« on: 05/March/2013 »
Da li je moguće dok sam u USA, preko interneta naručiti elektroniku (komponente za PC, laptope, tablete)?
Tj, da li imam na raspolaganju neku adresu na koju mogu primati poštu i pakete?

Imam i neke poznanike u Miamiju, pa bih mogao i tako organizirati, ali radije bih da mi dođe na neku adresu, ako takve ima, koja je dodijeljena meni.

Ako ne, mogu li nakon odrađenog ugovora ostati tjedan dana tamo? Da li mi viza to pokriva?

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Re: Kupovanje elektronike, online
« Reply #1 on: 05/March/2013 »
Dok si u USA pa imas adresu valda di stojis, ne spavas na ulici. Bilo hotel, bilo apartman ak si iznajmio al posto vidim da si ti prek apriori pretpostavit cu da si ti na brodu a ne u USA sto su dva razlicita pojma jer brod ti je svuda samo ne u USA, uglavnom da skratim, sve moze kak ti pase.

Btw imas sve na forumu obradjeno milion puta...

Pokriva ti viza ostanak tjedan dana, al opet gle, ovisi kaki si lik, budes li probleme radio, dali ce ti MSI htjeti to napraviti jer nemas B2 itd..., ja nisam imo problema sa tim i znam jedan decko iz srbije isto nije imo al znam da su i neke za*****avali.

Offline Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: Kupovanje elektronike, online
« Reply #2 on: 05/March/2013 »
(ako si, a verovatno jesi, mislio dok si na brodu, a ne u USA)
Da, sve ti uredno stiže na brod. Kao adresu naručivanja staviš Carnival-ovu adresu u Majamiju i uz tu adresu dodaš naziv svog broda, department, poziciju i crew ID broj. To što si naručio stiže tamo njima, a onda oni sortiraju i šalju ka brodovima. Na sledećem home portu pakete preuzima MSA i javi ti da dođeš u kancelariju da pokupiš svoj(e).

Offline markiz

  • Registered
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Re: Kupovanje elektronike, online
« Reply #3 on: 05/March/2013 »
(ako si, a verovatno jesi, mislio dok si na brodu, a ne u USA)
Da, sve ti uredno stiže na brod. Kao adresu naručivanja staviš Carnival-ovu adresu u Majamiju i uz tu adresu dodaš naziv svog broda, department, poziciju i crew ID broj. To što si naručio stiže tamo njima, a onda oni sortiraju i šalju ka brodovima. Na sledećem home portu pakete preuzima MSA i javi ti da dođeš u kancelariju da pokupiš svoj(e).

Hvala, to je ono što me zanimalo.

Još samo moram vidjeti što je najisplativije za prošvercati :)