Author Topic: Suspenzija 6 mjeseci Carnival, prošlo je 2 mjeseca od svega toga..  (Read 3596 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline sandrica22

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Ok ,dobra vecer svima. imam jedno pitance.
Znaci u pitanju je suspenzija 6 mjeseci carnival, proslo je 2 mjeseca od svega toga..I posla sam Gosp. S.madrid da mi je zao ,da se zelim vratiti as soon as posible :plovim: ,,,
U pitanju nije nista tragicno ,nisam nikoga istukla,napala itd..neka greska i eto..a on mi je odg :
Please be advised that we are in receipt of your request to return.  You file is pending review which takes approximately 6 to 8 weeks :waiting:.  
Once your file is completely reviewed I will contact you with Carnival's decision.
We thank you for you patience and cooperation during this timely process.
Best Regards,

E sta to sad znaci taj file is pending review oT? i dali cu se ja uopce moci vratiti...? ili ce mi nakon 8 tjedana rec ,e mala pedala ...
Jer iman jednog prijatelja sto je dobio suspenciju,ali on je nabio nekoga :) i nakon mjesec dana je se ispricao,ali su ga po kratkom postupku Odj... i rekli da nema povratka ...
Hvala unaprijed

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Prvi puta čujem da te mogu suspendirat s broda.  :pop:

"pending review" znači da se neće sastajati samo zbog tebe, nego imaju sastanak u određenim vremenskim intervalima, kada razmatraju te slučajeve ... suspenzije, žalbe, molbe, ...
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline sandrica22

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Prvi puta čujem da te mogu suspendirat s broda.  :pop:

"pending review" znači da se neće sastajati samo zbog tebe, nego imaju sastanak u određenim vremenskim intervalima, kada razmatraju te slučajeve ... suspenzije, žalbe, molbe, ...
znaci jos cak nije ni sigurno mogu li se vratit????jer koliko sam ja jadna  skuzila, ako te ne zele odma ti kazu, i to znam dosta slucajeva sta im se to desilo,i koje su odma u startu  :pilot: :pilot:...a ja se kao nadam da cekam raspored za nazad ,kao taj pending review  :yeah:....Hvala sefe majstore na takon Quick answere ...goood job :-*

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
...jer koliko sam ja jadna  skuzila, ako te ne zele odma ti kazu, ...

U nekim slučajevima im treba alibi, da mogu poslije reći (ako budu tuženi) da su se sastajali i da je žalbeni proces trajao, te da su nakon duuuugog vijećanja teškog srca donijeli odluku.
Tako odvjetnik ne može tvrditi da su mu klijenta šutnuli sa broda bez mogućnosti žalbe. To bi od kompanije bilo necivilizirano. Ali još važnije - utuživo.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline sandrica22

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
U nekim slučajevima im treba alibi, da mogu poslije reći (ako budu tuženi) da su se sastajali i da je žalbeni proces trajao, te da su nakon duuuugog vijećanja teškog srca donijeli odluku.
Tako odvjetnik ne može tvrditi da su mu klijenta šutnuli sa broda bez mogućnosti žalbe. To bi od kompanije bilo necivilizirano. Ali još važnije - utuživo.
da to je istina,imam prijatelja koji je sj...leda i otiso medical...i htio se vrtatit ,nakon sto je obavio terapiju,i poslao im je sve papire..i na kraju nakon 2 mjeseca sto ih je ganjao,a oni kao razmisljali,dali se moze vratit i na kraju svega  , ne moze nazad, jer nije vise fit kao inace...ali su mu opet ponudili cifru koju on zeli,bez odvjetnika i gluposti

Offline D10S

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 97
    • View Profile
negoo zasto ti dobii suspenziju :S ..da nisi nekog poslala u 3 lepe  oT
Better to fight for something than live for nothing.

Offline sandrica22

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
negoo zasto ti dobii suspenziju :S ..da nisi nekog poslala u 3 lepe  oT

Duga pricaaaaaaa....ali u fajlu je zbog time keeping  :tuctuc:

Offline Kuguar

  • Registered
  • *
  • Posts: 111
    • View Profile
A što lepo ne promeniš kompaniju, samo ne pominješ da si radila... Toliko kompanija ima....

Offline sandrica22

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
A što lepo ne promeniš kompaniju, samo ne pominješ da si radila... Toliko kompanija ima....
ma vec sam dobila posao na drugoj kompaniji...ali moram se vratiti na carnival je*iga :party: