Author Topic: Preliminarni , Safe Cruise ,11.03.2013.  (Read 7688 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Dzordana

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Preliminarni , Safe Cruise ,11.03.2013.
« on: 06/March/2013 »
Stigao mail i sms  :run: Ide li jos neko , 11. mart u 11 h?  :D
"Za dvadeset godina, bićete više razočarani stvarima koje niste učinili nego onima koje jeste. Zato isplovite iz sigurne luke. Istražujte. Sanjajte. Otkrijte. "

Offline Dzordana

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Re: Preliminarni , Safe Cruise ,11.03.2013.
« Reply #1 on: 07/March/2013 »
Niko?!  ""]]
"Za dvadeset godina, bićete više razočarani stvarima koje niste učinili nego onima koje jeste. Zato isplovite iz sigurne luke. Istražujte. Sanjajte. Otkrijte. "

Offline rajkon

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Preliminarni , Safe Cruise ,11.03.2013.
« Reply #2 on: 07/March/2013 »
Izgleda da je to preliminarni samo za poziciju cook, ako dobro vidim da si se ti za to prijavila? :)
Ja sam danas bio u SC i preliminarni za pantry assistant-a je oko 25og marta :)

Offline Dzordana

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Re: Preliminarni , Safe Cruise ,11.03.2013.
« Reply #3 on: 07/March/2013 »
Jooj,izgleda da je tako,i ja sam procitala da je tada za pantry....
Nista, da se uvucem u pantalonice, kosuljicu, nabacim onaj kao srecni kez i neka bude sta bude  11og  oT  :moli: :D
"Za dvadeset godina, bićete više razočarani stvarima koje niste učinili nego onima koje jeste. Zato isplovite iz sigurne luke. Istražujte. Sanjajte. Otkrijte. "

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Preliminarni , Safe Cruise ,11.03.2013.
« Reply #4 on: 07/March/2013 »
Jooj,izgleda da je tako,i ja sam procitala da je tada za pantry....
Nista, da se uvucem u pantalonice, kosuljicu, nabacim onaj kao srecni kez i neka bude sta bude  11og  oT  :moli: :D

Uvuci se u pantalonice, i prikači sliku ovdje, da mi ocjenimo oćel to proć ili ne.  :pop:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Dzordana

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Re: Preliminarni , Safe Cruise ,11.03.2013.
« Reply #5 on: 07/March/2013 »
Ju,Sefe  :rofl: Kacim sliku cim odlucim koje da obucem,haha :D Rekli su da ne mora formalno,moze farmerke itd,al ja cu ovako,kao ostavlja bolji utisak i tako to  :party:
"Za dvadeset godina, bićete više razočarani stvarima koje niste učinili nego onima koje jeste. Zato isplovite iz sigurne luke. Istražujte. Sanjajte. Otkrijte. "

Offline LilyD

  • Registered
  • *
  • Posts: 251
    • View Profile
Re: Preliminarni , Safe Cruise ,11.03.2013.
« Reply #6 on: 07/March/2013 »
Ju,Sefe  :rofl: Kacim sliku cim odlucim koje da obucem,haha :D Rekli su da ne mora formalno,moze farmerke itd,al ja cu ovako,kao ostavlja bolji utisak i tako to  :party:


Takav je i moj stav  :uzdravlje: bio to intervju za kafe kuvaricu ili direktora banke, preliminarni ili glavni, obuci se poslovno i niko ti ne moze reci da nisi dovoljno ozbiljna ;)
Though she be but little, she is fierce!

Offline Dzordana

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Re: Preliminarni , Safe Cruise ,11.03.2013.
« Reply #7 on: 07/March/2013 »
To je i moj stav.A i pripremila sam,smislila sam odgovore na svako pitanje koje mi je palo na pamet,a koje moze da mi postavi  :D Mozda preterujem,al bolje tako nego da zeznem nesto pa da se  :pad:
"Za dvadeset godina, bićete više razočarani stvarima koje niste učinili nego onima koje jeste. Zato isplovite iz sigurne luke. Istražujte. Sanjajte. Otkrijte. "

Offline mali remorker

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Nemoj da me pratis i ja sam zalutao!
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Hotel Manager
Re: Preliminarni , Safe Cruise ,11.03.2013.
« Reply #8 on: 07/March/2013 »
Preliminarni intervju ti najobicniji razgovor sa vlasnicima agencije :D nemas se cega plasiti niti razmisljati da li si dobro obucena. Naravno ne mozes doci u trenerci ali mozes svakako casual garderobu. Finalni intervju je taj gde moras biti formalno obucena. Tebi je bitno da znas dobro engleski jezik i ono sto si navela u CV-u. Nista vise od toga te nece ni pitati. Sve to traje par minuta i nakon toga pocinje zezanje sa prikupljanjem ostalih dokumenata i popunjavanjem formulara koji moraju biti dostavljeni pre pocetka treninga (koji je takodje smejurija) a onda dolazi finalni razgovor gde te ponovo pitaju skoro ista pitanja kao i na preliminarnom :D
Da bi bio mudar i star, moras biti mlad i glup.

Offline Dzordana

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Re: Preliminarni , Safe Cruise ,11.03.2013.
« Reply #9 on: 07/March/2013 »
Cek,cek,ja sam to zezanje vec prosla,skupila,odnela svu dokumentaciju,poslala na mail one formulare,i rekli su mi da je preliminarni 11,a trening i finalni krajem marta....Znam da preterujem,ali ovo mi je prvi put  :hehe:
"Za dvadeset godina, bićete više razočarani stvarima koje niste učinili nego onima koje jeste. Zato isplovite iz sigurne luke. Istražujte. Sanjajte. Otkrijte. "

Offline Dzordana

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Re: Preliminarni , Safe Cruise ,11.03.2013.
« Reply #10 on: 11/March/2013 »
Pregrmela sam nekako i ovaj deo,znaci,malo mi je falilo da se srusim koliko sam bila nervozna!
Ali kada sam usla i sela pred onu finu gospodju,momentalno sam se opustila.
Najobicnije caskanje,kako se zoves,odakle si,reci nesto o sebi,o restoranu,o hrani i to je to...
A da,i pitala me je da li mi ne smeta da radim sa toliko muskaraca u kuhinji,na sta sam ja nabacila ogroman,zlobni kez,pa je i sama shvatila da mogu da se izborim,hihihi :D
Sutra,prekosutra mi javljaju da li sam prosla,a do tada nervoza.
"Za dvadeset godina, bićete više razočarani stvarima koje niste učinili nego onima koje jeste. Zato isplovite iz sigurne luke. Istražujte. Sanjajte. Otkrijte. "

Offline mali remorker

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Nemoj da me pratis i ja sam zalutao!
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Hotel Manager
Re: Preliminarni , Safe Cruise ,11.03.2013.
« Reply #11 on: 11/March/2013 »
Pa znaci imala si finalni intervju a ne preliminarni? ;) U svakom slucaju gud lak! :D
Da bi bio mudar i star, moras biti mlad i glup.

Offline Dzordana

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Re: Preliminarni , Safe Cruise ,11.03.2013.
« Reply #12 on: 11/March/2013 »
Ne,ne,preliminarni,finalni je krajem marta.Nikom nista nisu pricali,samo smo ulazili i izlazili,i na kraju su rekli da ce da nam jave u roku od 48 sati da li idemo dalje....U svakom sl,tenk ju veri mac  :rofl:  :moli:
"Za dvadeset godina, bićete više razočarani stvarima koje niste učinili nego onima koje jeste. Zato isplovite iz sigurne luke. Istražujte. Sanjajte. Otkrijte. "

Offline rajkon

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Preliminarni , Safe Cruise ,11.03.2013.
« Reply #13 on: 11/March/2013 »
Pa cekaj jel to bio predstavnik kompanije ili?

Offline Dzordana

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Re: Preliminarni , Safe Cruise ,11.03.2013.
« Reply #14 on: 12/March/2013 »
Bili su Janos i ona fina gospodja kojoj nisam zapamtila ime,iz Budimpeste,oni vrse selekciju kandidata i predlazu pozicije,sa predstavnikom je finalni intervju.
"Za dvadeset godina, bićete više razočarani stvarima koje niste učinili nego onima koje jeste. Zato isplovite iz sigurne luke. Istražujte. Sanjajte. Otkrijte. "