Author Topic: Išli smo preko Kouzona i re?eno je da ?e intervju biti oko 16.04.2013.  (Read 11398 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Markoni88

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Bilo je nas 80ak danas i imao sam ovaj kao intervju sad ...stao mi mozak nisam znao sta imam u meniju u restoranu od pica i preliva za spagete....al rekla mi je da dodjem za dva dana na obuku....engleski mi je bio dobar....................................................................dajte neku rec utehe :D

Offline Kuguar

  • Registered
  • *
  • Posts: 111
    • View Profile
Bilo je nas 80ak danas i imao sam ovaj kao intervju sad ...stao mi mozak nisam znao sta imam u meniju u restoranu od pica i preliva za spagete....al rekla mi je da dodjem za dva dana na obuku....sad da li samo hoce da mi uzmu pare ili ?engleski mi je bio dobar....................................................................dajte neku rec utehe :D

Bolje idi na obuku, jer tako ćeš izbeći situacije da zabaguješ kad je najbitnije. Jeste da košta, ali ćeš od prve plate isplatiti.

Offline Markoni88

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Ma da sad cu obuku da iskidam kao sto znami to je to.....blok mozga e....nisam mogao da se setim sta sam cetiri godineimao na meniju.....ma nista prazan papir....ali videcemo 19og i 20og koliko vremenski traju obuke znam da pocinju u 10....

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
zabagovao
« Reply #33 on: 18/March/2013 »
...stao mi mozak nisam znao sta imam u meniju u restoranu od pica i preliva za spagete....

ova situacija zaslužuje instalaciju nepravedno zanemarenog smajlija:

 :facepalm:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline jak_78

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Čekamooooo  ;)
Da li neko ima info o intervju za cashiere za MSC?

Offline Markoni88

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
hahahaha bas to sam i ja radio kad sam izasao :D